İzmir Sinemaları

AGORA (İZMİR)

Annabelle 3 Dub 14:30 - 16:45
Annabelle 3 19:00 - 21:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:30 - 19:30 - 21:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:30 - 13:30
Kaçış Planı 3 Dub 12:15 - 14:30 - 16:45
Kaçış Planı 3 19:00 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 15:30 - 18:15 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 19:00 - 21:45
Sevimli Dostlar Dub 11:00 - 13:00 - 15:15
Tolkien 19:00 - 21:30
Tolkien 12:15
Yuvaya Dönüş 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00

BATI (BORNOVA)

Annabelle 3 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

CINEMA PINK (FOLKART)

Anna 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Annabelle 3 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

CINEMAXIMUM (FORUM BORNOVA)

Amerikan Soygunu C&C.tesi 23:25
Amerikan Soygunu 17:05 - 21:55
Annabelle 3 16:20 - 18:45 - 21:10
Arkadaşımın Aşkı 11:10 - 15:25 - 19:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:05 - 13:05 - 15:05
Aykut Enişte 11:20 - 13:50
Kaçış Planı 3 13:10 - 17:30 - 21:45- C&C.tesi 23:55
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:35 - 12:50 - 15:10 - 17:25 - 19:40 - 21:50
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:20 - 19:25 - 21:30- C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Tolkien 19:35

CINEMAXIMUM (GAZİEMİR)

Alita: Savaş Meleği 21:00
Annabelle 3 11:35 - 16:25 - 21:10
Annabelle 3 Dub 14:00 - 18:50
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:20 - 17:25
Aykut Enişte 10:55 - 16:05 - 21:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:15 - 19:20 - 21:20
Efsunlu - Kabirden Gelen C&C.tesi 23:35
El Royale'de Zor Zamanlar 15:45
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:30 - 13:35
Geçmiş Olsun 12:10 - 14:45
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:30
Kaçış Planı 3 11:10 - 15:30 - 19:50
Kaçış Planı 3 Dub 13:20 - 17:40 - 22:00
Karanlık Zihinler Dub 18:40
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:20 - 19:35 - 21:50
Ölümcül Sular C&C.tesi 23:40
Ölümcül Sular 11:05 - 13:05 - 15:05 - 17:05 - 19:05 - 21:05
Ölümcül Sular C&C.tesi 23:05
Ölümcül Sular 12:15 - 14:15 - 16:15 - 18:15 - 20:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta D- C&C.tesi 22:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 14:50 - 20:20
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 17:35
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:05
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:20 - 15:10 - 18:00 - 21:05
Tolkien 19:30 - 21:55
Tolkien C&C.tesi 23:20
Yol Arkadaşım 2 13:30 - 18:35

CINEMAXIMUM (KİPA BALÇOVA)

Annabelle 3 Dub 11:45
Annabelle 3 14:05 - 16:25 - 18:45 - 21:05
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 15:00 - 17:00
Aykut Enişte 10:30 - 13:05
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 13:00
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 19:00 - 21:45
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:25
Kaçış Planı 3 15:30 - 19:50
Kaçış Planı 3 Dub 17:40 - 21:55
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:35 - 12:50 - 15:05 - 17:20 - 19:35 - 21:50
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:20 - 21:15- C&C.tesi 23:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:05 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:10 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:45

CINEMAXIMUM (MAVİBAHÇE)

Alita: Savaş Meleği 16:35 - 21:35
Amerikan Soygunu 10:35 - 15:05 - 19:30
Annabelle 3 11:35 - 14:00 - 16:25 - 18:55 - 21:20
Arkadaşımın Aşkı 13:05 - 17:35 - 22:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:35 - 15:40 - 17:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:45 - 21:50
El Royale'de Zor Zamanlar 11:15
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:40 - 12:40 - 14:40
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 15:55 - 18:40 - 21:30
Kaçış Planı 3 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Karanlık Zihinler 14:15 - 19:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:35 - 21:55
Ölümcül Sular 11:10 - 13:15 - 15:15 - 17:20 - 19:25 - 21:25- C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:10 - 15:10 - 18:10 - 21:00
Tolkien 16:40 - 19:10 - 21:40
Yol Arkadaşım 2 10:50 - 13:20

CINEMAXIMUM (PARK İZMİR)

Annabelle 3 C&C.tesi 00:00
Annabelle 3 Dub 17:25 - 19:45 - 22:05
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:25
Aykut Enişte 12:45 - 15:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 20:00 - 22:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:45
Kaçış Planı 3 Dub 17:40 - 19:50 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:20 - 12:35 - 14:50 - 17:05 - 19:20 - 21:40
Ölümcül Sular C&C.tesi 00:05
Ölümcül Sular 11:30 - 13:35 - 15:40 - 17:45 - 19:50 - 21:55
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 10:40 - 13:30 - 16:20 - 19:10 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:25 - 15:20 - 18:10 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Yol Arkadaşım 2 15:10
Yol Arkadaşım 2 10:15
Yuvaya Dönüş 12:45 - 17:40

CINEMAXIMUM (PARK MAVİŞEHİR)

Annabelle 3 Dub 11:15 - 13:45 - 16:15
Annabelle 3 18:45 - 21:15
Arkadaşımın Aşkı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45

CINEMAXIMUM (PIER)

Amerikan Soygunu 16:35 - 19:10 - 21:50
Amerikan Soygunu C&C.tesi 23:50
Annabelle 3 11:50 - 14:25 - 16:50 - 21:30
Arkadaşımın Aşkı 11:20 - 15:40 - 19:55
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:05 - 13:10 - 15:15 - 17:20
Aykut Enişte 11:30 - 14:00
Colette 13:50 - 19:00
Colette 11:10 - 16:20 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:25
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 19:20 - 22:00
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:45
Kaçış Planı 3 13:25 - 17:40 - 21:55
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:35 - 12:45 - 14:55 - 17:05 - 19:15 - 21:25
Ölü Adam 13:40 - 18:50
Ölü Adam 11:10 - 16:20 - 21:30
Ölümcül Sular 11:15 - 13:20 - 15:25 - 17:30 - 19:35 - 21:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:35

CINEMAXIMUM (POINT)

Annabelle 3 Dub 11:15 - 16:10 - 21:10
Annabelle 3 13:40 - 18:35
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:40 - 17:50
Aykut Enişte 10:30 - 12:55 - 15:25
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:55 - 19:55 - 21:55
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:20 - 12:20 - 14:20
Kaçış Planı 3 Dub 11:00 - 13:10 - 17:30 - 21:50
Kaçış Planı 3 15:20 - 19:40- C&C.tesi 00:05
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 19:50 - 21:50
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:35 - 12:50 - 15:05 - 17:20 - 19:35 - 21:45
Ölümcül Sular 11:10 - 13:15 - 15:15 - 17:25 - 19:30 - 21:35- C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 15:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yuvaya Dönüş 16:20 - 19:00 - 21:40

CINENS (EGE PARK)

Amerikan Soygunu 13:30 - 18:30 - 21:00
Arkadaşımın Aşkı 17:30 - 19:30 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 13:45 - 17:45 - 19:45
Kaçış Planı 3 15:45 - 21:45
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:15 - 13:45 - 18:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 20:30
Yuvaya Dönüş 11:00 - 16:00

CINENS (EGE PERLA)

Amerikan Soygunu 11:00 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Arkadaşımın Aşkı 13:30
Arkadaşımın Aşkı 20:30
Kaçış Planı 3 11:45 - 13:45 - 17:45 - 19:45
Kaçış Planı 3 Dub 15:45 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 13:45 - 16:15 - 18:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:15 - 21:15

HOLLYWOOD GAZİEMİR

Efsunlu - Kabirden Gelen 11:45 - 13:45 - 16:00 - 18:00 - 21:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 14:15 - 16:30 - 18:30 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:15 - 14:00 - 16:30 - 18:45 - 20:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:30 - 15:00 - 17:30 - 20:30

KARACA

Beyaz Karga 19:00
Colette 17:00
Kül En Saf Beyazdır 12:00
Ölü Adam 14:30 - 19:00

MY CINE LIFE MENEMEN

Annabelle 3 Dub 19:00 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Ölümcül Sular 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 16:30 - 19:00 - 21:30
Yuvaya Dönüş 12:00 - 14:15
Yuvaya Dönüş 19:15 - 21:30

SİNE GAMA

Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

SİNEMA (ÇEŞME)

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Tolkien 15:00 - 17:00 - 19:00
Yesterday 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00

SİNEVİZYON TORBALI

Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15

SİTE (BORNOVA)

Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30