Kingsman: Gizli Servis | Puan : 8/10

Henüz beş yaşında iken Eggsy, babasını gizli bir askeri görevde kaybeder. Ailesi bir madalyayla ödüllendirilir ve bir kere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. 17 yıl sonra Eggsy, işi olmayan bir gençtir. Trafikte tutuklanınca madalyayı kurtulmak için kullanır. Onu kurtaran Harry kusursuz bir ajandır ve hayatını Eggsy’nin babasına borçludur.

Kingsman: Gizli Servis Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Matthew Vaughn
Senaryo : Matthew Vaughn Jane Goldman Dave Gibbons Mark Millar
Oyuncular : Jack Davenport Samuel L. Jackson Michael Caine Colin Firth Jaymes Butler Mark Strong Mark Hamill Corey Johnson Geoff Bell Theo Barklem-Biggs Lee Nicholas Harris Sofia Boutella Paulina Boneva Samantha Womack Tom Prior Jorge Leon Martinez Taron Egerton Neve Gachev Sophie Cookson Kelly Schembri Yolandi Franken Erica Emm Claire Greasley Morgan Watkins Matt Hookings Lily Travers Allistair McNab Stephen McDade Jamie Ben Chambers Jordan Long Tobi Bakare
Türü : Aksiyon, Macera, Komedi
Orijinal Adı : Kingsman: The Secret Service
Yapımcı Firma :
Yapım Yılı : 2015
Yapım Ülkesi : İngiltere
Vizyon Tarihi : 13.03.2015
Dağıtıcı Firma : The Moments Entertainment
Yorumlar (3 yorum)
10 mustafa29.03.2015 01:28
ızledıgım en guzel fılmlerden bırısı kesınlıkle ızlenır.
9 Emin Reis16.03.2015 11:36
Filmi 14.03.2015 cumartesi günü izledim son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden birisiydi konusu standart olsada aksiyonu ve heycanı bol bir filmdi. Filmde tek beğenmediğim nokta sonundaki gereksiz cinsel görüntü ve esprilerdi.
9 cenk izmirli09.03.2015 01:26
ankara ankamall de 6 martta gösterime girdi 7 martta imax de sıradan bir film olmayacağını düşündüğüm için sırf izlemek için izledim..ve şu türk filmlerine kaybettiğimiz zamanın ne kadar boş olduğunu anladım..film beklentimin çok ötesinde çıktı yani her duyguyu yaşatıyor bazen ağlamaklı bile oldum bazen kakara kikiri güldük. bitiş zamanlarında abartılı sahneler vardı. çocuğun birden bire (çünkü eğitim olarak hızlandırılmış daha çok birşeyler gösterilebiilrdi ) süper adam olması da saçma gelmesi dışında.iyi ki gelmişim diyebiliceğim. sonu geldiğini sanıp size ayakta bir 2 dk daha film izleten süper film :)