Kurşun

Detroit'in en zorlu bölgelerinden birinde elli kilo eorin kayıplara karışır ve bunun nasıl olduğunu hiç kimse bilemez. Bu elli kiloluk eorin birini -belki de üniformalı birini- zengin edecektir. Tabi kimse konuşmadığı taktirde.. Çalıntı uyuşturucular, ahlaksız polisler.. Para konusunu en sona koyan Latrell Walker'in kafasında bu durum şu soruyu uynadırı: Tüm polisler kötü müdür? Ancak Orin Bovd (Steven Seagal) ile bazı yollardan geçtikçe hiç bir şeyin, hatta yasanın bile göründüğü gibi olmadığını anlar. Sırf hizmet etmek için yasanın sınırlarını fazlaca zorlayan sıkı bir şehir dedektifi olan Orin cezalı olarak şehrin en kötü bölgesi olan şehir merkezine gönderilir. Ancak bir yer altı uyuşturucu operasyonunun tohumlarına ayağının takılması an meselesidir ve gerçeği ortaya çıkarmasına yardımcı olacak tek insan ise hiç de bir polis değildir. Latrell ve Orin bölgenin can damarındaki ölümcül planı ortaya çıkarmak için güçlerini birleştirmek zorundadırlar. (Konu: Warner Bross)

Kurşun Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Andrzej Bartkowiak
Senaryo : John Westermann Ed Horowitz Richard D'Ovidio
Oyuncular : Isaiah Washington Isaiah Washington DMX Anthony Anderson Eva Mendes Jill Hennessy Steven Seagal Michael Jai White Bill Duke Bruce McGill David Vadim Tom Arnold Matthew G. Taylor Paolo Mastropietro Shane Daly Drag-On Jennifer Irwin
Türü : Aksiyon, Drama, , , ,
Orijinal Adı : Exit Wounds
Yapımcı Firma : NPV Entertainment
Yapım Yılı : 2001
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 15.06.2001
Dağıtıcı Firma : Warner Bros
Yorumlar (3 yorum)
7 Burhan verdi30.08.2007 02:30
yapacak daha iyi bir işiniz yoksa izlenebilir orta halli aksiyon
9 ozzy osbourne18.04.2005 04:26
GÜZEL FILM ACTION SEVENLER KAÇIRMASIN
10 selma sayar16.06.2001 10:43
Diger Steven Seagal filmlerinden biraz farkli olmasina ragmen Exit Wounds gercektende son zamanlarin en iyi aksiyon filmlerinden biri.. Steven Seagal ilerleyen yasina ragmen o heybetli ve muhtesem goruntusunden fazla bir sey kaybetmemis. Her ne kadar aikidonun yerini burda silahlar almissa da film ve karakterler harika bir sekilde yerlestirilmis.. Steven Seagali buyuk ekranda seyretmek gercekten de izleyene ozellikle sevenlerine buyuk keyif veriyor.. Gercektende Seagali ve filmlerini cok ozlemişiz..