Konuşan Hayvanlar

Can 9 yaşında hayvanları çok seven bir çocuktur. Can’ın ailesi hayvan koruma parkında çalışır. Bu yüzden annesi, babası ve babaannesiyle birlikte parkın müştemilatında yaşar. Can’ın diğer çocuklardan farkı parktaki bütün hayvanları duyabilmek ve onlarla konuşabilmektir. Bir gün parkın sahibi Şaheste Hanım, parkın arazisini satıp yerine rezidans yapmaya karar verir. Ama Şaheste’nin babası, orada hayvanların bakımı yapıldığı için parkın satılmasına müsaade etmez. Bu yüzden Şaheste, parktaki hayvanların kaçırılıp parkın kapanması için gizlice mafyayla anlaşır. Ancak Can’ın doğup büyüdüğü parktan ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Hayvan dostlarını kötü adamların elinden kurtarmak için büyük bir maceraya atılacaktır. Mustafa Kotan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu 'Konuşan Hayvanlar' filminin oyuncu kadrosunda Ebru Akel, Emir Özyakışır, Ferit Aktuğ, Ayça Erturan, Hülya Duyar, Rıza Sönmez, Aslı Samat, Eray Demirkol gibi isimler yer alıyor.

Konuşan Hayvanlar Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Mustafa Kotan
Senaryo : Ayşe Balıbey Tanıl Ümit Açıkdilli
Oyuncular : Ebru Akel Emir Özyakışır Ferit Aktuğ Ayça Erturan Hülya Duyar Rıza Sönmez Aslı Samat Eray Demirkol Barış Çelikkol Orhan Eşkin
Türü : Aile, Komedi
Orijinal Adı : Konuşan Hayvanlar
Yapımcı Firma : Hann Medya
Yapım Yılı : 2019
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 09.08.2019
Dağıtıcı Firma : CGV Mars Dağıtım
Yorumlar (4 yorum)
1 Münevver 26.11.2019 10:07
Çocuklara izletilmesinin uygun olmadığını düşündüğüm bir film. Kötü örnek olabilecek sahneler yer almakta. Ayrıca çocuklar hiçbir sahnede gülmedi sıkıcı monoton vakit kaybı.
3 Engin Şevik18.08.2019 05:56
Bu 3 puanı sadece ses ışık kostüm vs. arka plandaki çalışanlar için veriyorum. Sinemada çocuklardan birisi bir sahneye gülmez mi? Evet gülmedi. Azıcık hayvanları sevmeliyizi aşılamaya çalışan amatörce bir film. Hele İnstagram fenomeni 😏😏
5 Melek ördek13.08.2019 08:53
Tanıdık isimler oynuyor ama çok amatörce... Dikkatli çocuklar izler ama çoğu çocuklar ben dahil salonda sıkıldı. Akıcı bir film değil.
10 şükran taşkın08.08.2019 01:10
fragmanı ve konusu harika filmin tamamını torunlarımla izlemek için gün sayıyorum