İstanbul Anadolu Sinemaları

AVŞAR (ATAŞEHİR)

Efsunlu - Kabirden Gelen 19:45 - 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Kaçış Planı 3 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 13:00 - 15:15 - 17:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45

AVŞAR (KOZZY)

Amerikan Soygunu 16:15 - 18:45 - 21:15
Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 13:45
Arkadaşımın Aşkı 21:30
Colette 18:30 - 21:00
Colette 11:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 13:30 - 16:00
Kaçış Planı 3 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

AVŞAR (OPTIMUM GÖZTEPE)

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:45 - 21:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Kaçış Planı 3 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 13:00 - 15:15 - 17:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Yuvaya Dönüş 17:00 - 19:15 - 21:30

AVŞAR KARTAL

Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Kaçış Planı 3 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Yuvaya Dönüş 17:00 - 19:15 - 21:30

BOĞAZİÇİ

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 13:00 - 15:00 - 17:30
Kaçış Planı 3 Dub 13:30 - 16:00 - 20:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:00 - 16:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30

CANPARK

Amerikan Soygunu 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Annabelle 3 Dub 13:00 - 15:00 - 17:00
Annabelle 3 11:00 - 19:00 - 21:00
Arkadaşımın Aşkı 10:15 - 14:15 - 20:00 - 21:45
Aykut Enişte 12:00 - 16:00 - 18:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Geçmiş Olsun 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:00
Kaçış Planı 3 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:15 - 12:15 - 14:15 - 16:15 - 18:15 - 20:15
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Tolkien 22:15
Tolkien 19:40
Yuvaya Dönüş 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15

CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX

Amerikan Soygunu 11:00 - 13:30 - 18:30 - 21:15
Annabelle 3 11:15 - 14:00 - 16:30 - 19:15 - 22:00- C&C.tesi 23:45
Arkadaşımın Aşkı 11:00 - 13:15 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Ateşle Oynayanlar 14:00
Colette 11:40 - 16:15 - 21:30
Kül En Saf Beyazdır 18:40
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
Ölü Adam 11:30 - 16:45 - 22:00
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:45- C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 10:45 - 16:30 - 20:30- C&C.tesi 23:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 13:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:30 - 22:15
Tolkien 11:15 - 15:15 - 19:00
Yesterday 13:45 - 16:15 - 21:45
Yuvaya Dönüş 14:15 - 16:00 - 19:30

CINEATLAS (SULTANBEYLİ)

Annabelle 3 Dub 17:00
Annabelle 3 Dub 19:00 - 21:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:00 - 13:00 - 15:00
Kaçış Planı 3 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:15 - 15:30
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 17:00 - 20:15

CINECENTER

Annabelle 3 Dub 13:15 - 15:30 - 17:45 - 22:45
Aykut Enişte 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00 - 22:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15- C&C.tesi 23:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 13:30 - 18:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:15 - 15:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 13:30 - 18:30 - 20:15- C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 16:00 - 21:00
Yuvaya Dönüş 11:00 - 20:00 - 22:15

CINEMA NEOMARIN

Annabelle 3 Dub 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00 - 22:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Aykut Enişte 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:00 - 19:00 - 21:15
Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:15 - 15:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00 - 22:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:10 - 17:15 - 19:20 - 21:30
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:15 - 19:20 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:45 - 14:30 - 15:45 - 17:15 - 20:00 - 22:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 13:00 - 18:30 - 21:15
Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Dub 16:45 - 19:00 - 21:15
Yuvaya Dönüş 11:00 - 13:15 - 17:45 - 22:15

CINEMA PINK (BUYAKA)

Amerikan Soygunu 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

CINEMARINE (SANCAKTEPE)

Annabelle 3 Dub 12:15
Annabelle 3 Dub 19:30
Annabelle 3 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 21:45
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Kaçış Planı 3 Dub 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15
Kaçış Planı 3 21:45
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Ölümcül Sular 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:00 - 15:45 - 18:30 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 14:30 - 17:15 - 20:00
Yuvaya Dönüş 17:00
Yuvaya Dönüş 19:15

CINEMAXIMUM (AKYAKA)

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 19:15 - 21:15
Aykut Enişte 13:45 - 19:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:00 - 20:00 - 22:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 13:15 - 17:15
Kaçış Planı 3 Dub 10:30 - 15:00 - 19:30
Kaçış Planı 3 12:45 - 17:15 - 21:45- C&C.tesi 23:00
Kahraman Prens Sualtı Maceraları Dub 11:15 - 15:15
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 19:30 - 21:30- C&C.tesi 23:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15- C&C.tesi 23:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Yol Arkadaşım 2 11:00 - 16:30 - 22:00
Yuvaya Dönüş 11:15 - 13:30 - 15:45

CINEMAXIMUM (BRANDIUM)

Annabelle 3 Dub 18:50 - 21:25
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:20 - 17:40
Aykut Enişte 11:10 - 13:50 - 16:20
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:50 - 21:50
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:30 - 12:30 - 14:30
Kaçış Planı 3 Dub 16:30 - 19:00 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:20 - 12:35 - 15:05 - 17:20 - 19:40 - 22:00
Ölümcül Sular C&C.tesi 23:15
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:03 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 15:30 - 19:15 - 22:00

CINEMAXIMUM (BUDAK)

Amerikan Soygunu 19:20 - 21:50
Annabelle 3 13:00 - 17:20 - 21:40
Arkadaşımın Aşkı 11:00 - 15:20 - 19:40- C&C.tesi 23:40
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15
Colette 14:15 - 19:25
Colette 11:30 - 16:40 - 21:50
Kaçış Planı 3 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00- C&C.tesi 00:10
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15
Ölü Adam 11:30 - 16:40 - 21:50
Ölü Adam 13:55 - 19:05
Ölümcül Sular 11:05 - 13:10 - 15:15 - 17:20 - 19:25 - 21:30- C&C.tesi 23:35
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Yesterday 19:30 - 22:00

CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE)

Annabelle 3 Dub 18:40
Annabelle 3 21:05
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:05 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40
Aykut Enişte 10:20 - 12:40 - 15:10
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:40 - 19:50 - 21:55
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 12:05 - 14:10
Kaçış Planı 3 11:00 - 15:20 - 19:45- C&C.tesi 23:55
Kaçış Planı 3 Dub 13:10 - 17:35 - 21:50
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:50 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:50
Ölümcül Sular 11:15 - 13:20 - 15:25 - 17:30 - 19:35 - 21:40- C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 10:40 - 13:30 - 16:20 - 19:10 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:30 - 15:15 - 18:10 - 21:00- C&C.tesi 23:50
Yuvaya Dönüş 21:45
Yuvaya Dönüş 16:15

CINEMAXIMUM (EMAAR)

Alita: Savaş Meleği 16:15 - 21:30
Amerikan Soygunu 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Annabelle 3 16:30 - 19:00 - 21:30
Arkadaşımın Aşkı 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50- C&C.tesi 00:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:30 - 15:00 - 19:30
Aykut Enişte 11:00 - 13:45
Colette 13:45 - 19:00
Colette 11:00 - 16:15 - 21:30
El Royale'de Zor Zamanlar 10:45
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 12:45 - 17:15
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 21:45
Kaçış Planı 3 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00 - 22:15
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:45
Karanlık Zihinler 13:45 - 19:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:20 - 12:35 - 14:55 - 17:15 - 19:35 - 21:55
Ölü Adam 13:30 - 18:45
Ölü Adam 11:00 - 16:15 - 21:30
Ölümcül Sular 14:00 - 19:15
Ölümcül Sular 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45- C&C.tesi 00:00
Ölümcül Sular 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:15 - 20:30- C&C.tesi 23:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 00:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30- C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:20 - 13:00 - 16:00 - 19:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 16:15 - 21:30
Yol Arkadaşım 2 11:00 - 13:30
Yuvaya Dönüş 16:15 - 18:45 - 21:15

CINEMAXIMUM (METROGARDEN)

Annabelle 3 Dub 11:40 - 16:20 - 21:10
Annabelle 3 14:00 - 18:40
Arkadaşımın Aşkı 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:20 - 15:25 - 17:30
Aykut Enişte 10:30 - 13:00 - 15:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:00 - 20:00 - 22:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:00 - 13:00
Kaçış Planı 3 D- C&C.tesi 23:00
Kaçış Planı 3 17:30 - 21:50
Kaçış Planı 3 Dub 19:40
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Ölümcül Sular C&C.tesi 23:30
Ölümcül Sular 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:35 - 19:40 - 21:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:45 - 17:15- C&C.tesi 23:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 14:30 - 20:15
Tolkien 19:35 - 22:00
Yuvaya Dönüş 11:00 - 13:10 - 15:20

CINEMAXIMUM (MEYDAN)

Alita: Savaş Meleği 16:20
Alita: Savaş Meleği Dub 21:15
Annabelle 3 11:20 - 16:20 - 21:15
Annabelle 3 Dub 13:50 - 18:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30
Aykut Enişte 11:15 - 13:50 - 16:25
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:00 - 21:05
El Royale'de Zor Zamanlar 11:05
Enes Batur Gerçek Kahraman 10:30 - 12:50
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:50 - 12:50 - 14:55
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 21:35
Kaçış Planı 3 Dub 15:10 - 19:40
Kaçış Planı 3 17:25 - 22:00
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:40
Karanlık Zihinler Dub 14:00
Karanlık Zihinler 18:55
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:45 - 12:55 - 15:10 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Ölümcül Sular 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:35 - 21:40- C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:05
X-Men: Dark Phoenix 19:00
Yol Arkadaşım 2 16:55 - 19:25 - 22:00

CINEMAXIMUM (PALLADIUM)

Amerikan Soygunu 16:45 - 19:15 - 21:45
Annabelle 3 19:20 - 21:50
Arkadaşımın Aşkı 11:00 - 13:00 - 15:00 - 19:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 12:30 - 14:40
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 21:30
Kaçış Planı 3 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:30 - 19:45
Oyuncak Hikayesi 4 22:00
Ölümcül Sular 11:15 - 13:20 - 15:25 - 17:35 - 19:40 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit 17:00

CINEMAXIMUM (PENDORYA)

Annabelle 3 Dub 16:00 - 21:00
Annabelle 3 18:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Aykut Enişte 10:20 - 12:50 - 15:20
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:50 - 19:50 - 21:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 19:00 - 21:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:10 - 15:30 - 19:50
Kaçış Planı 3 13:20 - 17:40 - 22:00
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:20
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00- C&C.tesi 23:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 10:40 - 13:30 - 16:20 - 19:10 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:45 - 14:45 - 17:50 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Yol Arkadaşım 2 11:00 - 13:30

CINEMAXIMUM (VIAPORT)

Alita: Savaş Meleği Dub 21:50
Amerikan Soygunu 11:00 - 15:20 - 19:35
Annabelle 3 Dub 17:30 - 19:45 - 22:00
Arkadaşımın Aşkı 13:25 - 17:40 - 22:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:40 - 12:40 - 14:40 - 16:40
Aykut Enişte 10:20 - 12:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:45 - 22:10
El Royale'de Zor Zamanlar 16:15
Enes Batur Gerçek Kahraman 11:10
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 12:00 - 14:00
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 18:40 - 21:45
Kaçış Planı 3 13:15 - 17:25 - 21:35- C&C.tesi 23:40
Kaçış Planı 3 Dub 15:20 - 19:30
Karanlık Zihinler 19:25
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:30
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15- C&C.tesi 23:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:40 - 13:30 - 16:20 - 19:10 - 21:55
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Yol Arkadaşım 2 15:15 - 19:45
Yuvaya Dönüş 10:45 - 13:00 - 15:15

CINEMAXIMUM (WATERGARDEN)

Alita: Savaş Meleği 16:30 - 21:50
Amerikan Soygunu 10:00 - 14:30 - 19:10
Annabelle 3 19:30 - 21:55
Arkadaşımın Aşkı 12:30 - 17:10 - 21:40
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:30 - 12:40 - 14:50 - 16:55
El Royale'de Zor Zamanlar 10:45
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:35 - 12:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 19:00 - 22:00
Kaçış Planı 3 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:45
Karanlık Zihinler 14:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:15 - 12:30 - 14:50 - 17:10
Ölümcül Sular 11:10 - 13:25 - 15:40 - 17:50 - 20:30- C&C.tesi 23:15
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30- C&C.tesi 23:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:30 - 15:15 - 18:00 - 21:00
Tolkien 19:15

CINEMAXIMUM AKASYA

Alita: Savaş Meleği 16:00 - 21:10
Amerikan Soygunu 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Anna 13:45
Annabelle 3 11:15 - 16:30 - 21:45
Arkadaşımın Aşkı 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:40 - 19:40
Efsunlu - Kabirden Gelen 21:50
El Royale'de Zor Zamanlar 10:50
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:30 - 12:30
Hotel Mumbai 19:00
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 16:20 - 19:05 - 22:00
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:00
Kaçış Planı 3 10:45 - 12:50 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Karanlık Zihinler 13:50 - 18:40
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15
Oyuncak Hikayesi 4 19:30 - 21:50
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00- C&C.tesi 23:00
Ölümcül Sular 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30- C&C.tesi 23:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Tolkien 14:30 - 19:25
Yesterday 16:55 - 21:55
Yol Arkadaşım 2 11:10 - 13:45

CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL

Annabelle 3 Dub 19:30
Annabelle 3 21:50
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Aykut Enişte 10:30 - 13:00 - 15:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:00 - 20:00 - 22:00
Kaçış Planı 3 Dub 17:00 - 21:30
Kaçış Planı 3 19:15- C&C.tesi 23:40
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15
Ölümcül Sular 11:10 - 13:10 - 15:10 - 17:10 - 19:10 - 21:10- C&C.tesi 23:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:50 - 17:40- C&C.tesi 23:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 14:40 - 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 16:30 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 13:45 - 19:15

CINEMAXIMUM HILLTOWN

Amerikan Soygunu 13:00 - 17:30 - 22:00
Annabelle 3 19:10 - 21:50
Arkadaşımın Aşkı 11:00 - 15:30 - 20:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:05 - 15:05 - 17:05
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 13:05
Kaçış Planı 3 11:10 - 13:20 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:25 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Ölümcül Sular 12:15 - 14:25 - 16:30 - 18:45 - 20:50- C&C.tesi 23:05
Ölümcül Sular 11:15 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:25 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00- C&C.tesi 23:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:30 - 13:15 - 16:05 - 18:55 - 22:00

CINEMAXIMUM NAUTILUS

Alita: Savaş Meleği 21:25
Annabelle 3 13:15 - 17:35 - 22:00
Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 15:35 - 20:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:35 - 15:40 - 17:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:40 - 21:50
El Royale'de Zor Zamanlar 16:10
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 3D 12:00 - 14:05
Kaçış Planı 3 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:35 - 19:50 - 22:05
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:55
Karanlık Zihinler 19:05
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Ölümcül Sular 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:25 - 21:30 - 21:35- C&C.tesi 23:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE

Alita: Savaş Meleği 21:00
Amerikan Soygunu 13:15 - 17:45 - 22:15
Annabelle 3 16:15 - 18:45 - 21:15
Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 15:45 - 20:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:05 - 13:10 - 15:15 - 17:20
Aykut Enişte 11:15 - 13:45
El Royale'de Zor Zamanlar 15:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:00 - 13:00
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 21:55
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:50
Kaçış Planı 3 11:20 - 13:30 - 15:40 - 17:50 - 20:00 - 22:10
Karanlık Zihinler 18:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30
Oyuncak Hikayesi 4 21:40
Ölümcül Sular 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:45- C&C.tesi 23:55
Ölümcül Sular 14:15 - 19:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:30 - 17:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:30 - 15:30 - 18:15 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Tolkien 19:25

CINEMO BULVAR

Annabelle 3 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Arkadaşımın Aşkı 17:00 - 19:00 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:30 - 12:30 - 14:30
Kaçış Planı 3 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Kaçış Planı 3 20:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30

KADIKÖY

Ateşle Oynayanlar 14:30
Beyaz Karga 16:30
Colette 12:30 - 17:00 - 19:00
Kül En Saf Beyazdır 12:00 - 14:30
Kül En Saf Beyazdır 21:00

OSCAR (PENDİK)

Cin Deresi 'Müsfer' 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:45 - 15:15 - 17:45 - 20:15
Yuvaya Dönüş 17:00 - 19:15 - 21:30

PRESTIGE SULTANBEYLİ

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yuvaya Dönüş 11:45
Yuvaya Dönüş 19:00 - 21:15

REXX

Annabelle 3 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Kaçış Planı 3 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Tolkien 13:00 - 17:00 - 21:15
Yuvaya Dönüş 11:00 - 15:00 - 19:00

SANCAKPARK

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15
Aykut Enişte 19:00 - 21:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:15 - 13:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 15:00 - 17:45 - 20:30
Yuvaya Dönüş 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15

ŞİFA

Kaçış Planı 3 Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30

VIASEA

Annabelle 3 Dub 11:00 - 13:10
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Kaçış Planı 3 Dub 15:20 - 19:40
Kaçış Planı 3 17:30 - 21:50
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:10 - 13:30 - 15:50 - 18:10 - 20:30
Ölümcül Sular 11:20 - 13:20 - 15:25 - 17:25 - 19:25 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:40 - 16:20
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 19:00 - 21:40
Tolkien 17:00 - 19:20 - 21:45