Koleksiyoncu 2

Koleksiyoncu dehşet saçmak için bir kez daha geri geliyor. Arkin kurtulmuş halde hastanede yatmaktadır ve Maskeli seri katil şimdi yeni bir kurbanın peşindedir: genç ve çok güzel Elena. Genç kız bir arkadaşının ısrarıyla kendisini bekleyen tehlikelerden habersiz, bir ev partisine gider. Psikopat katil tarafından kaçırılan Elena, katilin işkence merkezi olarak kullandığı terk edilmiş bir otele hapsedilir. Kızının ortadan kaybolduğu kısa sürede fark eden babası, rehin ututlduğu yerden kızını kurtarmak için bir grup adam kiralar. Kurtarma ekibi, kendilerine yol göstermesi içinse Koleksiyoncunun elinden kurtulmayı başaran tek insan olan Arkin'i seçerler. Arkin'in hayatı Elena'nınki için yeniden tehlikededir.

Koleksiyoncu 2 Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Marcus Dunstan
Senaryo : Patrick Melton Patrick Melton Marcus Dunstan Marcus Dunstan
Oyuncular : Christopher McDonald Lee Tergesen Tim Griffin Navi Rawat Josh Stewart Robert Pralgo Andre Royo Daniel Sharman William Peltz Johanna Braddy Randall Archer Emma Fitzpatrick Brandon Molale Erin Way Shannon Kane Justin Mortelliti Eaddy Mays Tracy Kay Michael Nardelli Elizabeth Davidovich Arloa Reston
Türü : Aksiyon, Korku, Gerilim, , ,
Orijinal Adı : The Collection
Yapımcı Firma : LD Entertainment
Yapım Yılı : 2012
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 05.04.2013
Dağıtıcı Firma : Duka Film
Yorumlar (2 yorum)
10 tunç erdem10.01.2013 01:18
ne zamandır bu filmi bekliyorum ne zaman oynayacak Türkiyede bilen varmı?
10 Murat ÇELİK04.01.2013 08:19
mükemmel bir film ilk serisi tabi ilk kez sonu olmayan bir film dizi gibi bitti devamını bekliyordummm ama gerçekten serüven korku adranelin ve bir çok şey bu filmde kaçırmayın derim.