Lucia

Lucia Madrid’in merkezindeki bir restaurant’ta garsonluk yapan genç bir kadındır. Uzun zamandır birlikte olduğu yazar sevgilisinden ayrılınca yalnız kalmaya ihtiyacı olduğunu düşünürek Akdenizdeki bir adaya tatile gitmeye karar verir . Lucia orada temiz hava ve kızgın güneşin altında bir yazarın yasaklı sayfalarını okur gibi geçmişte kalan ilişkilerinin karanlık noktalarını anlamaya başlar. ‘Lovers of the Artic Circle’ filmiyle büyük övgüler kazanan tecrübeli İspanyol yönetmen Julio Medem bu filminde yine karmaşık bir kurguyla sürükleyici bir öykü getiriyor perdeye. Kader, aşk, tedasüfler yönetmenin çok sevdiği temalar olarak yine karşımıza çıkıyor. Atmosfer kurmakta çok başarılı olan Medem’in filmi vizyonda ayrı bir renk olarak dikkat çekeceğe benziyor. Şimdiye dek birçok ödül alan Medem’in filmleri Cannes, Venedik, Sundance ve Tokyo’da yarıştı.

Lucia Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen :
Senaryo : Julio Medem
Oyuncular : Julio Medem Elena Anaya Javier Cámara Daniel Freire Silvia Llanos Najwa Nimri Tristán Ulloa Paz Vega
Türü : Drama, , , , ,
Orijinal Adı : Lucía y el sexo
Yapımcı Firma :
Yapım Yılı : 2001
Yapım Ülkesi : Fransa/İspanya
Vizyon Tarihi : 14.06.2002
Dağıtıcı Firma : Özen Film
Yorumlar (3 yorum)
10 can haf23.12.2005 07:04
iyi iş çıkarmışlar...kız arkadaşımla gittim...ve inanın hiç rahatsız olmadık...gün gelir eğer açık pencelerinize giren rüzgardan mutlu oluyorsanız ve gün gelir merdivenlerden inenin beklediğiniz,özlediğiniz kişi olmasını umuyorsanız ve bu sahneleri görmek istiyorsanız gidin bu filme...izleyin yada....cinselliğin belki bu kadar güzel kullanıldğını gördüm...sevdim...anladım...
10 Zaur.ibiyev02.12.2005 10:41
bu filme henuz bakamadim ama kiz cok guzel ve sexsi bu filme nasil baka bilirim ?
10 ali eren asarı26.06.2003 01:15
hayatimda seyrettiğim en güzel filimdi. olağanüstüydü. bu filmden çok etkilenmiştim. tek kelimeyle mükemmeldi.tesekkürler.