Kayseri Sinemaları

CINEFORA (KAYSERİ)

Annabelle 3 Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:15 - 13:15 - 15:15
Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Yuvaya Dönüş 17:15 - 19:15 - 21:15

CINEMARINE KAYSERİ

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:30 - 14:15 - 16:00 - 17:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:30 - 21:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:45
Kaçış Planı 3 Dub 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 12:00 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 14:00 - 16:30 - 19:00
Yuvaya Dönüş 19:00
Yuvaya Dönüş 21:30

CINEMAXIMUM (FORUM KAYSERİ)

Alita: Savaş Meleği Dub 16:45
Alita: Savaş Meleği 21:45
Annabelle 3 Dub 16:40 - 21:30
Annabelle 3 19:05
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45
Aykut Enişte 10:45 - 13:10 - 15:35
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:00 - 20:00 - 22:00
El Royale'de Zor Zamanlar 11:30
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 21:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:10 - 15:30 - 19:50
Kaçış Planı 3 13:20 - 17:40 - 22:00
Karanlık Zihinler 14:25
Karanlık Zihinler Dub 19:25
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:20 - 12:40 - 15:00 - 17:20 - 19:40 - 22:00
Ölümcül Sular 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:35 - 19:40 - 21:45- C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 14:50 - 17:40 - 21:15- C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yol Arkadaşım 2 11:30 - 14:05

CINEMAXIMUM (PARK KAYSERİ)

Amerikan Soygunu 13:00 - 17:30 - 22:00
Annabelle 3 Dub 17:30 - 22:00
Annabelle 3 19:45
Arkadaşımın Aşkı 11:00 - 15:30 - 20:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Aykut Enişte 10:30 - 12:55 - 15:20
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:15 - 21:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30
Kaçış Planı 3 17:45 - 22:05
Kaçış Planı 3 Dub 19:55
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 10:05 - 15:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:30 - 18:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:45 - 14:45 - 17:45 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

KASSERIA

Annabelle 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Aykut Enişte 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:00
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Yuvaya Dönüş 19:00 - 21:00

ONAY CINELUX

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45
Ölümcül Sular 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15
Sihirbazın Balonları Dub 12:15 - 14:15 - 16:15 - 18:15 - 20:15
Yuvaya Dönüş 17:30 - 19:45
Yuvaya Dönüş 20:45