Mersin Sinemaları

ANAMUR

Hedefim Sensin 11:45 - 14:00 - 18:30 - 20:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 10:00

CINEMARINE (MERSİN)

Aşk Bu mu? 16:30 - 18:45 - 21:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Çakallarla Dans 5 19:00 - 21:15
Grinç Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 18:00 - 20:30
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Müslüm 18:00 - 20:45
Ölümcül Makineler 3D - 21:15
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 12:00 - 14:00 - 16:00
Sihirbazın Balonları Dub - 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15

CINEMAXIMUM (FORUM MERSİN)

Bana Bir Soygun Yaz 2 19:00 - 21:15 - C&C.tesi 23:30
Bizi Hatırla 16:45
Bizim İçin Şampiyon 11:45 - 14:15 - 18:00 - 21:00
Çakallarla Dans 5 19:00 - 21:30
Deliler Fatih'in Fermanı 14:15 - 22:15
Grinç Dub - 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Hindistan Eşkıyaları Dub - 11:00 - 19:15
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Müslüm 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:00 - 16:20
Ölümcül Makineler 3D - 13:45 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 13:45 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:15 - 16:15
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 13:00 - 17:00
Sihirbazın Balonları Dub - 11:00 - 15:00

CINEMAXIMUM MARİNA MERSİN

Bana Bir Soygun Yaz 2 16:00 - 21:15 - C&C.tesi 23:30
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Bizim İçin Şampiyon 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Hedefim Sensin 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Kafalar Karışık 11:30 - 13:45
Müslüm 18:15
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 12:15 - 14:15 - 16:15

CINEMAXIMUM TARSUS

Aşk Bu mu? 11:00 - 16:15 - 21:30
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Bizim İçin Şampiyon 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Çakallarla Dans 5 19:00 - 21:30
Deliler Fatih'in Fermanı 13:30 - 18:45
Grinç Dub - 17:00
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Müslüm 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:00 - 13:00 - 15:00

CINENS (MERSİN)

Bana Bir Soygun Yaz 2 16:00 - 20:00 - 22:00
Bizim İçin Şampiyon 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Çakallarla Dans 5 21:45
Çakallarla Dans 5 17:45 - 19:45
Don Kişot'u Öldüren Adam 19:30
Grinç Dub - 3D - 10:30 - 14:30
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Müslüm 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 12:00 - 14:30 - 19:30
Ölümcül Makineler 3D - 17:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:45 - 13:45
Sihirbazın Balonları Dub - 15:45