İstanbul Anadolu Sinemaları

AVŞAR (ATAŞEHİR)

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:00 - 13:00
Bırakma Beni 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Cesur Araba Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Sorma Neden? 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
The Predator 3D - 19:30 - 21:45

AVŞAR (KOZZY)

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Bırakma Beni 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Bücür 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Cesur Araba Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Küçük Bir Rica 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
The Predator 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

AVŞAR (OPTIMUM GÖZTEPE)

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:00 - 13:00
Bırakma Beni 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
İntikam Meleği 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:15
Sorma Neden? 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
The Predator Dub - 15:00 - 17:15
The Predator 19:30 - 21:45

AVŞAR KARTAL

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:30 - 13:30
Bırakma Beni 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
İntikam Meleği 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:15
Mile 22 18:30 - 21:00

BOĞAZİÇİ

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 13:15 - 17:15 - 19:00
Bücür 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:15 - 15:15 - 20:00
Keloğlan 11:30 - 19:00
Organik Aşk 11:00 - 15:00 - 20:45
The Predator Dub - 11:15 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:15

CANPARK

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Baba 1.5 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Bırakma Beni 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Bücür 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Cesur Araba Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30
Göç Yolu (Elveda Balkanlar) 11:00 - 13:15
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
İntikam Meleği 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Mile 22 Dub - 19:15 - 21:30
Organik Aşk 17:00 - 21:30
Siccin 5 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Sorma Neden? 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
The Predator 3D - 11:30 - 14:00
The Predator Dub - 3D - 16:30 - 19:00 - 21:30

CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:00 - 12:00 - 12:45 - 14:30 - 16:30
Bücür 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00 - 22:15
Canavar 16:15 - 21:30
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45
Güvercin 12:45 - 18:15
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 16:00 - 21:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 13:30 - 14:15 - 18:30
Küçük Bir Rica 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 19:45 - 21:15 - 22:15
Mile 22 13:00 - 17:15 - 21:45
Mission: Impossible Yansımalar 18:30 - 21:45 - C&C.tesi 23:30:00
Radiogram 11:15 - 19:45
The Predator 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:45
Transit 14:15

CINEATLAS (SULTANBEYLİ)

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Baba 1.5 19:30 - 21:45
Bırakma Beni 11:15 - 15:15
Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Cesur Araba Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Keloğlan 13:15 - 17:15
Mile 22 Dub - 17:30 - 19:30 - 21:30
Organik Aşk 11:15 - 13:15
Siccin 5 17:30 - 19:30 - 21:30
Sorma Neden? 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
The Predator 3D - 11:30 - 14:00
The Predator Dub - 3D - 16:30 - 19:00 - 21:30

CINECENTER

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:00 - 14:50
Baba 1.5 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Bücür 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00 - 23:00
Cesur Araba Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Mile 22 Dub - 12:50 - 16:45 - 18:45 - 20:45 - 22:45 - 23:30
Siccin 5 19:15 - 21:15
The Predator 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

CINEMA NEOMARIN

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Bücür 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Cesur Araba Dub - 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45
Facia Üçlü 11:30 - 13:30 - 17:30
Göç Yolu (Elveda Balkanlar) 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet 19:15 - 21:15
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Organik Aşk 15:30 - 19:30 - 21:30
Siccin 5 19:45 - 21:45
Sorma Neden? 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
The Predator Dub - 3D - 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
The Predator 3D - 20:00 - 22:15

CINEMA PINK (BUYAKA)

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:30 - 13:30
Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:15:00
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
The Predator 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45

CINEMARINE (SANCAKTEPE)

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15
Bücür 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
İntikam Meleği 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Mile 22 Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Mile 22 19:30 - 21:30
Organik Aşk 17:15 - 19:30 - 21:45
Sorma Neden? 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
The Predator Dub - 3D - 12:15 - 14:30 - 16:45
The Predator 3D - 19:00 - 21:15

CINEMAXIMUM (AKYAKA)

Adalet 2 19:00 - 21:45
Alfa Kurt 3D - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:45
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Bırakma Beni 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Bücür 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Cesur Araba Dub - 12:20 - 14:30 - 16:40 - 18:50 - 21:00
Dehşetin Yüzü Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - C&C.tesi 23:30:00
Dehşetin Yüzü 19:40 - 21:50
İntikam Meleği 11:20 - 16:00 - 21:00 - 23:20
Keloğlan 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Küçük Bir Rica 13:30 - 18:20
Organik Aşk 19:00 - 21:15
The Predator Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

CINEMAXIMUM (BRANDIUM)

Adalet 2 19:15 - 22:00
Alfa Kurt 16:45 - 19:15 - 21:45
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Bücür 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:15:00
Dehşetin Yüzü Dub - 11:45 - 14:15
Dehşetin Yüzü 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 23:50:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Keloğlan 10:45 - 12:45 - 14:45
Organik Aşk 11:00 - 13:30
Siccin 5 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
The Predator Dub - 3D - 11:00 - 13:45
The Predator 3D - 16:30 - 19:15 - 22:00

CINEMAXIMUM (BUDAK)

Alfa Kurt 3D - 19:45 - 22:00
Bırakma Beni 19:40 - 21:40
Bücür 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Canavar 11:00 - 13:00 - 17:20
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:15 - 15:25 - 17:35
Dehşetin Yüzü 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:25 - 19:40 - 21:55
Güvercin 11:00 - 15:30 - 17:30
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 10:45 - 13:25 - 16:00 - 18:40 - 21:20
İntikam Meleği 13:00 - 17:30 - 22:00
Kapımdaki Aşk 10:45 - 15:20 - 19:50
Küçük Bir Rica 11:10 - 13:45 - 16:20 - 18:55 - 21:30
Misafir 13:20 - 15:20 - 19:30 - 21:45
The Predator 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45

CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE)

Alfa Kurt 3D - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 22:00
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45
Bücür 11:00 - 13:00 - 15:10 - 17:20 - 19:30 - 21:40
Dehşetin Yüzü Dub - 12:30 - 17:10
Dehşetin Yüzü 15:00 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:40:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:15 - 21:45
İntikam Meleği 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:45:00
Mile 22 17:35
Mile 22 Dub - 13:15 - 22:00
Organik Aşk 11:00 - 15:20 - 19:45
Siccin 5 18:45 - 21:00
The Predator Dub - 3D - 11:15 - 16:15
The Predator 3D - 13:45 - 19:00 - 21:30

CINEMAXIMUM (EMAAR)

Adalet 2 13:30 - 18:30
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Bırakma Beni 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30 - C&C.tesi 23:45:00
Bücür 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Canavar 10:30 - 13:10 - 17:10
Cesur Araba Dub - 10:30 - 12:45 - 15:15 - 17:30 - 19:45
Dehşetin Yüzü 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30 - C&C.tesi 23:45:00
Dehşetin Yüzü 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00 - C&C.tesi 23:30:00
Dehşetin Yüzü 4Dx - 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 23:59:00
Güvercin 11:00 - 15:00 - 17:40
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:15 - 16:30
İntikam Meleği 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00 - C&C.tesi 23:20:00
Kapımdaki Aşk 13:00 - 17:30 - 22:00
Küçük Bir Rica 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Meg: Derinlerdeki Dehşet 22:00
Mile 22 19:15 - 21:45
Misafir 12:50 - 15:30 - 19:50 - 21:40
Sorma Neden? 11:15 - 16:15 - 21:15
The Predator 3D - 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
The Predator 14:00 - 19:15 - 21:45
Upgrade 10:45 - 15:15 - 19:45

CINEMAXIMUM (METROGARDEN)

Alfa Kurt 3D - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 10:50 - 13:00
Bırakma Beni 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15 - C&C.tesi 23:30:00
Bücür 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45
Dehşetin Yüzü 11:00 - 15:30 - 19:50
Dehşetin Yüzü 12:00 - 16:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:15:00
Dehşetin Yüzü Dub - 13:15 - 17:40 - 22:00
Dehşetin Yüzü Dub - 14:15 - 18:45
Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet 10:45 - 13:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 10:30 - 13:10 - 15:50 - 18:30 - 21:10
İntikam Meleği 18:30 - 21:00
Keloğlan 12:00 - 14:00
Meg: Derinlerdeki Dehşet Dub - 16:00
Organik Aşk 22:00
Siccin 5 15:30 - 17:45 - 19:50 - 22:00
The Predator 3D - 11:10 - 16:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:20:00
The Predator Dub - 3D - 13:30 - 18:30

CINEMAXIMUM (MEYDAN)

Adalet 2 14:30 - 19:20
Alfa Kurt 3D - 12:30 - 14:45 - 16:55 - 19:10 - 21:30 - C&C.tesi 23:55:00
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30
Bücür 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Cesur Araba Dub - 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00
Dehşetin Yüzü Dub - 11:30 - 13:50
Dehşetin Yüzü 16:10 - 18:30 - 21:15 - C&C.tesi 23:40:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:10 - 22:00
İntikam Meleği 11:45 - 14:00 - 16:20 - 19:00 - 21:15 - C&C.tesi 23:35:00
Meg: Derinlerdeki Dehşet Dub - 3D - 18:30
Meg: Derinlerdeki Dehşet 3D - 21:00
Mile 22 Dub - 11:00 - 19:55
Mile 22 15:30 - 22:10
Organik Aşk 13:10 - 17:40
Siccin 5 20:00 - 22:00
The Predator 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:45:00
Upgrade 12:10 - 17:10 - 22:00

CINEMAXIMUM (PALLADIUM)

Alfa Kurt 3D - 12:15 - 17:00 - 21:45
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 10:50 - 12:50 - 14:50 - 16:50
Bücür 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00 - C&C.tesi 23:30:00
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30
Dehşetin Yüzü 12:20 - 14:40 - 17:00 - 19:15 - 21:30 - C&C.tesi 23:45:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
İntikam Meleği 12:20 - 14:40 - 17:00 - 19:20 - 21:40 - C&C.tesi 23:55:00
Kapımdaki Aşk 19:40 - 21:55
Küçük Bir Rica 16:10 - 18:45 - 21:20
Meg: Derinlerdeki Dehşet 3D - 14:30 - 19:15
Mile 22 11:00 - 13:10 - 15:30 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Misafir 11:00 - 13:35
Mission: Impossible Yansımalar 18:50 - 22:00
The Predator 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30:00

CINEMAXIMUM (PENDORYA)

Alfa Kurt 3D - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Baba 1.5 10:45 - 13:00
Bırakma Beni 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Bücür 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20 - C&C.tesi 23:20:00
Cesur Araba Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Dehşetin Yüzü Dub - 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00 - C&C.tesi 23:30:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
İntikam Meleği 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Organik Aşk 19:15 - 21:30
Siccin 5 19:30 - 21:30
The Predator Dub - 3D - 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00

CINEMAXIMUM (VIAPORT)

Alfa Kurt 3D - 11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:45 - 21:15
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:20 - 13:30 - 15:35 - 17:40
Baba 1.5 19:50 - 22:00
Bırakma Beni 11:00 - 13:10 - 15:25 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Bücür 11:10 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30
Dehşetin Yüzü Dub - 11:15 - 15:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:45:00
Dehşetin Yüzü 13:30 - 18:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
İntikam Meleği 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:35
Mile 22 Dub - 19:40
Mile 22 22:00
Siccin 5 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Sorma Neden? 19:45 - 22:00
The Predator Dub - 3D - 11:10 - 16:15 - 21:10 - C&C.tesi 23:40:00
The Predator 3D - 13:45 - 18:45

CINEMAXIMUM (WATERGARDEN)

Alfa Kurt 3D - 11:30 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:00
Alfa Kurt 12:30 - 17:10 - 21:50
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:40 - 13:40 - 15:40 - 17:40
Bırakma Beni 11:00 - 13:15 - 15:30
Bücür 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30
Dehşetin Yüzü 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00 - 22:15
Dehşetin Yüzü 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00 - C&C.tesi 23:15:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
İntikam Meleği 19:40 - 22:00
Kapımdaki Aşk 17:45 - 20:00 - 22:15
Küçük Bir Rica 19:45 - 22:15
The Predator 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45:00
The Predator 14:45 - 19:25

CINEMAXIMUM AKASYA

Acayip Güzelim 22:00
Alfa Kurt D-Box - 3D - 11:20 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:10 - C&C.tesi 23:40:00
Alfa Kurt 17:20 - 19:40 - 21:55
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:20 - 13:20 - 15:20
Bücür 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Cesur Araba Dub - 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:40 - 19:50
Dehşetin Yüzü Imax - 11:15 - 13:45 - 16:10 - 18:40 - 21:10 - C&C.tesi 23:45:00
Dehşetin Yüzü Screenx - 12:00 - 16:50 - 21:45
Dehşetin Yüzü 12:30 - 14:50 - 17:10 - 19:30 - 22:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:05 - 13:50 - 16:40 - 19:20 - 22:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 12:00 - 14:50
İntikam Meleği 11:30 - 14:00 - 16:25 - 18:45 - 21:10 - C&C.tesi 23:30:00
Kapımdaki Aşk 11:45 - 14:05 - 16:35 - 18:55 - 21:15 - C&C.tesi 23:35:00
Küçük Bir Rica 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Meg: Derinlerdeki Dehşet Screenx - 14:15 - 19:10
Mile 22 11:00 - 13:05 - 15:15 - 17:25 - 19:40 - 21:50
The Predator D-Box - 11:15 - 13:45 - 16:20 - 19:00 - 21:25 - C&C.tesi 23:55:00
The Predator 17:40 - 20:20 - C&C.tesi 23:00:00
Upgrade 12:00 - 14:20 - 16:50 - 19:15 - 21:30 - C&C.tesi 21:50:00

CINEMAXIMUM ANATOLIUM

Alfa Kurt 3D - 19:15 - 22:00
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30
Bücür 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Dehşetin Yüzü Dub - 18:00
Dehşetin Yüzü 19:00
Dehşetin Yüzü 11:15 - 13:30 - 15:45 - 20:15 - C&C.tesi 22:30:00
Dehşetin Yüzü Dub - 12:15 - 14:30 - 16:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:30:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30
İnanılmaz Aile 2 Dub - 12:00 - 14:45
The Predator 3D - 19:45
The Predator Dub - 17:30 - 20:15 - C&C.tesi 23:00:00
The Predator Dub - 3D - 17:30 - 22:00

CINEMAXIMUM HILLTOWN

Alfa Kurt 15:20
Alfa Kurt 3D - 17:40 - 19:50 - 22:00
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:10 - 13:20 - 15:30
Bücür 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Cesur Araba Dub - 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30
Dehşetin Yüzü Screenx - 10:30 - 15:15 - 20:00
Dehşetin Yüzü Dub - 11:00 - 13:15 - 15:30
Dehşetin Yüzü Imax - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30:00
Dehşetin Yüzü 17:45 - 20:00 - 22:15
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
İntikam Meleği 19:45 - 22:00
The Predator Dub - 10:50 - 13:05
The Predator 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 21:00
The Predator 17:30 - 19:45 - 22:00
Upgrade 12:45 - 17:30 - 22:15

CINEMAXIMUM NAUTILUS

Adalet 2 18:40 - 21:10
Alfa Kurt 3D - 10:30 - 15:05 - 19:35
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30
Bücür 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Cesur Araba Dub - 11:05 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Dehşetin Yüzü 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00 - C&C.tesi 23:55:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 10:35 - 13:15 - 15:55 - 18:35 - 21:15
İntikam Meleği 12:45 - 17:20 - 21:50
Mile 22 11:15 - 15:45 - 20:10
Siccin 5 22:10
The Predator 3D - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 18:45 - 21:30
Upgrade 13:30 - 18:00 - 22:15

CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE

Alfa Kurt 19:45 - 22:00
Bırakma Beni 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Bücür 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Cesur Araba Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Dehşetin Yüzü 4Dx - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Dehşetin Yüzü Dub - 12:00 - 17:00
Dehşetin Yüzü Dub - 12:00 - 17:00 - 22:00
Dehşetin Yüzü 14:30 - 19:30
Dehşetin Yüzü 14:30 - 19:30 - 22:00 - C&C.tesi 23:30:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
İntikam Meleği 13:10 - 17:30 - 21:50 - C&C.tesi 23:55:00
Meg: Derinlerdeki Dehşet Dub - 11:15 - 13:45
Meg: Derinlerdeki Dehşet 16:15 - 18:45 - 21:15
The Predator Dub - 3D - 11:40 - 14:00
The Predator 3D - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:50:00
Upgrade 11:00 - 15:20 - 19:40

CINEMO BULVAR

Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Cesur Araba Dub - 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:00
İntikam Meleği 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:00:00
The Predator 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:00:00
Upgrade 21:15 - 23:15

CINEPLANET

Baba 1.5 12:30 - 14:40 - 16:50 - 19:00 - 21:10
Bırakma Beni 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

GÜNEY

Baba 1.5 17:00 - 19:00 - 21:00
Bücür 11:00 - 13:00 - 15:00 - 19:00 - 21:00 - C&C.tesi 11:00:00
Göç Yolu (Elveda Balkanlar) 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Nezih Bir Film 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Sorma Neden? 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
The Predator Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Zifir-i Azap 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30

KADIKÖY

Canavar 12:15 - 17:30
Güvercin 12:30 - 16:00 - 17:45 - 19:30
Köpek Dişi 14:00
Radiogram 14:15 - 19:30 - 21:00
Transit 15:45 - 21:15

MODA SAHNESİ

Şafaktan Önce 12:30 - 21:00
Western 14:45 - 18:45
Yüz 17:00

ORDUEVİ

Nezih Bir Film 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00

OSCAR (PENDİK)

Bücür 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
İçimdeki Hazine 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Keloğlan 15:30 - 17:30
Siccin 5 19:30 - 21:30
The Predator Dub - 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30

PRESTIGE SULTANBEYLİ

Bücür 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Facia Üçlü 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Göç Yolu (Elveda Balkanlar) 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Mile 22 Dub - 11:30 - 14:00 - 19:00
Sorma Neden? 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
The Predator Dub - 3D - 16:30 - 21:30

REXX

Ahlat Ağacı 20:15
Bırakma Beni 11:15 - 15:15 - 19:15
Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:15:00
Bücür 12:15 - 14:15 - 16:15 - C&C.tesi 18:15:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:00 - 13:30 - 18:30
Kelebekler 18:00
Misafir 13:15 - 17:15 - 21:15
The Predator 3D - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Upgrade 16:00 - 21:00

SANCAKPARK

Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:15:00
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Organik Aşk 19:00 - 21:15
Sorma Neden? 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
The Predator Dub - 3D - 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:00

ŞİFA

Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
The Predator Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

VIASEA

Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20
Bücür 11:40 - 13:40 - 15:40 - 17:40 - 19:40 - 21:40
The Predator Dub - 3D - 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00