Kızım ve Ben

Hayalini kurduğu polis akademisine giren ve birincilikle mezun olan Doruk, zengin bir ailenin tek çocuğudur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap'a aşık olur ve evlenirler. Fakat kızları Zeynep'in doğumundan bir süre sonra bunalıma giren Serap evi terk eder. Özel harekat polisi olan Doruk, bir yandan zorlu görevini başarıyla yerine getirmeye çalışırken, bir yandan da kızı Zeynep'e hem annelik hem de babalık yapar. Kızıyla aralarında çok güzel bir bağ oluşmuşken evi terk edip giden Serap tekrar çıkagelir ve her şey değişir. Baba ve kızın hayatında zorlu bir dönem başlamıştır. Gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanan, yönetmenliğini Murat Gürvardar'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu, Gizem Hatipoğlu, Zülal Memişoğlu, İskender Bağcılar ve Emre Özcan yer alıyor.

Kızım ve Ben Fragmanı

Kızım ve Ben Bilgiler

Yönetmen : Murat Gürvardar
Senaryo : Murat Gürvardar
Oyuncular : Cemal Hünal
İrem Helvacıoğlu
Gizem Hatipoğlu
Enis Aybar
Emre Özcan
Zülal Memişoğlu...
Türü : Drama, Polisiye
Orijinal Adı : Kızım ve Ben
Yapımcı Firma : Burak Film Yapım Prodüksiyon
Yapım Yılı : 2017
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 06.04.2018
Dağıtıcı Firma : Mars Dağıtım

Kızım ve Ben Filminin Oyuncuları

Kızım ve Ben Filmi Yorumları
1 Özgür Yorum01.09.2020 02:32
Hayatımda gördüğüm en kötü senaryo. Senaristin bu hikayeyi yazarken filmin sonunda insanların dayanamayıp hakaret edebileceği düşüncesinden yola çıkarak açacağı davalarla para kazanma hevesi aşikardır. Özellikle Cemal Hünal’ın sergilemeye alışık olduğumuz o muhteşem oyunculuğuyla diğer oyuncu adaylarının oyuncusuzluğu perdelemiş. Oyuncu adayları adına kendisine teşekkür ederim.
10 Nur29.11.2019 06:37
Cox tesir etdi
0 bbjjj 17.11.2018 01:21
cok guzel bir filim devamini istyoruz
10 Serra 26.08.2018 01:30
Ben hayatımda hiç bir filmde bu kadar ağlamadım hele zülal memişoğlunun(zeynepin) oyunculuğu muhteşem ötesi mafetti beni herkesin izlemesini tavsiye ederim
0 Ilknur Kar19.04.2018 12:47
Amasyada bu film neden yok acaba🤔