Konya Sinemaları

AVŞAR (KULESİTE)

Annabelle 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Aykut Enişte 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:30 - 21:30
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

AVŞAR (M1 KONYA)

Arkadaşımın Aşkı 17:00 - 19:15 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:30 - 21:30
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45

CINEMAXIMUM KONYA

Alita: Savaş Meleği Dub 16:15
Alita: Savaş Meleği 21:20
Annabelle 3 Dub 16:10 - 21:00
Annabelle 3 18:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:35
Aykut Enişte 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:00 - 19:05 - 21:10
El Royale'de Zor Zamanlar 11:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 12:00 - 14:05
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 21:30
Kaçış Planı 3 D- C&C.tesi 23:15
Kaçış Planı 3 Dub 10:45 - 15:15 - 19:45
Kaçış Planı 3 13:00 - 17:30 - 22:00
Karanlık Zihinler 13:55
Karanlık Zihinler Dub 19:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Ölümcül Sular 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15 - 19:20 - 21:25- C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta D- C&C.tesi 23:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:45 - 19:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 16:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:45 - 14:45 - 17:45 - 21:00
Yol Arkadaşım 2 12:00 - 14:30
Yuvaya Dönüş 19:40 - 22:00

CINENS KILIÇASLAN KM

Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 13:45 - 17:45 - 19:45
Kaçış Planı 3 15:45 - 21:45
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

SİNEMAX (KONYA)

Annabelle 3 Dub 19:10 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:50 - 13:40 - 15:30 - 17:20
Kaçış Planı 3 Dub 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 14:00 - 15:50 - 17:40 - 19:30 - 21:20
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Ölümcül Sular 12:40 - 14:50 - 17:00 - 19:10 - 21:20
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 13:00 - 16:00 - 18:50 - 21:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:30