Kimliksiz | Puan : 8/10

Martin, Berlin’de geçirdiği bir araba kazasından sonra kendine geldiğinde karısının kendisini tanımadığı ve başka bir adamın da kendisinin yerine geçtiğini fark eder. Kimse ona inanmamakta ve suikastçılar tarafından takip edilmektedir. Yalnız, yorgun ve kaçak durumunda kalmıştır. Ona yardım eden Ally sayesinde bu durumdan kurtulmaya çalışır.

Kimliksiz Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Jaume Collet-Serra
Senaryo : Oliver Butcher Stephen Cornwell Didier Van Cauwelaert
Oyuncular : Aidan Quinn Frank Langella Liam Neeson January Jones Sebastian Koch Diane Kruger Bruno Ganz Stipe Erceg Clint Dyer Karl Markovics Rainer Bock Olivier Schneider Mido Hamada Eva Löbau Helen Wiebensohn
Türü : Drama, Gizem, , ,
Orijinal Adı : Unknown
Yapımcı Firma :
Yapım Yılı : 2011
Yapım Ülkesi : İngiltere, Almanya, Fransa, Kanada
Vizyon Tarihi : 22.04.2011
Dağıtıcı Firma : Warner Bros
Yorumlar (2 yorum)
8 ibrahim05.05.2011 06:45
Sürükleyici güzel bir film...ve süpriz bir son :)
8 seda23.04.2011 03:18
Bu sezonda izlediğim en güzel film. Aksiyon,gizem,dram filmde tam dozunda işlenmiş.Filmin ilk başında türkçe konuşmalar duyuluyor. Türkçe seslendirme yapıldığını düşündüren konuşmaların aslında Almanya'da yaşan Türklerin konuşmaları olduğunu anlıyoruz. Filmin başından sonuna kadar heyecan ve aksiyon dorukta. Deniz içinde çekilen sahne görüntüleri çok güzel.Aksiyon sahnelerindeki çekimler güzel. Filmin en son final sahnesine kadar süreklilik , heyecan dorukta tutulmuş. Ben çok beyendim.