Kocaeli Sinemaları

BELEDİYE (KARAMÜRSEL)

Aladdin Dub 13:00 - 17:00 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15
Enes Batur Gerçek Kahraman 19:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:15 - 15:15 - 19:15
Yuvaya Dönüş 13:00 - 17:00 - 21:00

CINEFACE

Annabelle 3 Dub 13:00 - 15:20 - 21:00 - 22:20
Aykut Enişte 13:10 - 15:50 - 18:20
Kaçış Planı 3 Dub 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:50
Tekne 11:00 - 19:20 - 21:40
Yuvaya Dönüş 10:40 - 17:40 - 20:00

CINEKÖRFEZ

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:50 - 13:45 - 15:40 - 17:35 - 19:25
Kaçış Planı 3 Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 14:35 - 17:10 - 19:45
Yuvaya Dönüş 11:40 - 13:50 - 16:00 - 18:10 - 20:20

CINEMA PINK (KOCAELİ)

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45
Annabelle 3 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Cin Deresi 'Müsfer' 19:15 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30
Kaçış Planı 3 19:00 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00

CINEMARINE KOCAELİ

Amerikan Soygunu 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Annabelle 3 Dub 12:15 - 14:30 - 16:45
Annabelle 3 19:00 - 21:15
Arkadaşımın Aşkı 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Aykut Enişte 19:00 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 21:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:15
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 3D 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 11:00 - 13:30 - 16:15
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 19:00 - 21:45
Kaçış Planı 3 Dub 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15
Kaçış Planı 3 21:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Ölümcül Sular 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:45 - 15:30 - 18:15 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15

CINEMAXIMUM (BURDA KOCAELİ)

Alita: Savaş Meleği Dub 16:30
Alita: Savaş Meleği 21:40
Annabelle 3 15:50 - 21:00
Annabelle 3 Dub 18:20
Arkadaşımın Aşkı 11:10 - 15:20 - 19:50
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45
Aykut Enişte 10:30 - 13:00 - 15:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:00 - 20:00 - 22:00
El Royale'de Zor Zamanlar 11:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:30 - 13:40
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:30
Kaçış Planı 3 Dub 13:10
Kaçış Planı 3 17:30 - 22:00
Karanlık Zihinler 14:00
Karanlık Zihinler Dub 19:10
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 19:45 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:20 - 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Ölümcül Sular 11:10 - 13:10 - 15:15 - 17:20 - 19:25 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:00 - 17:50 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yol Arkadaşım 2 14:15 - 19:15
Yuvaya Dönüş 11:45 - 16:45 - 21:55

CINEMAXIMUM (DOLPHIN)

Amerikan Soygunu 10:30 - 15:00 - 19:30
Annabelle 3 Dub 19:30
Annabelle 3 22:00
Arkadaşımın Aşkı 13:00 - 17:30 - 22:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:05 - 13:10 - 15:15 - 17:20
Aykut Enişte 10:15 - 12:45 - 15:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:45 - 19:45 - 21:50
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:50
Kaçış Planı 3 11:00 - 15:20 - 19:40
Kaçış Planı 3 Dub 13:10 - 17:30 - 21:50
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:20 - 12:35 - 14:50 - 17:05 - 19:20 - 21:35
Ölümcül Sular 11:10 - 13:10 - 15:10 - 17:10 - 19:10 - 21:10- C&C.tesi 23:25
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 22:00

CINEMAXIMUM (GEBZE)

Alita: Savaş Meleği Dub 16:10
Alita: Savaş Meleği 21:25
Annabelle 3 Dub 13:50 - 21:40
Annabelle 3 19:10
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:50 - 13:00 - 15:10 - 17:20
Aykut Enişte 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:30 - 21:40
El Royale'de Zor Zamanlar 10:40
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:40 - 12:45
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 11:00 - 16:20
Kaçış Planı 3 Dub 14:50 - 19:30
Kaçış Planı 3 17:10 - 21:50
Kaçış Planı 3 D- C&C.tesi 23:50
Karanlık Zihinler Dub 18:55
Karanlık Zihinler 13:40
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:50 - 15:10 - 17:30 - 19:50 - 22:00
Ölümcül Sular 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:25 - 19:30 - 21:35- C&C.tesi 23:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta D- C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yol Arkadaşım 2 13:40 - 18:40
Yuvaya Dönüş 11:10 - 16:10 - 21:10- C&C.tesi 23:40

CINENS (KOCAELİ)

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:15
Aykut Enişte 21:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

CINETIME (KOCAELİ)

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Kaçış Planı 3 14:00 - 20:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 16:15 - 18:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:15 - 15:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:45 - 16:30 - 19:15
Yol Arkadaşım 2 19:15 - 21:45
Yuvaya Dönüş 17:45 - 20:00 - 22:15

NCITY EURIMAGES

Annabelle 3 Dub 12:15 - 14:25 - 20:15
Kaçış Planı 3 Dub 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:45 - 20:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 16:35 - 18:20
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 14:30 - 16:30 - 18:30
Ölümcül Sular 11:50 - 13:40 - 15:30 - 17:20 - 19:10 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:30 - 13:55 - 16:20 - 18:45 - 21:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:30 - 15:00 - 17:30 - 20:00