İstanbul Avrupa Sinemaları

AIRPORT CINEMAS

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:15
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Çakallarla Dans 5 19:30 - 21:45
Hedefim Sensin 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:15 - 21:30 - C&C.tesi 23:30
Müslüm 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30
Ölümcül Makineler 3D - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 11:00 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00
Yılbaşı Sürprizi 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30

ATLAS (BEYOĞLU)

Bana Bir Soygun Yaz 2 17:30 - 19:30 - 21:15
Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Kafalar Karışık 11:30 - 13:30 - 15:30

AVŞAR (BAYRAMPAŞA)

Aşk Bu mu? 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Bizi Hatırla 16:45 - 19:15 - 21:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:35 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:30 - 21:30
Müslüm 13:00 - 16:00 - 19:00 - 21:45
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:35 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Sihirbazın Balonları Dub - 11:00 - 12:45 - 14:45

BEYOĞLU

Don Kişot'u Öldüren Adam 14:15 - 19:00
Donbass 12:00 - 16:45 - 21:30
Müze 21:30

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

Borç 12:00 - 15:00
Climax 12:00 - 15:00
Don Kişot'u Öldüren Adam 12:00 - 15:00
Müze 19:00
Put Şeylere 15 - + - 17 - Aralık
Yaz 12:00 - 15:00

CINEFLY FLYINN

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:00
Bizim İçin Şampiyon 23:45
Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:15
Müslüm 23:45
Müslüm 17:00 - 20:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00
Sihirbazın Balonları Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00

CINEMA PINK (AKMERKEZ)

Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Bohemian Rhapsody 17:45 - 20:45
Don Kişot'u Öldüren Adam 14:15 - 21:30
Donbass 12:00 - 19:15
Grinç Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ölümcül Makineler 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:45 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 11:00 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00
Sihirbazın Balonları Dub - 14:15
Whitney 16:45
Yılbaşı Sürprizi 12:00 - 17:00 - 19:30 - 21:45

CINEMA PINK (BEYOĞLU)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:30
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ölümcül Makineler 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:45 - 21:30

CINEMA PINK (CAROUSEL)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Grinç Dub - 11:00 - 13:00
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Müslüm 15:00 - 17:45 - 20:45
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
Ölümcül Makineler 18:45 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00
Sihirbazın Balonları Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15

CINEMA PINK (GÜNGÖREN)

Bana Bir Soygun Yaz 2 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

CINEMA PINK (METROCITY)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizi Hatırla 11:00 - 18:30 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Climax 13:30 - 19:30
Don Kişot'u Öldüren Adam 11:00 - 17:00 - 21:30
Grinç Dub - 11:00
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 12:00 - 14:15
Müslüm 16:15 - 19:15 - 22:00
Müze 21:30
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
Ölümcül Makineler 18:45 - 21:30
Put Şeylere 15:15
Sihirbazın Balonları Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15

CINEMA PINK (MİGROS BEYLİKDÜZÜ)

Aşk Bu mu? 17:15 - 19:30 - 22:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Çakallarla Dans 5 17:15 - 19:00 - 22:00 - 18:30 - 21:00
Deliler Fatih'in Fermanı 11:30 - 14:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 12:00 - 15:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Dub - 12:00 - 15:00
Grinç Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 12:00 - 15:15
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Müslüm 12:00 - 15:00
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
Ölümcül Makineler 18:45 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 11:00 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

CINEMA PINK (PELICAN)

Aşk Bu mu? 11:00 - 13:15 - 15:30
Bana Bir Soygun Yaz 2 17:45 - 19:45 - 21:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Çakallarla Dans 5 15:00 - 17:15 - 22:00
Deliler Fatih'in Fermanı 13:30 - 19:30
Grinç Dub - 11:00 - 13:00
Hedefim Sensin 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Müslüm 11:00 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
Ölümcül Makineler 18:45 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

CINEMA PINK (PERLAVISTA)

Aşk Bu mu? 15:15 - 17:30 - 20:45
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Grinç Dub - 11:15 - 13:15
Hedefim Sensin 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:00
Kafalar Karışık 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
Ölümcül Makineler 18:45 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00
Sihirbazın Balonları Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15

CINEMA PINK (PROFİLO)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Grinç Dub - 11:00 - 13:00
Hedefim Sensin 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:00
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Müslüm 15:00 - 17:45 - 20:45
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
Ölümcül Makineler 18:45 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

CINEMA PINK (SAPPHIRE)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Çakallarla Dans 5 19:15 - 21:30
Grinç Dub - 12:00
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 14:30 - 17:00
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
Ölümcül Makineler 18:45 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

CINEMA PINK BARIŞ MANÇO

Bana Bir Soygun Yaz 2 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Grinç Dub - 11:30
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

CINEMA PINK KİPA SİLİVRİ

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:45 - 21:30
Grinç Dub - 11:45 - 13:45
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Müslüm 18:00 - 20:45

CINEMAJESTIC

Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kafalar Karışık 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Son Çıkış 12:00 - 21:15
Yılbaşı Sürprizi 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15 - 19:15 - 21:15

CINEMARINE (GÜNEŞLİ)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Müslüm 18:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

CINEMARINE 212 HALKALI

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Çakallarla Dans 5 17:15 - 19:30 - 21:45
Deliler Fatih'in Fermanı 17:00 - 19:15 - 21:45
Grinç Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Hedefim Sensin 17:30 - 20:00
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:15 - 13:15 - 15:15

CINEMATRİKS

Aşk Bu mu? 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:30
Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bohemian Rhapsody 16:00 - 19:00 - 22:00
Deliler Fatih'in Fermanı 11:15 - 13:30
Donbass 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 3D - 12:00 - 15:00
Hedefim Sensin 24:00 - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:00
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:15
Müslüm 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 21:45
Müslüm 12:00 - 15:00
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:00 - 13:45
Ölümcül Makineler 3D - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Sihirbazın Balonları Dub - 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15

CINEMAXIMUM (AKBATI)

Aşk Bu mu? 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 14:15 - 17:30 - 21:00
Bohemian Rhapsody 19:15 - 22:15
Deliler Fatih'in Fermanı 19:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 22:00
Grinç Dub - 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50 - C&C.tesi 23:59
Müslüm 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00
Ölümcül Makineler 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 19:15 - 22:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 10:30 - 12:30 - 14:40 - 16:50

CINEMAXIMUM (ATAKÖY PLUS)

Aşk Bu mu? 11:00 - 15:55 - 21:05
Bizi Hatırla 10:45 - 16:15 - 21:45
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Bohemian Rhapsody 19:10 - 22:00
Grinç Dub - 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00
Hedefim Sensin 11:40 - 14:15 - 16:50 - 19:25 - 22:00 - C&C.tesi 23:35
Hedefim Sensin 13:15 - 18:25
Kafalar Karışık 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Müslüm 12:15 - 15:25 - 18:25 - 21:25
Ölümcül Makineler 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:59
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00
Roma 11:10 - 16:35 - 22:00
Suçlu 12:00 - 17:00
Yeşil Rehber 13:25 - 18:55

CINEMAXIMUM (AXIS EYÜP)

Aşk Bu mu? 11:50 - 14:15 - 16:50 - 19:25 - 22:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Bizim İçin Şampiyon 12:05 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Deliler Fatih'in Fermanı 16:40 - 19:20 - 22:00
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:45
Hedefim Sensin 19:25 - 21:55
Hindistan Eşkıyaları 11:20 - 17:50
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Müslüm 10:45 - 13:55 - 16:20 - 19:10 - 22:00
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 14:55
Ölümcül Makineler 3D - 21:20
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:55
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 13:45
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:05 - 13:05 - 15:05 - 17:15
Sihirbazın Balonları Dub - 10:40 - 12:40 - 14:40

CINEMAXIMUM (AXIS KAĞITHANE)

Aşk Bu mu? 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bana Bir Soygun Yaz 2 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Bizim İçin Şampiyon 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Çakallarla Dans 5 19:30 - 22:00
Grinç Dub - 3D - 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Hedefim Sensin 14:00 - 19:30
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Müslüm 11:00 - 16:30 - 22:00
Müslüm 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 18:45 - 21:15
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:40 - 14:10 - 16:40 - 19:10 - 21:40
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00

CINEMAXIMUM (CAPACITY)

Aşk Bu mu? 11:10 - 16:35 - 22:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:50 - 16:10 - 18:30 - 21:15 - C&C.tesi 23:35
Bizim İçin Şampiyon 11:15 - 14:30 - 17:00 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 18:00
Bohemian Rhapsody 13:35 - 19:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 22:00
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00 - C&C.tesi 23:55
Hedefim Sensin 15:00 - 21:00
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:35 - 19:45
Müslüm 11:45 - 14:45 - 17:45 - 21:30
Ölümcül Makineler 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:40
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:20
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 19:00 - 21:45

CINEMAXIMUM (CEVAHİR)

Aşk Bu mu? 19:15 - 21:35
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 13:05 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Bizi Hatırla 13:30 - 18:40
Bizim İçin Şampiyon 12:25 - 15:30 - 18:35 - 21:40
Bohemian Rhapsody 12:00 - 15:00 - 18:05 - 21:10
Çakallarla Dans 5 11:10 - 16:15 - 21:25
Deliler Fatih'in Fermanı 19:05 - 21:45
Grinç Dub - 12:35 - 16:55
Hedefim Sensin 10:45 - 13:25 - 16:10 - 19:00 - 21:50
Kafalar Karışık 11:00 - 13:05 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Müslüm 12:10 - 15:10 - 18:20 - 21:30
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:00 - 13:45
Ölümcül Makineler 3D - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 21:55
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:25 - 19:10
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 10:45 - 12:50 - 14:55 - 17:05
Sihirbazın Balonları Dub - 10:30 - 14:40

CINEMAXIMUM (FORUM İSTANBUL)

Bana Bir Soygun Yaz 2 10:30 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 19:35 - 22:00
Bizim İçin Şampiyon 11:50 - 14:50 - 17:55 - 21:00
Çakallarla Dans 5 10:45 - 16:10 - 21:40
Deliler Fatih'in Fermanı 17:05 - 19:25 - 21:50
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Dub - 13:05
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 18:40
Grinç Dub - 10:30 - 12:40 - 14:50
Hedefim Sensin 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:45
Kafalar Karışık 10:40 - 12:55 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00 - C&C.tesi 23:55
Müslüm 12:15 - 15:15 - 18:30 - 21:30
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 10:45 - 16:20 - 22:00
Ölümcül Makineler 3D - 13:30 - 19:10
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 16:20 - 21:50
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 13:35 - 19:05
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 10:40 - 12:50 - 15:05 - 17:20

CINEMAXIMUM (FORUM MARMARA)

Aşk Bu mu? 11:20 - 13:45 - 16:10 - 18:35 - 21:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 10:30 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 15:45 - 20:30
Bizi Hatırla 22:15
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Bohemian Rhapsody 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Çakallarla Dans 5 19:55
Deliler Fatih'in Fermanı 11:30 - 14:05 - 16:40 - 19:10 - 21:40
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 3D - 18:10 - 21:10
Grinç Dub - 12:00 - 14:10 - 16:20
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 23:35
Hedefim Sensin 13:15 - 18:00
Hindistan Eşkıyaları 18:30 - 21:45
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Müslüm 12:30 - 15:40 - 19:00 - 21:50
Ölümcül Makineler 3D - 14:30 - C&C.tesi 23:50
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:45
Ölümcül Makineler 4Dx - 3D - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 19:25
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 4Dx - 3D - 11:30 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 17:00 - 21:50
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:15 - 13:25 - 15:35 - 17:45
Roma 11:10 - 16:35 - 22:00
Sihirbazın Balonları Dub - 10:30 - 12:40 - 14:50
Suçlu 14:35 - 19:25
Yılbaşı Sürprizi 11:15 - 13:20 - 15:25 - 17:30 - 19:35 - 21:40

CINEMAXIMUM (HISTORIA)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00 - C&C.tesi 23:45
Bana Bir Soygun Yaz 2 12:00 - 14:00 - 16:30 - 18:30 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 14:20 - 17:40 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 15:00 - 20:35
Deliler Fatih'in Fermanı 13:50 - 19:20
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Hedefim Sensin 12:15 - 18:00
Kafalar Karışık 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 21:55 - C&C.tesi 23:59
Müslüm 13:10 - 16:05 - 19:00 - 22:00
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:05
Ölümcül Makineler 3D - 16:35 - 21:55
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:05

CINEMAXIMUM (KALE)

Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Deliler Fatih'in Fermanı 16:30 - 19:10 - 21:50
Hedefim Sensin 12:30 - 15:00 - 17:30 - 20:15 - C&C.tesi 23:00
Hedefim Sensin 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Kafalar Karışık 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Müslüm 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 10:10 - 12:10 - 14:30

CINEMAXIMUM (KANYON)

Bizim İçin Şampiyon 12:30 - 15:30 - 21:30 - 21:30
Bohemian Rhapsody Screenx - 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:30
Bohemian Rhapsody 14:00 - 20:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 13:00 - 18:00
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Makineler 3D - 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:50
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:20
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 19:00 - 21:40
Roma 15:10 - 21:10
Suçlu 11:00 - 15:50
Yeşil Rehber 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:20
Yılbaşı Sürprizi 11:00 - 16:00 - 21:00

CINEMAXIMUM (PARK İSTİNYE)

Aşk Bu mu? 11:40 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:25
Bizim İçin Şampiyon 22:00
Bizim İçin Şampiyon 11:10 - 14:00 - 16:50 - 20:05
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Bohemian Rhapsody 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 3D - 18:55 - 21:55
Grinç Dub - 3D - 10:35 - 12:40 - 14:45 - 16:50
Hedefim Sensin 11:45 - 14:35 - 17:35 - 20:25 - C&C.tesi 23:30
Hedefim Sensin 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Kafalar Karışık 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30
Müslüm 14:45 - 21:05
Ölümcül Makineler 4Dx - 3D - 10:50 - 13:30 - 16:10 - C&C.tesi 23:50
Ölümcül Makineler Imax - 3D - 18:45 - 21:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 4Dx - 3D - 18:50
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 4Dx - 3D - 21:20
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Imax - 3D - 10:30 - 13:15 - 16:00
Roma 14:45 - 21:05 - C&C.tesi 00:05
Yılbaşı Sürprizi 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15 - 19:20 - 21:25 - C&C.tesi 23:55

CINEMAXIMUM (TRUMP TOWERS)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:35 - 19:50 - 22:00 - C&C.tesi 00:15
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 15:00 - 18:15 - 21:30
Deliler Fatih'in Fermanı 13:40 - 19:15
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 3D - 10:45 - 16:20 - 21:55
Hedefim Sensin 11:05 - 13:35 - 16:05 - 18:35 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:10 - 17:20 - 19:30 - 21:40
Müslüm 12:35 - 15:35 - 18:35 - 21:45
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 10:30

CINEMAXIMUM (VADİSTANBUL)

Aşk Bu mu? 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:10
Bizim İçin Şampiyon 11:15 - 14:15 - 17:15 - 20:15
Bizim İçin Şampiyon 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Bohemian Rhapsody 15:30 - 21:30
Grinç Dub - 3D - 10:30 - 12:40 - 14:50
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 16:10 - 18:45 - 21:30 - C&C.tesi 23:40
Hedefim Sensin 12:00 - 14:30 - 17:30 - 20:00 - 22:30
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Müslüm 12:30 - 18:30
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:00 - 16:30 - 22:00
Ölümcül Makineler 3D - 13:45 - 19:15
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 13:40 - 16:30 - 19:15 - C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 11:00 - 22:00
Roma 15:30 - 18:30 - 21:30
Sihirbazın Balonları Dub - 11:15 - 13:20
Yılbaşı Sürprizi 17:00 - 19:10 - 21:20

CINEMAXIMUM (VIALAND)

Aşk Bu mu? 11:25 - 13:40 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 14:00 - 18:45 - C&C.tesi 23:25
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 22:00
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Çakallarla Dans 5 19:30
Deliler Fatih'in Fermanı 16:40 - 19:15 - 21:50
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Dub - 21:50
Grinç Dub - 10:15 - 12:20 - 14:30
Hedefim Sensin 11:00 - 16:10 - 21:00
Hedefim Sensin 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:25 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Müslüm 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:00
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 10:45 - 13:35 - 16:25 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:10 - 13:45 - 16:10 - 18:45 - 21:20
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:25

CINEMAXIMUM (ZORLU)

Aşk Bu mu? 14:10 - 19:35
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 17:00 - 20:00
Bohemian Rhapsody 11:00 - 14:00 - C&C.tesi 23:00
Bohemian Rhapsody 15:15 - 18:15 - 21:15
Grinç Dub - 10:40 - 12:50
Hedefim Sensin 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Kafalar Karışık 11:15 - 13:30 - 15:50
Müslüm 18:30 - 21:30
Ölümcül Makineler 3D - 10:50 - 13:05 - 16:20 - 19:10 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:20 - 14:00 - 16:40
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 19:20 - 22:00
Roma 11:10 - 16:35 - 22:00

CINEMAXIMUM FLORYA

Aşk Bu mu? 11:35 - 14:00 - 16:25 - 18:50 - 21:20
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:40 - 16:25 - 19:10 - 21:55
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Bohemian Rhapsody 15:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:55
Grinç Dub - 3D - 10:45 - 12:55
Hedefim Sensin 12:30 - 15:15 - 17:55 - 20:35 - C&C.tesi 23:00
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 16:15 - 18:50 - 21:25 - C&C.tesi 23:45
Kafalar Karışık 11:00 - 13:05 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Müslüm 15:05 - 18:00 - 21:00 - 22:00
Ölümcül Makineler 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:20
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 19:05 - 21:50
Roma 12:00 - 18:00
Yılbaşı Sürprizi 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:35 - 19:40 - 21:45 - C&C.tesi 00:15

CINEMAXIMUM PARK MARMARA

Aşk Bu mu? 11:00 - 16:30 - 21:50
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00 - 22:15
Bizim İçin Şampiyon 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Bohemian Rhapsody 13:20 - 18:50
Çakallarla Dans 5 13:30 - 18:45
Deliler Fatih'in Fermanı 10:45 - 16:00
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Hedefim Sensin 21:30
Hindistan Eşkıyaları 18:35 - 22:00
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:25 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Müslüm 11:00 - 14:30 - 18:00 - 21:00
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:15 - 21:00
Ölümcül Makineler Imax - 3D - 19:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 19:20
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Imax - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:20
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 10:20 - 12:20 - 14:25 - 16:30
Sihirbazın Balonları Dub - 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:05

CINEMO GRANDPERA

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Bizim İçin Şampiyon 23:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Bohemian Rhapsody 11:00 - 16:15 - 19:30
Deliler Fatih'in Fermanı 13:45 - 22:30
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - 23:30
Kafalar Karışık 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:45 - 19:00
Müslüm 10:45 - 13:15 - 16:00 - 19:00 - 21:45
Ölümcül Makineler 3D - 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Örümcek Ağındaki Kız 12:00 - 15:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Atmos - 3D - 11:00 - 14:00
Şeytan Geçidi En Ha Ra 21:00 - 22:30

CINENS (ESENYURT)

Aşk Bu mu? 14:30 - 16:30
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Bizim İçin Şampiyon 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Çakallarla Dans 5 19:30 - 21:30
Grinç Dub - 10:30 - 12:30 - 14:30
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Müslüm 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ölümcül Makineler Dub - 16:15 - 18:45 - 21:15
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30

CINENS (VENEZIA)

Aşk Bu mu? 11:45 - 15:45 - 21:45
Bana Bir Soygun Yaz 2 13:45 - 17:45 - 19:45
Bizim İçin Şampiyon 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Çakallarla Dans 5 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Grinç Dub - 10:45 - 12:30 - 14:15
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Müslüm 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ölümcül Makineler Dub - 12:00 - 14:30 - 19:30
Ölümcül Makineler 17:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Sihirbazın Balonları Dub - 14:15

CINEPORT

Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Grinç Dub - 3D - 12:45 - 14:15
Hedefim Sensin 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00 - C&C.tesi 23:00
Kafalar Karışık 11:00 - 15:45 - 17:30 - 19:15
Müslüm 21:00
Ölümcül Makineler 3D - 11:00 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 20:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 11:00 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00

CINETECH (TORIUM)

Aşk Bu mu? 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Çakallarla Dans 5 17:40 - 19:50 - 22:00
Deliler Fatih'in Fermanı 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Grinç Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Müslüm 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Ölümcül Makineler Dub - 11:45 - 16:45 - 19:15
Ölümcül Makineler 14:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 11:00 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00

CINETECH (TORUN CENTER)

Bir Yıldız Doğuyor 12:00 - 14:30
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Bohemian Rhapsody 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Climax 16:45
Don Kişot'u Öldüren Adam 14:15 - 21:00
Donbass 12:00 - 18:45
Grinç Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hindistan Eşkıyaları 11:30 - 13:45 - 17:00 - 20:45
Ölümcül Makineler 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 11:00 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00

CINETIME (LEVENT)

Aşk Bu mu? 13:00 - 15:15 - 17:30
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 19:45 - 22:00
Bizi Hatırla 11:15 - 13:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Deliler Fatih'in Fermanı 11:30 - 20:00 - 22:15
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 3D - 12:00 - 15:00
Grinç Dub - 3D - 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
Hedefim Sensin 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kafalar Karışık 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Müslüm 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Ölümcül Makineler 3D - 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Örümcek Ağındaki Kız 12:00 - 15:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 11:00 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00

CINEVIP (KADİR HAS)

Bizi Hatırla 11:00
Grinç Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Kafalar Karışık 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00

CINEVIP (METROPORT)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Bizim İçin Şampiyon 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 21:45
Çakallarla Dans 5 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Hedefim Sensin 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Hedefim Sensin 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kafalar Karışık 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Müslüm 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

DENİZ CINECITY (OLIVIUM)

Bana Bir Soygun Yaz 2 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00 - C&C.tesi 23:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Hedefim Sensin 12:00 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:30
Müslüm 16:00 - 18:45 - 21:30
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45 - C&C.tesi 00:15
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 11:00 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 10:30

DENİZ PRIVATE CINECITY ETİLER

Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Grinç Dub - 10:30
Hedefim Sensin 12:00 - 14:15 - 16:45 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Ölümcül Makineler 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 11:00 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

FİTAŞ

Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20
Hedefim Sensin 11:30 - 13:50 - 16:15 - 19:00 - 21:15
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Müslüm 12:00 - 14:40 - 17:20 - 20:00

MELEK EYÜP

Bana Bir Soygun Yaz 2 15:30 - 19:30
Bizim İçin Şampiyon 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Grinç Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Hedefim Sensin 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Kafalar Karışık 17:00 - 19:00
Müslüm 12:15 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Ölümcül Makineler Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Ölümcül Makineler 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 11:00 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Sihirbazın Balonları Dub - 11:30 - 13:30 - 17:30

NEVA AVM CITYPLEX

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:15 - 15:45 - 18:30 - 20:45
Hedefim Sensin 11:00 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 21:00
Kafalar Karışık 11:00 - 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 20:45
Müslüm 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Makineler 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 11:00 - 13:00 - 15:30 - 18:00 - 20:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 13:00

PERA

Climax 12:30 - 18:45
Don Kişot'u Öldüren Adam 21:00
Put Şeylere 14:30
Yaz 16:30

SİTE (ARENAPARK)

Aşk Bu mu? 19:00 - 21:30
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bizi Hatırla 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Bizim İçin Şampiyon 18:00 - 21:00
Grinç Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Hedefim Sensin 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30
Ölümcül Makineler 3D - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 12:00 - 14:00 - 16:00
Sihirbazın Balonları Dub - 12:15 - 14:15
Yol Arkadaşım 2 11:00 - 13:15

SİTE (ARMONİPARK)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30
Bizim İçin Şampiyon 15:15 - 20:30
Çakallarla Dans 5 11:30 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Kafalar Karışık 14:00 - 16:15
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00

SİTE (ATİRUS)

Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Müslüm 16:00 - 18:45 - 21:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 12:00 - 14:00

SİTE (BAĞCILAR)

Bana Bir Soygun Yaz 2 16:00 - 18:30 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Deliler Fatih'in Fermanı 16:15
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 12:00 - 14:00
Şeytan Geçidi En Ha Ra 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00

SİTE (ESPRİ)

Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Müslüm 16:00 - 18:45 - 21:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 12:00 - 14:00

SİTE (OLİMPA)

Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Müslüm 18:00 - 21:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 12:00 - 14:00 - 16:00

SİTE (STARCITY)

Aşk Bu mu? 18:30 - 21:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30
Bizim İçin Şampiyon 19:00 - 21:30
Deliler Fatih'in Fermanı 16:00
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Sihirbazın Balonları Dub - 12:00 - 14:00

SİTE HALİÇ

Aşk Bu mu? 11:00 - 18:45
Bana Bir Soygun Yaz 2 16:00 - 18:30 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 21:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Grinç Dub - 3D - 12:00 - 14:00
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Müslüm 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 12:45 - 16:45 - 18:45
Sihirbazın Balonları Dub - 11:00 - 14:45

TİM SHOW CENTER

Bizim İçin Şampiyon 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Deliler Fatih'in Fermanı 19:15
Grinç Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 16:45
Hedefim Sensin 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Kafalar Karışık 12:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 21:45
Karlar Prensi Elliot Dub - 11:00
Müslüm 21:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 11:00 - 14:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 14:00