Karanlık Cinayetler

Dedektif Jack son iki yılda 8 kadının benzer şekilde ortadan kaybolmasının ardında bir seri katil olduğundan şüphelenmektedir. Ancak ortada tek sağlam bir ipucu bile yoktur. Fakat bir gün Cindy isimli genç bir kız katilin elinden son anda kurtulmayı başarır. Dedektif Jack, Cindy ile görüşüp kanıt toplamaya çalışırken katil Cindy’nin peşindedir. Film yaşanmış olaylara dayanıyor.

Karanlık Cinayetler Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Scott Walker
Senaryo : Scott Walker
Oyuncular : Radha Mitchell Nicolas Cage John Cusack Kevin Dunn Dean Norris Bostin Christopher Matt Gerald Jason Collins Brad William Henke 50 Cent Vanessa Hudgens Katherine LaNasa Ryan O'Nan Gia Mantegna Michael McGrady Jodi Lyn O'Keefe
Türü : Gerilim, Suç
Orijinal Adı : The Frozen Ground
Yapımcı Firma : Emmett/Furla Films, Court Five
Yapım Yılı : 2013
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 26.07.2013
Dağıtıcı Firma : Tiglon Film
Yorumlar (3 yorum)
10 Mahmut Erbey20.06.2020 03:56
Cusask olması kafi
3 Marda04.08.2013 11:46
Kötü ötesi bir film, üç kişi girdik, arada çıkmak zorunda kaldık. Adında karanlık var diye filmi karanlık çekmek nasıl bir mantıktır anlayamadım. Nicolas Cage'nin kariyerinde bir kara leke olacak bu film. Zamanınızı harcamayın diğer filmlere bakın.
7 zenci fare28.07.2013 03:45
Film gerçek bir hikayeye dayanıyor ve şunu net biçimde belirtmeliyim ki, nicolas abinin son yıllarda oynadığı en iyi film. Buradaki lafımı nicolas'ı yakından tanıyanlar anlamıştır. Filme gelecek olursak asla bir sinema filmi değil ama evde vakit geçirilecek güzel bir film. Mutlu seyirler.