İstanbul Avrupa Sinemaları

AIRPORT CINEMAS

Amerikan Soygunu 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Annabelle 3 17:00 - 19:15 - 21:30
Arkadaşımın Aşkı 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Aykut Enişte 19:00 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15
Kaçış Planı 3 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Yuvaya Dönüş 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00

AVŞAR (BAYRAMPAŞA)

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Kaçış Planı 3 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:30 - 21:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Yuvaya Dönüş 17:00 - 19:15 - 21:30

BEYOĞLU

Colette 12:00 - 16:45
Colette 21:30
Kül En Saf Beyazdır 14:15 - 19:00

CINE MY ÇATALCA

Efsunlu - Kabirden Gelen 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
İfrit 13:00 - 17:00 - 21:00
Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:00 - 15:00 - 19:00

CINEFLY FLYINN

Arkadaşımın Aşkı 17:45 - 19:45 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 12:30 - 14:15 - 16:00
Kaçış Planı 3 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Yuvaya Dönüş 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

CINEMA PINK (AKMERKEZ)

Amerikan Soygunu 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Arkadaşımın Aşkı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
Beyaz Karga 21:15
Beyaz Karga 14:15 - 19:00 - 21:15
Colette 21:30
Colette 12:00 - 16:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

CINEMA PINK (BEYOĞLU)

Amerikan Soygunu 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Annabelle 3 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kaçış Planı 3 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

CINEMA PINK (CAROUSEL)

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45
Annabelle 3 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:45 - 16:15
Kaçış Planı 3 18:45 - 21:15
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00
Yuvaya Dönüş 11:00
Yuvaya Dönüş 19:15 - 21:45

CINEMA PINK (GÜNGÖREN)

Annabelle 3 Dub 12:00 - 14:15 - 21:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 12:15 - 16:30 - 18:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 15:00 - 17:45 - 20:30

CINEMA PINK (METROCITY)

Anna Dub 17:00 - 19:15 - 21:45
Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45
Annabelle 3 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Ateşle Oynayanlar 12:30 - 17:00
Colette 19:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:15 - 13:15 - 15:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:45 - 16:15
Kaçış Planı 3 18:45 - 21:15
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 21:45
Kül En Saf Beyazdır 14:30 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00

CINEMA PINK (MİGROS BEYLİKDÜZÜ)

Amerikan Soygunu 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45
Annabelle 3 19:15 - 21:45
Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 12:00 - 14:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00
Kaçış Planı 3 18:30 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 17:15 - 20:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00
Yuvaya Dönüş 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

CINEMA PINK (PELICAN)

Anna Dub 17:00 - 19:30 - 21:45
Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45
Annabelle 3 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Aykut Enişte 18:45 - 21:15
Aykut Enişte 12:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 14:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 19:15 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00
Yuvaya Dönüş 11:15 - 13:45 - 16:15

CINEMA PINK (PERLAVISTA)

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45
Annabelle 3 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:45 - 16:15
Kaçış Planı 3 18:45 - 21:15
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Yuvaya Dönüş 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

CINEMA PINK (PROFİLO)

Annabelle 3 Dub 14:15 - 16:45
Annabelle 3 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Yuvaya Dönüş 11:45
Yuvaya Dönüş 19:15 - 21:30

CINEMA PINK (SAPPHIRE)

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45
Annabelle 3 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Aykut Enişte 11:00 - 13:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:45 - 16:15
Kaçış Planı 3 18:45 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

CINEMA PINK BARIŞ MANÇO

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Yuvaya Dönüş 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

CINEMA PINK KİPA SİLİVRİ

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00

CINEMAJESTIC

Annabelle 3 12:00 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Arkadaşımın Aşkı 14:00
Arkadaşımın Aşkı 17:15 - 19:15 - 21:15
Bebeğin Laneti 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Cin Deresi 'Müsfer' 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:30 - 13:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 15:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 14:15 - 16:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 19:00 - 21:30

CINEMARINE (GÜNEŞLİ)

Annabelle 3 Dub 16:45
Annabelle 3 19:00 - 21:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15
Kaçış Planı 3 Dub 12:00 - 14:15
Kaçış Planı 3 16:30 - 18:45 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:15 - 14:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 17:15 - 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 19:00 - 21:45

CINEMARINE 212 HALKALI

Annabelle 3 Dub 12:00 - 14:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Aykut Enişte 19:00 - 21:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:30 - 13:30
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 19:00 - 21:45
Kaçış Planı 3 Dub 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 15:30 - 18:15 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Yuvaya Dönüş 21:00
Yuvaya Dönüş 16:30

CINEMATRİKS

Amerikan Soygunu 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Anna Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30- C&C.tesi 00:00
Arkadaşımın Aşkı 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45- C&C.tesi 23:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Cin Deresi 'Müsfer' 19:00 - 21:00- C&C.tesi 23:00
Cin Deresi 'Müsfer' 11:15 - 13:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15- C&C.tesi 23:15
Kaçış Planı 3 Dub 14:00 - 16:30
Kaçış Planı 3 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45- C&C.tesi 23:45
Ölü Adam 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30- C&C.tesi 00:00
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30- C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Tekne 11:15 - 19:15 - 21:15- C&C.tesi 23:15
Tolkien 11:30 - 19:00 - 21:30- C&C.tesi 00:00
Yuvaya Dönüş 13:15 - 15:15 - 17:15

CINEMAXIMUM (AKBATI)

Alita: Savaş Meleği 21:15
Amerikan Soygunu 12:35 - 17:20
Annabelle 3 10:15 - 15:00 - 19:50 - 22:10
Arkadaşımın Aşkı 16:15 - 18:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
Aykut Enişte 10:45 - 13:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:45 - 21:45
El Royale'de Zor Zamanlar 15:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:00 - 13:15
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 21:00
Kaçış Planı 3 10:45 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45- C&C.tesi 00:15
Karanlık Zihinler 18:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:20
Oyuncak Hikayesi 4 19:40 - 22:00
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00- C&C.tesi 00:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 00:00

CINEMAXIMUM (ATAKÖY PLUS)

Alita: Savaş Meleği 16:35 - 21:35
Amerikan Soygunu C&C.tesi 00:00
Amerikan Soygunu 13:00 - 17:30 - 22:00
Annabelle 3 22:00
Arkadaşımın Aşkı 11:00 - 15:30 - 20:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:25
Colette 13:45 - 19:00
Colette 11:15 - 16:30 - 21:45
El Royale'de Zor Zamanlar 11:15
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:00 - 13:00
Kaçış Planı 3 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45- C&C.tesi 23:55
Karanlık Zihinler 14:15 - 19:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00 - 19:10 - 21:20
Ölü Adam 13:45 - 19:00
Ölü Adam 11:00 - 16:15 - 21:30
Ölümcül Sular 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:35 - 19:40 - 21:45- C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Tolkien 19:30

CINEMAXIMUM (AXIS EYÜP)

Alita: Savaş Meleği 21:30
Alita: Savaş Meleği Dub 16:15
Annabelle 3 11:00 - 15:20
Annabelle 3 Dub 19:40
Arkadaşımın Aşkı 13:20 - 17:40 - 22:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45
Aykut Enişte 10:45 - 13:15 - 15:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:15 - 20:10 - 22:05
El Royale'de Zor Zamanlar 10:50
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 12:45
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 21:15
Kaçış Planı 3 11:05 - 15:25 - 19:45
Kaçış Planı 3 Dub 13:15 - 17:35 - 21:55
Karanlık Zihinler 13:45
Karanlık Zihinler Dub 18:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:50 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 15:00 - 21:00
Yol Arkadaşım 2 11:05 - 15:55
Yuvaya Dönüş 13:35 - 18:25 - 21:00

CINEMAXIMUM (AXIS KAĞITHANE)

Alita: Savaş Meleği Dub 16:50 - 21:45
Annabelle 3 Dub 16:15 - 18:45 - 21:10
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:10 - 15:10 - 17:10
Aykut Enişte 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:50 - 19:50 - 21:55
El Royale'de Zor Zamanlar 10:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 13:10
Kaçış Planı 3 D- C&C.tesi 23:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Karanlık Zihinler Dub 13:30 - 19:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 19:10 - 21:10
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:40 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:05
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yol Arkadaşım 2 11:15 - 13:45
Yuvaya Dönüş 10:50 - 13:10 - 15:30

CINEMAXIMUM (CAPACITY)

Alita: Savaş Meleği 18:15
Amerikan Soygunu 11:15 - 18:45- C&C.tesi 23:45
Annabelle 3 13:45 - 21:20
Arkadaşımın Aşkı 11:00 - 15:15 - 19:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:20
El Royale'de Zor Zamanlar 15:10
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:40 - 12:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 21:30
Kaçış Planı 3 13:00 - 17:15 - 21:40- C&C.tesi 23:55
Karanlık Zihinler 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30- C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:30 - 15:30 - 18:15 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30- C&C.tesi 23:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Tolkien 16:10

CINEMAXIMUM (CEVAHİR)

Alita: Savaş Meleği Dub 16:55
Alita: Savaş Meleği 22:00
Annabelle 3 16:45 - 21:30
Annabelle 3 Dub 19:05
Arkadaşımın Aşkı 14:35 - 19:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:25 - 19:30
Aykut Enişte 10:40 - 13:00 - 15:25
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:50 - 19:50 - 21:50
El Royale'de Zor Zamanlar 11:40
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:50 - 12:45 - 14:45
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 11:45 - 16:35 - 21:35
Kaçış Planı 3 Dub 11:00 - 15:20 - 19:45
Kaçış Planı 3 13:10 - 17:30 - 22:00
Karanlık Zihinler Dub 14:35
Karanlık Zihinler 19:35
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:30
Ölümcül Sular 11:05 - 13:05 - 15:15 - 17:25 - 19:35 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 15:10 - 18:05 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Tolkien 21:40
Yol Arkadaşım 2 13:40 - 18:40
Yuvaya Dönüş 11:15 - 16:15 - 21:15

CINEMAXIMUM (FORUM İSTANBUL)

Alita: Savaş Meleği 21:15
Annabelle 3 Dub 11:20 - 13:40 - 16:05 - 18:35 - 21:05
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:20
Aykut Enişte 10:30 - 13:00 - 15:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:05 - 20:05 - 22:10
El Royale'de Zor Zamanlar 15:45
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:30 - 13:35
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 19:25
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 22:15
Kaçış Planı 3 11:00 - 15:20 - 19:45
Kaçış Planı 3 Dub 13:10 - 17:30 - 22:00
Karanlık Zihinler Dub 18:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Ölümcül Sular 11:00 - 13:05 - 15:15 - 17:25 - 19:35 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:35 - 13:20 - 16:15 - 19:10 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Yol Arkadaşım 2 13:50 - 18:55
Yuvaya Dönüş 11:20 - 16:25 - 21:30

CINEMAXIMUM (FORUM MARMARA)

Alita: Savaş Meleği Dub 16:30
Alita: Savaş Meleği 21:50
Annabelle 3 Dub 11:45 - 16:40
Annabelle 3 14:15 - 19:10 - 21:30- C&C.tesi 23:45
Arkadaşımın Aşkı 11:20 - 13:20 - 17:50 - 19:50
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:55 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:10
Aykut Enişte 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bebeğin Laneti 11:25 - 15:40 - 19:50
Cin Deresi 'Müsfer' 13:40 - 17:50 - 22:00
Colette 11:00 - 16:15 - 21:00
Colette 13:45 - 19:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:25 - 19:35 - 21:45
El Royale'de Zor Zamanlar 11:10
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:35 - 12:35 - 14:35 - 16:35
Hotel Mumbai 22:00
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 18:35 - 21:35
Kaçış Planı 3 Dub 11:05 - 15:20 - 19:40
Kaçış Planı 3 13:10 - 17:30 - 21:50- C&C.tesi 00:00
Karanlık Zihinler 14:05
Karanlık Zihinler Dub 19:10
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:40 - 14:55 - 17:10 - 19:25 - 21:45
Ölü Adam 13:30 - 18:45- C&C.tesi 23:30
Ölü Adam 11:00 - 16:15 - 21:30
Ölümcül Sular 14:30 - 19:25
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:05- C&C.tesi 23:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:30 - 16:40 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:25 - 19:15 - 21:55
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub - C&C.tesi 00:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:05 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:50
Tolkien C&C.tesi 23:40
Tolkien 15:20
X-Men: Dark Phoenix 21:50
Yesterday 12:10 - 14:50
Yol Arkadaşım 2 11:35 - 16:35
Yuvaya Dönüş 14:05 - 19:05 - 21:25- C&C.tesi 23:45

CINEMAXIMUM (HISTORIA)

Annabelle 3 Dub 21:15
Annabelle 3 C&C.tesi 23:25
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:15
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:50
Kaçış Planı 3 11:05 - 15:25 - 19:45
Kaçış Planı 3 Dub 13:15 - 17:35 - 21:55
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:50 - 13:00 - 15:10 - 17:20 - 19:30 - 21:40
Ölümcül Sular 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Ölümcül Sular 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00- C&C.tesi 23:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:45 - 17:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 14:30 - 20:00- C&C.tesi 22:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta D- C&C.tesi 23:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:50

CINEMAXIMUM (KALE)

Annabelle 3 Dub 19:25 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:30
Aykut Enişte 10:40 - 13:00
Kaçış Planı 3 Dub 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:50- C&C.tesi 23:55
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:15
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:05 - 17:05 - 19:05 - 21:10- C&C.tesi 23:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 14:40 - 17:40 - 20:30- C&C.tesi 23:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 10:30 - 13:10 - 15:50 - 18:40 - 21:20
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 19:30 - 22:10

CINEMAXIMUM (KANYON)

Amerikan Soygunu 14:30 - 19:30 - 22:00
Amerikan Soygunu C&C.tesi 23:55
Anna 12:50
Annabelle 3 17:30
Annabelle 3 21:45
Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 15:45 - 17:45 - 19:45
Colette 13:40 - 18:50
Colette 11:00 - 16:10 - 21:20
Hotel Mumbai 13:30 - 18:45
Kaçış Planı 3 10:40 - 15:20 - 19:50 - 22:00- C&C.tesi 00:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:10 - 12:20
Ölü Adam 13:30 - 18:40
Ölü Adam 11:00 - 16:10 - 21:30
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00- C&C.tesi 23:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 14:15 - 17:15 - 20:00- C&C.tesi 23:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 00:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:30 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Tolkien 13:15
Tolkien 17:00
Yesterday 11:00 - 16:15 - 21:30

CINEMAXIMUM (PARK İSTİNYE)

Alita: Savaş Meleği 21:25
Amerikan Soygunu 19:35 - 22:00
Anna 14:00 - 19:05
Annabelle 3 11:45 - 16:40 - 21:50
Arkadaşımın Aşkı 11:55 - 13:50 - 15:45 - 17:45 - 19:40 - 21:35
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:35 - 13:35 - 15:35 - 17:35
El Royale'de Zor Zamanlar 15:20
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:25 - 13:20
Kaçış Planı 3 11:05 - 13:15 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:50
Karanlık Zihinler 18:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15
Oyuncak Hikayesi 4 19:30 - 21:45
Ölümcül Sular 12:10 - 14:15 - 16:20 - 18:25 - 20:35- C&C.tesi 23:40
Ölümcül Sular 11:15 - 13:10 - 15:25 - 17:25 - 19:25 - 21:30
Ölümcül Sular 13:30 - 18:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:45 - 15:40 - 20:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30- C&C.tesi 23:25
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:15 - 13:05 - 15:50 - 18:55 - 21:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:30 - 15:15 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:45

CINEMAXIMUM (TRUMP TOWERS)

Annabelle 3 19:10 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00
Aykut Enişte 10:30 - 13:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 21:40
Kaçış Planı 3 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:40 - 12:50 - 15:10 - 17:20 - 19:30
Ölümcül Sular 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 22:55

CINEMAXIMUM (VADİSTANBUL)

Amerikan Soygunu 11:00 - 16:00 - 21:15
Anna 14:00 - 19:00
Annabelle 3 11:30 - 16:30 - 21:30
Arkadaşımın Aşkı 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00- C&C.tesi 23:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 17:30 - 19:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 15:15
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 21:45
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:20
Kaçış Planı 3 11:30 - 13:30 - 15:40 - 17:45 - 19:50 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:45 - 12:50 - 15:00 - 17:15 - 19:15
Oyuncak Hikayesi 4 21:20
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Ölümcül Sular 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00- C&C.tesi 22:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 14:15 - 17:15 - 20:15- C&C.tesi 23:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 16:30 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:45 - 19:15
Tolkien 13:30
X-Men: Dark Phoenix 18:30

CINEMAXIMUM (VIALAND)

Alita: Savaş Meleği Dub 16:35 - 21:25
Annabelle 3 Dub 11:15 - 13:40 - 16:05 - 18:30 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 15:25 - 17:25
Aykut Enişte 10:40 - 13:05 - 15:30
Cin Deresi 'Müsfer' 11:35 - 15:35 - 19:35- C&C.tesi 23:20
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:00 - 20:00 - 22:00
El Royale'de Zor Zamanlar 11:20
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 13:25
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 19:30 - 22:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:10 - 15:55 - 21:00- C&C.tesi 23:15
Karanlık Zihinler Dub 14:10 - 19:05
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 13:35 - 17:30 - 21:20
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:45 - 13:00 - 15:10 - 17:25 - 19:40 - 21:50
Ölümcül Sular C&C.tesi 23:25
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Dub 13:25
X-Men: Dark Phoenix Dub 18:05
Yol Arkadaşım 2 10:50 - 15:50
Yuvaya Dönüş 13:30 - 18:40 - 21:10- C&C.tesi 23:30

CINEMAXIMUM (ZORLU)

Amerikan Soygunu C&C.tesi 23:50
Amerikan Soygunu 12:40 - 17:20 - 22:00
Annabelle 3 19:35 - 21:55
Arkadaşımın Aşkı 10:45 - 15:15 - 19:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 15:15 - 17:25
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 13:10
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:20
Kaçış Planı 3 D- C&C.tesi 23:25
Kaçış Planı 3 10:30 - 15:10 - 19:50
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:20 - 12:30 - 14:50 - 17:10
Oyuncak Hikayesi 4 19:30 - 21:50
Ölümcül Sular 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:35 - 19:40 - 21:45- C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 14:20 - 17:10 - 20:00- C&C.tesi 22:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:30 - 15:20 - 18:10 - 21:00
Yesterday 12:45 - 17:15 - 21:04

CINEMAXIMUM AVLU ARNAVUTKÖY

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:45 - 13:40 - 15:40 - 17:40
Aykut Enişte 19:40
Efsunlu - Kabirden Gelen 22:00
Kaçış Planı 3 Dub 17:20 - 19:30 - 21:50
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:05 - 15:10
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:25 - 17:30 - 19:25 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:10 - 15:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:00 - 21:40

CINEMAXIMUM CITY'S

Amerikan Soygunu 13:40 - 19:05
Annabelle 3 17:20 - 22:00
Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 15:30 - 20:00
Colette 11:00 - 16:15 - 21:45
Colette 13:45 - 19:00
Kaçış Planı 3 13:15 - 17:30 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30 - 12:45
Oyuncak Hikayesi 4 15:05
Ölü Adam 13:30 - 19:00
Ölü Adam 11:00 - 16:15 - 21:30
Ölümcül Sular 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:25 - 19:30 - 21:35- C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Tolkien 19:40
Yesterday 11:05 - 16:25 - 21:45

CINEMAXIMUM FLORYA

Amerikan Soygunu 13:00 - 17:30 - 22:00
Amerikan Soygunu C&C.tesi 23:45
Annabelle 3 11:45 - 16:30 - 21:10
Arkadaşımın Aşkı 11:05 - 15:30 - 20:05
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:40 - 12:40
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 21:00
Kaçış Planı 3 14:40 - 16:55 - 19:10 - 21:30
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 00:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45
Oyuncak Hikayesi 4 22:00
Ölümcül Sular 12:00 - 14:20 - 16:30 - 18:45 - 21:00- C&C.tesi 23:05
Ölümcül Sular 11:00 - 13:10 - 15:15 - 17:25 - 19:35 - 21:45- C&C.tesi 23:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:45 - 14:30 - 17:30 - 20:15- C&C.tesi 23:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:30 - 15:30 - 18:25 - 21:15
Tolkien 14:00 - 18:45
Yol Arkadaşım 2 11:20 - 14:00
Yuvaya Dönüş 16:30 - 18:55 - 21:15- C&C.tesi 23:35

CINEMAXIMUM PARK MARMARA

Alita: Savaş Meleği Dub 16:20
Alita: Savaş Meleği 21:30
Amerikan Soygunu 10:30 - 15:10 - 19:40
Anna 21:40
Annabelle 3 14:30 - 19:30
Annabelle 3 Dub 17:00 - 22:00
Arkadaşımın Aşkı 13:10 - 17:40 - 22:10
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:40 - 19:40
Aykut Enişte 11:00 - 13:30 - 16:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:15 - 20:15 - 22:15
El Royale'de Zor Zamanlar 10:45
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:30 - 12:30
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 18:30 - 21:20
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 00:10
Kaçış Planı 3 Dub 10:50 - 15:10 - 19:35
Kaçış Planı 3 13:00 - 17:20 - 21:50
Karanlık Zihinler 13:50
Karanlık Zihinler Dub 19:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yol Arkadaşım 2 10:45 - 13:15 - 15:45

CINEMO GRANDPERA

Aladdin 17:15 - 20:00 - 22:45
Annabelle 3 18:30 - 20:45- C&C.tesi 23:00
Arkadaşımın Aşkı 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30 - 22:30
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 11:45 - 14:30
Kaçış Planı 3 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15 - 22:30
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00- C&C.tesi 23:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15 - 23:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Tolkien 11:00 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 20:45- C&C.tesi 23:15
Yuvaya Dönüş 11:45 - 14:00 - 16:15

CINENS (ESENYURT)

Arkadaşımın Aşkı 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:15
Aykut Enişte 19:00 - 21:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 13:45 - 17:45 - 19:45
Kaçış Planı 3 15:45 - 21:45
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:15 - 13:45 - 18:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:15 - 21:15
Yuvaya Dönüş 10:45 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 20:45

CINENS (VENEZIA)

Amerikan Soygunu 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Annabelle 3 Dub 15:45 - 20:45
Arkadaşımın Aşkı 17:30 - 19:30 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30
Aykut Enişte 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:00 - 22:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 13:45 - 17:45 - 19:45
Kaçış Planı 3 15:45 - 21:45
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 20:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 18:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:00 - 21:00
Yuvaya Dönüş 10:45 - 13:15 - 18:15

CINEPORT

Arkadaşımın Aşkı 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kaçış Planı 3 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 13:30 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 16:00

CINETECH (TORIUM)

Amerikan Soygunu 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Annabelle 3 Dub 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Annabelle 3 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:40 - 13:40 - 15:40 - 17:40 - 19:40 - 21:40
Kaçış Planı 3 Dub 11:40 - 13:40 - 15:40 - 17:40 - 19:40 - 21:40
Kaçış Planı 3 Dub 14:15 - 18:15 - 22:15
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:15 - 16:15 - 20:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:20 - 13:30 - 15:40 - 17:50 - 20:00
Ölümcül Sular 12:10 - 14:10 - 16:10 - 18:10 - 20:10 - 22:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:45 - 14:30 - 17:15 - 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:30 - 15:15 - 18:00 - 21:15
Yuvaya Dönüş 17:00 - 19:30 - 21:45

CINETECH MALL BAŞAKŞEHİR

Amerikan Soygunu 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Annabelle 3 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Annabelle 3 Dub 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Arkadaşımın Aşkı 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Aykut Enişte 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Beyaz Karga 17:00
Colette 12:00 - 16:45 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:50 - 15:50 - 19:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 11:20 - 16:40 - 19:20
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 14:00 - 22:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:40 - 13:40 - 15:40 - 17:40 - 19:40 - 21:40
Kaçış Planı 3 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 13:50 - 17:50 - 21:50
Kül En Saf Beyazdır 14:15 - 19:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:20 - 13:30 - 15:40 - 17:50 - 20:00
Ölümcül Sular 12:10 - 14:10 - 16:10 - 18:10 - 20:10 - 22:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:30 - 15:15 - 18:00 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:45 - 14:30 - 17:15 - 20:00
Yuvaya Dönüş 17:00 - 19:30 - 21:45

CINETIME (LEVENT)

Amerikan Soygunu 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Annabelle 3 13:45 - 16:15 - 19:00
Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 13:15 - 15:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20
Kaçış Planı 3 11:50 - 16:20 - 20:50
Kaçış Planı 3 Dub 14:00 - 18:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:45 - 14:00 - 16:15
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:30 - 14:15 - 17:00 - 19:45 - 22:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Tolkien 18:30 - 21:00
X-Men: Dark Phoenix 3D 11:15 - 21:30
Yol Arkadaşım 2 16:00 - 18:15
Yuvaya Dönüş 11:30 - 13:45 - 21:00

CINEVIP (KADİR HAS)

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

CINEVIP (METROPORT)

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Arkadaşımın Aşkı 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Bebeğin Laneti 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:15 - 13:15 - 21:15
Kaçış Planı 3 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Ölümcül Sular 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 14:30 - 15:15 - 17:00 - 17:45 - 19:30 - 22:00
Yuvaya Dönüş 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15

MELEK EYÜP

Annabelle 3 Dub 19:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 14:30 - 17:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:30 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Yuvaya Dönüş 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15

PERA

Ateşle Oynayanlar 21:30
İz Sürücü 12:00
Solaris 12:00

SİTE (ARENAPARK)

Annabelle 3 Dub 12:00 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30
Bebeğin Laneti 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 16:30 - 18:30 - 20:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 12:30 - 14:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30
Yuvaya Dönüş 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

SİTE (ARMONİPARK)

Annabelle 3 Dub 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Ölümcül Sular 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30

SİTE (ATİRUS)

Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30

SİTE (BAĞCILAR)

Annabelle 3 Dub 18:30 - 21:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:30 - 14:30 - 16:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30

SİTE (OLİMPA)

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 18:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 15:30 - 20:30

SİTE (STARCITY)

Annabelle 3 Dub 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Ölümcül Sular 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 15:00 - 17:45 - 20:30

SİTE HALİÇ

Efsunlu - Kabirden Gelen 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Ölümcül Sular 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30

TİM SHOW CENTER

Arkadaşımın Aşkı 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30
Kaçış Planı 3 17:30 - 19:30
Kaçış Planı 3 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:15 - 16:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:45 - 14:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 17:15 - 20:30