Karate Kid

12 yaşındaki Dre, annesinin kariyeri nedeniyle Çin’e gelir. Arkadaş edinme konusunda çok zorluk çeker. Sınıf arkadaşı Mei Ying’e yakınlık hisseder ancak kültür farkı böyle bir arkadaşlığı olanaksız kılmaktadır. Sınıfın kabadayısı olan Cheng ise Dre’ye düşman olur. Dre’nin, tamirci Bay Han’dan başka konuşacağı kimse yoktur. Bay Han, Dre’ye ustası olduğu, sükûnetle ilgili spor Kung fu’yu öğretir.

Karate Kid Fragmanı

Karate Kid Bilgiler

Yönetmen : Harald Zwart
Senaryo : Robert Mark KamenChristopher Murphey
Oyuncular : Jackie Chan
Taraji P. Henson
Jaden Smith
Wenwen Han
Rongguang Yu
Zhensu Wu...
Türü : Aksiyon, Drama, Aile
Orijinal Adı : The Karate Kid
Yapımcı Firma : Columbia Pictures
Yapım Yılı : 2010
Yapım Ülkesi : ABD, Çin
Vizyon Tarihi : 27.08.2010
Dağıtıcı Firma : Warner Bros

Karate Kid Filminin Oyuncuları

Karate Kid Filmi Yorumları
10 koray öztürk13.09.2010 08:48
gerçekten güzel bir filmdi bu filmde aslında jackie chan baş rolda olmalıydı
9 Behçet Şahin31.08.2010 02:23
Hersey cook güzeldi oyunculuk harika özellikle Jaden Smith babasını aratmıcak oyunculuk sergilemiş eski karet kid gibi olmasada yinede izlenilcek güzel bir film. her ne kadar cilala partlat yoksada giy cıkar war :)
7 Findikzade29.08.2010 08:19
Jackie Chan odaklı bir film olmayabilir denildiği gibi ama bence bu filmde Jackie Chan'in ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu tekrardan görüyoruz. Filmi sıradan olmaktan kurtaran hong kong aile yapısı, anne ve çocuğun ilişkisi ve birdenbire başımızı alıp uzak diyarlarda yaşamaya gittiğimizde karşılaşabileceğimiz sıkıntıların aktarılmasıdır. Bunun yanı sıra hırs ve azimin tecrübeyle birleştiğinde ortaya çıkardığı sonuçları görmekteyiz. Sonuç olarak Jackie Chan ve ufaklığın oyunculuğu hatrına izlenesi bir film var ortada..
8 fat_erdo20.08.2010 11:40
Bir şekilde izleme sansım olsu...Evet efsaneden bir yapıt daha. Fakat Jackie chan odaklı bir film degil. Efsanenin sahneleri az.Buda beklentilerin altına indiriyor filmi.Sahneler fena değil. Jackie chan' e partnerlik yapan çocuk rolünün hakkını vermiş. İzlenir ama çok süper kitleyici değil.
10 Sefa ARSLAN20.07.2010 12:23
Efsaneden bir yapım daha. Jackie chen Yasak Krallık'tan sonra kapımdaki casusla hayranlarını hüsrana uğratmıştı. Eski bir senaryo olan karate kid ile tekrardan hayranlarını perdeye bağlıcağı kesin. Fragmandan anlaşılan çok güzel bir film. Çekim ve oyuncular bir hayli iyi. Umuyoruzki işleyişte bir o kadar iyi olur. Sabırsızlıkla bekliyoruzç