Kocaeli Sinemaları

BELEDİYE (KARAMÜRSEL)

Bizim İçin Şampiyon 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Hedefim Sensin 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:05 - 21:15
Prenses ve Ejderha Dub - 11:00 - 14:30 - 16:15 - 18:00
Şeytan Geçidi En Ha Ra 13:00 - 19:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:00

CINEFACE

Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:20 - 19:00 - 21:50
Hedefim Sensin 10:40 - 13:00 - 15:20 - 19:40 - 22:00
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Müslüm 17:00
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 21:50
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00

CINEKÖRFEZ

Aşk Bu mu? 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Hedefim Sensin 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Ölümcül Makineler Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

CINEMA PINK (KOCAELİ)

Aşk Bu mu? 11:00 - 13:15 - 15:30
Bana Bir Soygun Yaz 2 17:45 - 19:45 - 21:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Grinç Dub - 11:15 - 13:15
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Müslüm 15:15 - 17:45 - 20:45
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
Ölümcül Makineler 18:45 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

CINEMARINE KOCAELİ

Aşk Bu mu? 11:15 - 19:00 - 21:15
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:15 - 13:15 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Bizi Hatırla 11:30 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bizim İçin Şampiyon 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Bohemian Rhapsody 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Deliler Fatih'in Fermanı 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Dub - 12:00 - 15:00
Grinç Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Hedefim Sensin 21:00
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 12:45 - 15:15 - 17:45 - 20:15
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Kafalar Karışık 14:00 - 16:00
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:30 - 14:00
Ölümcül Makineler 3D - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Sihirbazın Balonları Dub - 12:15 - 14:00

CINEMAXIMUM (BURDA KOCAELİ)

Aşk Bu mu? 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 22:00 - C&C.tesi 23:50
Bizim İçin Şampiyon 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Deliler Fatih'in Fermanı 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Dub - 19:00
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 22:00
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Müslüm 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 10:45
Ölümcül Makineler 3D - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 21:00 - C&C.tesi 23:40
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Sihirbazın Balonları Dub - 10:45 - 12:45

CINEMAXIMUM (DOLPHIN)

Aşk Bu mu? 13:40 - 18:40
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00 - C&C.tesi 23:35
Bizim İçin Şampiyon 12:30 - 15:20 - 18:10 - 21:00
Deliler Fatih'in Fermanı 11:00 - 16:00 - 21:00
Hedefim Sensin 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Müslüm 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 18:45
Ölümcül Makineler 3D - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:30 - 16:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 14:00 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45

CINEMAXIMUM (GEBZE)

Aşk Bu mu? 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Bizim İçin Şampiyon 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Çakallarla Dans 5 17:00 - 19:30 - 22:00
Deliler Fatih'in Fermanı 16:40 - 19:20 - 22:00
Grinç Dub - 10:25 - 12:30 - 14:35
Hedefim Sensin 11:05 - 13:40 - 16:25 - 19:00 - 21:40
Kafalar Karışık 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15 - 19:25 - 21:35
Müslüm 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Ölümcül Makineler 3D - 19:15
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 21:50
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 10:30 - 12:40 - 14:50

CINENS (KOCAELİ)

Bizim İçin Şampiyon 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Grinç Dub - 12:30 - 14:30
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Müslüm 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 10:30
Sihirbazın Balonları Dub - 16:30

CINETIME (KOCAELİ)

Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Grinç Dub - 3D - 14:00 - 16:15
Hedefim Sensin 21:45
Hedefim Sensin 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Kafalar Karışık 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Müslüm 11:00 - 18:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00

GARNİZON

Müslüm 19:00 - 21:00

NCITY EURIMAGES

Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 13:55 - 16:20 - 18:45 - 21:10
Çakallarla Dans 5 16:40
Hedefim Sensin 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kafalar Karışık 11:30 - 13:25 - 15:20 - 17:15 - 19:10 - 21:05
Müslüm 12:30 - 15:05 - 17:40 - 20:20
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:40 - 14:10 - 16:00 - 18:40 - 21:10
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00