Konya Sinemaları

AVŞAR (KULESİTE)

Aquaman Dub 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 17:15 - 19:15 - 21:15
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:35 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Borç Harç 11:15 - 13:45
Borç Harç 19:30 - 21:30
Börü 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Can Dostlar 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Çiçero 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Hedefim Sensin 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15
Müslüm 19:00 - 21:45
Ralph ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Robin Hood Dub 11:30 - 14:00 - 16:30
Üç Harfliler: Adak 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30

AVŞAR (M1 KONYA)

Aquaman 19:00 - 21:45
Aquaman Dub 10:45 - 13:30 - 16:15
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:35 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Börü 16:45 - 19:15 - 21:45
Can Dostlar 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Çiçero 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:15 - 13:00 - 15:00
Ralph ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Üç Harfliler: Adak 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30

AVŞAR (PARKSİTE)

Aquaman Dub 16:15 - 18:45 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:35 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Can Dostlar 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Çiçero 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:00 - 12:45 - 14:30
Ralph ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

CINEMAXIMUM KONYA

Aquaman Dub 3D 16:45 - 21:30
Aquaman 3D 18:30
Bizim İçin Şampiyon 10:50 - 13:35 - 16:20 - 19:05 - 21:50
Borç Harç 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Börü 11:00 - 16:30 - 22:00
Can Dostlar 11:30 - 14:10 - 16:30 - 18:50 - 21:10
Creed II: Efsane Yükseliyor 11:00 - 16:30 - 21:45
Çiçero 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:20
Çiçero 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Glass Dub 11:00 - 16:30 - 22:00
Glass 13:45 - 19:15 - C&C.tesi 23:30
Hedefim Sensin 21:00
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:20 - 13:05 - 14:50
Müslüm 13:45 - 19:15
Ralph ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Robin Hood Dub 13:45
Robin Hood 19:15
Üç Harfliler: Adak 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00

CINENS KILIÇASLAN KM

Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 19:30 - 21:30
Borç Harç 11:45 - 13:45 - 15:45
Çiçero 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Uçan Halı ve Kayıp Elmas Dub 10:30 - 12:15 - 14:00 - 15:45 - 17:30
Üç Harfliler: Adak 17:45 - 19:45 - 21:45

SİNEMAX (KONYA)

Aquaman Dub 18:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 16:30 - 19:00
Borç Harç 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Börü 19:00 - 21:30
Can Dostlar 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Çiçero 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Glass Dub 11:40 - 14:10 - 16:40 - 19:10 - 21:40
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:50 - 13:40
Müslüm 21:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:00 - 13:00 - 15:00
Ralph ve İnternet Dub 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00 - 21:20
Uçan Halı ve Kayıp Elmas Dub 11:10 - 13:00 - 14:50 - 16:40
Üç Harfliler: Adak 12:30 - 14:30
Üç Harfliler: Adak 17:00 - 19:00