Jinna: Karabasan

Gazeteci olan Rüya ile doktor olan Cenk, yeni evli bir çiftir. Genç kadının çalıştığı gazetenin müdürü Sami, esrarengiz olayların yaşandığı bir yer ile ile ilgili haber yapılmasını ister. Kurada Rüya'nın adının çıkması Cenk'i tedirgin etse de, işine aşık bir kadın olan Rüya verilen görevi yapmaya kararlıdır. Kapadokya'ya gitmek için yola koyulan Rüya ve Mehmet, müze olduktan sonra tuhaf olayların yaşanmasıyla birlikte tekrardan kapatılan eski ve lanetli bir akıl hastanesini araştırmakla görevlidir. Müzeye gidip araştırmalara başlayan Rüya ve Mehmet, kısa sürede sırrı çözer. Bu sırada büyük bir lanet peşlerine düşer ve ikili arkalarında üç ceset bırakarak kaçmak zorunda kalır. Ancak eve dönmesi Rüya'nın lanetten kurtulmasını sağlamak. Genç kadın, geçmişini de ilgilendiren korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Jinna: Karabasan Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Ebru Delibaş
Senaryo : Ebru Delibaş
Oyuncular : Sena Özcan Kenan Balık Batuhan Zeybek Mehmet Sağlam Vedat Delibaş Buğrahan Özdoğan
Türü : Korku
Orijinal Adı : Jinna: Karabasan
Yapımcı Firma : Queen Film
Yapım Yılı : 2019
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 02.08.2019
Dağıtıcı Firma : Kurmaca Film
Yorumlar (4 yorum)
0 yeliz13.08.2019 09:49
Filmin amacı korkuyla komedinin bir arada yaşanmasıdır zaten izledim ve çok beğendim herkese tavsiye ederim
10 Seval 13.08.2019 02:01
Gayet başarılı bir film olmuş tebrik ederim
1 Aslı Eroğlu05.08.2019 12:42
Hayatımda izlediğim en basit en iğrenç ve bi o kadar da ağza alınmayacak küfürlerin olduğu, saçma sapan oyuncuların (oyuncu demeye bin şahit ister) oynadığı bir komedi filmiydi.Boşa giden 40 liramız için gerçekten üzüldük..!
1 Merve Eltuğral 02.08.2019 10:42
Bu filmi yazan ve yöneten arkadaşlara başarılar diliyorum çünkü baya bi başarıya ihtiyacınız var. Ayrıca film güzel ama kategori olarak yanlış seçmişsiniz korku değil komedi...