Kıbrıs Sinemaları

CINEMALL GAZİMAĞUSA

Can Dostlar 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:00
Creed II: Efsane Yükseliyor 18:00 - 20:45 - C&C.tesi 23:20
Çiçero 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15 - C&C.tesi 23:40
Robin Hood Dub 11:30 - 16:30
Robin Hood 14:00 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:45
Uçan Halı ve Kayıp Elmas Dub 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Üç Harfliler: Adak 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:15

CINEMAX AVENUE

Aquaman 3D 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30 - C&C.tesi 23:30
Creed II: Efsane Yükseliyor 11:15 - 14:15 - 17:45 - 20:45 - C&C.tesi 23:45
Glass 11:45 - 14:45 - 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:45

GALLERIA CINEMA CLUB (GAZİMAĞUSA)

Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30 - C&C.tesi 23:30
Glass 11:15 - 14:15 - 17:45 - 20:45 - C&C.tesi 23:45

GALLERIA CINEMA CLUB LEFKOŞA MISIRLIZADE

Robin Hood 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30 - C&C.tesi 23:30

LEMAR CINEPLEX (GAZİMAĞUSA)

Borç Harç 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C.tesi&Pazar 11:15
Çiçero 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30 - C.tesi&Pazar 11:00
Ralph ve İnternet Dub 3D 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10 - C.tesi&Pazar 11:00

LEMAR CINEPLEX (GİRNE)

Ralph ve İnternet Dub 3D 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C.tesi&Pazar 11:00
Üç Harfliler: Adak 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C.tesi&Pazar 11:15

LEMAR CINEPLEX (GÜZELYURT)

Aquaman 17:00 - 20:30
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 13:00 - 15:00 - C.tesi&Pazar 11:00

LEMAR CINEPLEX (KAYMAKLI)

Aquaman 3D 14:00 - 17:30 - 20:45 - C.tesi&Pazar 11:00
Bizim İçin Şampiyon 16:15 - 21:15 - C.tesi&Pazar 11:15
Can Dostlar 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C.tesi&Pazar 11:00
Replikalar 13:45 - 18:45

LEMAR CINEPLEX ORTAKÖY

Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:10 - C.tesi&Pazar 11:30
Çiçero 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:30 - C.tesi&Pazar 11:15
Ralph ve İnternet Dub 3D 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C.tesi&Pazar 11:00

STARLUX

Aquaman 3D 18:45
Aquaman 3D 11:15
Aquaman
Aquaman 3D 16:25
Creed II: Efsane Yükseliyor 13:40
Creed II: Efsane Yükseliyor 22:15
Creed II: Efsane Yükseliyor 16:00
Çiçero 10:30 - 13:05 - 15:35 - 18:05 - 20:35
Glass 10:50 - 21:45
Glass 14:15 - 17:00 - 19:45 - 22:30
Ralph ve İnternet Dub 3D 10:40 - 12:55 - 15:15 - 17:35 - 19:55
Robin Hood 13:30
Robin Hood 11:10 - 19:25 - 21:55