Jennifer Love Hewitt

Jennifer Love Hewitt
Rol :Oyuncu
Doğum Tarihi :21.02.1979
Doğum Yeri:Texas

10 yaşında LA Gear için dünyayı dolaştı. Ayrıca şarkıcılık ve yapımcılık da yapmaktadır. 3 yaşında Livestock Show’da kendini gösterdi ve 5 yaşında Teksas Show Team’e katıldı. Bu grupla tüm Avrupa ve Sovyetler Birliği’ni dolaştı. Hero adlı şarkının klibinde Enrique Iglesias'ın kız arkadaşını canlandırdı. Heartbreakers filmi setinde parmağını kırdı. FHM ABD tarafından, 2004 yılının en seksi kadınları arasında 4. seçildi. Heartbreakers’dan 4 milyon $ kazandı.

Jennifer Love Hewitt ve aktör sevgilisi Ross Mccall 2007 yılında nişanlandı fakat çift 2008 sonunda nişanı attıklarını açıkladı. 2012'de Jennifer Love Hewitt yeni dizisi The Client List teki rol arkadaşı Brian Hallisay ile bir ilişkiye başladı. Haziran 2013'te çift nişanlandığını ve bir bebek beklediklerini açıkladı. 26 Kasım 2013'te çiftin Autumn James Hallisay adındaki kızları dünyaya geldi. Çift gizlice evlendi.

Görev Aldığı Yapımlar

Jennifer Love Hewitt Fotoğrafları

Jennifer Love Hewitt FotoğraflarıJennifer Love Hewitt FotoğraflarıJennifer Love Hewitt FotoğraflarıJennifer Love Hewitt FotoğraflarıJennifer Love Hewitt Fotoğrafları