İzmir Sinemaları

AGORA (İZMİR)

Amacı Olmayan Grup 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Belalı Karakol Dub 11:15 - 13:45 - 16:15
Belalı Karakol 18:45 - 21:15
Gerçek Kahraman 16:30 - 19:00 - 21:30
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Paw Patrol Filmi Dub 12:30 - 14:30
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 19:00 - 21:45
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 11:00 - 13:30 - 16:15

BATI (BORNOVA)

Amacı Olmayan Grup 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Luka Dub 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30

CINEMA PINK (FOLKART)

Amacı Olmayan Grup 12:00 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Belalı Karakol 12:00 - 17:00 - 21:30
İnsanlar İkiye Ayrılır 14:30 - 19:15 - 20:45
Luka Dub 11:45 - 13:45 - 16:00 - 18:15
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:45 - 21:15
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30

CINEMAXIMUM (FORUM BORNOVA)

Amacı Olmayan Grup 10:45 - 12:55 - 15:05 - 17:15 - 19:25 - 21:40
Baba 11:45 - 14:05 - 16:25 - 18:50 - 21:10
Belalı Karakol 11:40 - 16:50 - 21:55
İnsanlar İkiye Ayrılır 18:55 - 21:20
Kimetsu Orkestrası Konseri 14:15 - 19:20
Luka Dub 3D 12:10 - 14:25 - 16:40
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30

CINEMAXIMUM (GAZİEMİR)

Amacı Olmayan Grup 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Belalı Karakol 11:00 - 16:25 - 21:40
Belalı Karakol Dub 13:45 - 19:00
Gerçek Kahraman 13:40 - 19:15
Habis 21:10
Hızlı ve Öfkeli 9 Dub 10:40 - 16:20 - 22:00
İnsanlar İkiye Ayrılır 16:15 - 18:50 - 21:20
Kimetsu Orkestrası Konseri 11:20 - 14:10 - 16:45 - 19:20 - 21:55
Luka Dub 3D 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 21:40
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:55
Paw Patrol Filmi Dub 11:40 - 13:50
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 3D 15:15
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 13:00 - 16:00 - 19:00 - 22:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 12:15 - 18:15 - 21:15
Sir-Ayet: Ölü Doğan 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00

CINEMAXIMUM (KİPA BALÇOVA)

Amacı Olmayan Grup 10:55 - 13:05 - 15:15 - 17:25 - 19:35 - 21:45
İnsanlar İkiye Ayrılır 19:30 - 22:00
Luka Dub 12:00 - 14:30 - 17:00
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 11:45 - 14:45 - 18:15 - 21:15

CINEMAXIMUM (MAVİBAHÇE)

Amacı Olmayan Grup 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Baba 11:55 - 14:15 - 16:40 - 19:00 - 21:20
Belalı Karakol 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gerçek Kahraman 11:00 - 13:45 - 16:25 - 19:10 - 21:55
Habis 18:55 - 21:25
İnsanlar İkiye Ayrılır 11:45 - 14:20 - 16:45 - 19:10 - 21:35
Kimetsu Orkestrası Konseri 11:05 - 13:40 - 16:20 - 19:05 - 21:40
Luka Dub 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:40
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 21:30
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Paw Patrol Filmi Dub 11:20 - 13:50 - 16:25
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Z 19:55 - 22:00

CINEMAXIMUM (PARK İZMİR)

Amacı Olmayan Grup 10:50 - 13:00 - 15:10 - 17:20 - 19:30 - 21:35
Luka Dub 11:00 - 13:15 - 15:30
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:20 - 18:50 - 21:20
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:30 - 21:30
Sir-Ayet: Ölü Doğan 17:45 - 19:50 - 22:00

CINEMAXIMUM (PARK MAVİŞEHİR)

Baba 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Belalı Karakol 12:00 - 17:00 - 21:30
Karanlıktaki Çığlık 14:30 - 19:15 - 20:45
Luka Dub 11:45 - 13:45 - 16:00 - 18:15
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:45 - 21:15
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30

CINEMAXIMUM (PIER)

Amacı Olmayan Grup 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 21:55
Baba 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Gerçek Kahraman 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
İnsanlar İkiye Ayrılır 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kimetsu Orkestrası Konseri 11:05 - 13:50 - 16:25 - 19:10 - 21:50
Luka Dub 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15

CINEMAXIMUM (POINT)

Amacı Olmayan Grup 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Azubel 18:00 - 19:55 - 21:50
Belalı Karakol Dub 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:20
Hızlı ve Öfkeli 9 Dub 16:10 - 21:55
İnsanlar İkiye Ayrılır 16:40 - 19:10 - 21:40
Kimetsu Orkestrası Konseri 11:00 - 13:35 - 19:20
Luka Dub 3D 11:15 - 13:30 - 15:45
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 21:45
Paw Patrol Filmi Dub 11:30 - 14:05
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Sir-Ayet: Ölü Doğan 10:45 - 12:55 - 15:05 - 17:15 - 19:25 - 21:35

DENİZ CINECITY (KİPA)

Amacı Olmayan Grup 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Azubel 12:30 - 14:15 - 16:00 - 17:45 - 19:30 - 21:15
Baba 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Belalı Karakol 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Karanlıktaki Çığlık 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Luka Dub 10:30 - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 10:30
Paw Patrol Filmi Dub 10:30 - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 21:45
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00

İZMİR CINEMAXIMUM (KARŞIYAKA HİLLTOWN)

Baba 11:25 - 13:45 - 16:20 - 18:40 - 21:15
Gerçek Kahraman 18:30 - 21:15
Luka Dub 11:00 - 13:30 - 16:00
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 21:45
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:40 - 14:15 - 16:45 - 19:15
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 11:45 - 12:55 - 14:45 - 16:00 - 17:45 - 19:00 - 20:45
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 22:00

KARACA

Baba 13:30 - 15:15 - 18:45 - 20:30
Baba 13:30 - 15:15 - 18:45
Bir Nefes Daha 20:30
Elmalar 17:00
Elmalar 11:45 - 17:00
İnsanlar İkiye Ayrılır 12:00 - 16:15 - 22:15
Körkütük 14:00 - 18:15 - 20:30
Paris'te Bahar 12:00
Sadan Hanım 20:30

MY CINE LIFE MENEMEN

Amacı Olmayan Grup 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
İnsanlar İkiye Ayrılır 11:15 - 18:15 - 20:30
Luka Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 12:30 - 14:15 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 13:15 - 15:45

SEHA GİDEL

Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

SİNE GAMA

Belalı Karakol Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 13:15 - 15:30
Suveydâ 11:00 - 17:45 - 20:00

SİNEMA (ÇEŞME)

Luka Dub 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 12:30 - 18:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 15:00 - 21:00

SİNEVİZYON TORBALI

Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 11:00 - 13:20 - 15:40 - 18:00 - 20:20

SİTE (BORNOVA)

Luka Dub 11:15 - 13:15
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 15:15 - 17:30
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 20:00

ŞEHİR TİRE

Paw Patrol Filmi Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Sir-Ayet: Ölü Doğan 17:00 - 19:00 - 21:00

URLA BAMBOO AVM MY CİNELİFE

Amacı Olmayan Grup 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
İnsanlar İkiye Ayrılır 20:00
Luka Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 12:30 - 14:15 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 12:15 - 17:45
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 15:00 - 20:00