Konya Sinemaları

AVŞAR (KULESİTE)

Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Eski Köye Yeni Adet 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Gökdelen Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
İlk Arınma Gecesi 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Jurassic World: Yıkılmış Krallık Dub - 19:00 - 21:30
Kapalak Kızı 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Sibirya 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 21:00
Üç Harfliler: Beddua 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00

AVŞAR (M1 KONYA)

Ant-Man ve Wasp Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15
Ant-Man ve Wasp 18:45 - 21:15
Gökdelen Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Gökdelen 19:00 - 21:30
Kapalak Kızı 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00

AVŞAR (PARKSİTE)

Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Eski Köye Yeni Adet 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
FeNOmen 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Kapalak Kızı 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00

CINEMAXIMUM (KENT PLAZA)

Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 11:15 - 16:25 - 21:35
Ant-Man ve Wasp 3D - 13:50 - 19:00
Dehşet Yolu 14:20 - 19:20
Eski Köye Yeni Adet 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Gökdelen Dub - 3D - 11:40 - 16:20 - 21:00
Gökdelen 3D - 14:00 - 18:40
İlk Arınma Gecesi 12:00 - 14:15 - 15:00 - 16:30 - 18:45 - 19:45 - 21:00
Kapalak Kızı 11:50 - 16:50 - 21:45
Korkuluk 11:15 - 15:25 - 19:35
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:00 - 12:30 - 13:30 - 16:00 - 17:15 - 18:30 - 21:00 - 22:00
Ocean's 8 14:15 - 19:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:40 - 16:35 - 21:30
Peter Pan ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dub - 11:00 - 13:00 - 15:10 - 17:20
Sibirya 19:30 - 22:00
Üç Harfliler: Beddua 13:20 - 17:30 - 21:40

CINENS OVAL

Eski Köye Yeni Adet 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Gökdelen Dub - 11:15 - 13:45 - 18:45
Gökdelen 16:15 - 21:15
Kapalak Kızı 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00

SİNEMAX (KONYA)

Ant-Man ve Wasp Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Eski Köye Yeni Adet 13:00 - 15:10 - 17:20 - 19:30 - 21:40
Gökdelen Dub - 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
İlk Arınma Gecesi 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:30
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:40 - 14:10 - 16:40 - 19:10 - 21:40
Sibirya 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20