Mehmet Auf

Mehmet Auf
Rol :Oyuncu
Doğum Tarihi :1.01.1965

Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra,  akademik çalışmalarına devam etmiş California Polytechnic State University, Faculty Of Environmental Sciences bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Türkiye'ye dönüşünde de akademik çalışmalarına devam eden Mehmet Auf O.D.T.Ü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır.

Kariyerine O.D.T.Ü İşletme Bölümünde öğretim görevlisi olarak başlayan Mehmet Auf daha sonra Bilkent Üniversitesinde de benzer görevde     bulunmuştur. ODTÜ ve Bilkent Üniversitelerinde ders  vermeye devam ederken  bir süre Toplu Konut İdaresinde Başkan Danışmanı olarak görev almıştır.

Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve 1994 yılından itibaren kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir.

Kariyeri boyunca 60,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren eğitim ve danışmanlık faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda;

Mehmet Auf'un Toktamışoğlu bile birlikte yazdığı 'Kötü Yöneticinin El Kitabı' ve 'Yüzümüz Neler Anlatıyor?' adlı iki kitabına ek olarak yazdığı 'Türkleri İkna Etmenin İncelikleri'  2007 yılında okuyucu ile buluşmuştur.

Görev Aldığı Yapımlar

Mehmet Auf Fotoğrafları

Mehmet Auf FotoğraflarıMehmet Auf FotoğraflarıMehmet Auf FotoğraflarıMehmet Auf Fotoğrafları