Kıbrıs Sinemaları

CINEMALL GAZİMAĞUSA

Elektrik Savaşları Dub 14:50 - 19:15
Elektrik Savaşları 17:00 - 21:30- C&C.tesi 23:45
Kediler Dub 11:15 - 13:00
Kız Kardeşler 11:30 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:30- C&C.tesi 23:40
O Bölüm 2 Dub 10:50 - 17:15
O Bölüm 2 14:00 - 20:30
O Bölüm 2 C&C.tesi 22:50
Ölümcül Temas 17:40 - 19:40 - 21:40- C&C.tesi 23:30
Sar Başa 11:00 - 15:00 - 19:00
Sevimli Evcil Hayvanlar Dub 11:00 - 12:40 - 14:20 - 16:00
Uslu Çocuklar 13:00 - 17:00 - 21:00

CINEMAX AVENUE

Elektrik Savaşları 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 3D 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30- C&C.tesi 23:30
Masal Şatosu: Sihirli Davet 11:00 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 20:40
O Bölüm 2 C&C.tesi 23:00
O Bölüm 2 11:00 - 14:20 - 17:40 - 21:00
Uslu Çocuklar 11:00 - 13:15 - 15:30 - 18:00 - 20:30- C&C.tesi 23:00

GALLERIA CINEMA CLUB (GAZİMAĞUSA)

O Bölüm 2 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30- C&C.tesi 23:30
Uslu Çocuklar 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30

LEMAR CINEPLEX (GAZİMAĞUSA)

Cehennem Gecesi 17:00 - 19:00 - 21:15
Kız Kardeşler 11:15 - 13:30 - 16:00
Kız Kardeşler 18:30 - 21:00
Masal Şatosu: Sihirli Davet 11:00 - 13:00 - 15:00
O Bölüm 2 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

LEMAR CINEPLEX (GİRNE)

Masal Şatosu: Sihirli Davet 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30
O Bölüm 2 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:30

LEMAR CINEPLEX (GÜZELYURT)

Masal Şatosu: Sihirli Davet 11:00 - 13:00 - 17:30
Sar Başa 15:00 - 20:00

LEMAR CINEPLEX (KAYMAKLI)

Angry Birds Filmi 2 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Cehennem Gecesi 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
O Bölüm 2 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45
Uslu Çocuklar 17:00 - 19:15 - 21:30

LEMAR CINEPLEX ORTAKÖY

Cin Azabı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:10
Kız Kardeşler 11:15 - 13:45 - 16:15
Kız Kardeşler 18:45 - 21:15
Kolej Havası 21:03
Masal Şatosu: Sihirli Davet 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30

STARLUX

Arkadaşım Benjamin Dub 11:20 - 13:40 - 16:00 - 18:20
Bir Zamanlar... Hollywood'da 17:30 - 20:50
Elektrik Savaşları 18:10 - 20:30 - 22:50
Elektrik Savaşları 16:10
Elektrik Savaşları 11:10 - 13:30
O Bölüm 2 15:50 - 19:10 - 22:30
O Bölüm 2 18:30 - 21:50
O Bölüm 2 20:40
O Bölüm 2 11:30 - 14:50
Uslu Çocuklar 12:10 - 14:10
Uzay Parkı Dub 12:00 - 13:50 - 15:40