Manisa Sinemaları

CINEMAGIC ALAŞEHİR

Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 13:45 - 16:15 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30

CINENS (AKHİSAR)

Amerikan Soygunu 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:15
Aykut Enişte 19:00 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 13:45 - 15:45 - 19:45
Kaçış Planı 3 17:45 - 21:45
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:15 - 13:45 - 18:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:15 - 21:15

CINENS (MANİSA)

Amerikan Soygunu 17:15 - 19:30 - 21:45
Annabelle 3 Dub 11:30 - 14:00 - 19:00
Annabelle 3 16:30 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30
Aykut Enişte 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 13:45 - 15:45 - 19:45
Kaçış Planı 3 17:45 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
Ölümcül Sular 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:15 - 13:45 - 18:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:15 - 21:15

CINETIME TURGUTLU

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Aykut Enişte 22:00
Kaçış Planı 3 14:00 - 20:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 16:15 - 18:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 16:15 - 18:15 - 20:15 - 22:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:30 - 14:15
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 16:30 - 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:45 - 16:30 - 19:15
Yol Arkadaşım 2 16:30 - 19:00
Yuvaya Dönüş 11:45 - 14:00 - 21:30

HOLLYWOOD SALİHLİ

Kaçış Planı 3 Dub 12:15 - 14:15 - 16:30 - 18:30 - 21:00
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:30 - 14:00 - 16:15 - 18:00 - 20:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 14:30 - 17:30 - 20:30

SİNEROL 45 PARK

Annabelle 3 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 15:45 - 21:00
Bebeğin Laneti 19:00 - 21:30
Cin Deresi 'Müsfer' 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kahraman Prens Sualtı Maceraları Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Tekne 13:30 - 18:00