Muhalif Başkan

Kahramanımızın belediye başkanı olduğu kasabada, göç almış yürümüştür. Kasabanın nüfusu neredeyse yarı yarıya inince, Belediye Başkanı beldesini kurtarmak için bin bir yola başvurur. Bulduğu her çözümde kendisini dramın ve mizahın bolca harmanlandığı olaylar beklemektedir.

Muhalif Başkan Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Yüksel Torun
Senaryo : Seyfi ŞahinKasım Uçkan
Oyuncular : Ali Uyandıran
Ferhan Şensoy
Dost Elver
Meltem Parlak
Ali Yaylı
Ferdi Atuner...
Türü : Komedi, , ,
Orijinal Adı : Muhalif Başkan
Yapımcı Firma : CNM Film
Yapım Yılı : 2012
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 03.05.2013
Dağıtıcı Firma : Tiglon Film
Yorumlar (2 yorum)
0 Sina Sin09.05.2013 12:02
İlk kez özellikle bir Türk filmine kötü diyorum.zaman,para ve özellikle kafa kaybı.yazık kamera arkası emekçilerine.uğraşılsa bu kadar kötü bir yapım çıkamazdı.ne konusu,ne çekimi,nede oyunculuk.çok yazık ki nice yeni yönetmenlerin güzel filmleri salon bulamazken böyle kötü bir film gösterimde.ve insanlar Ferhan şensoy a aldanıp gidiyor.gitmeyin.
1 hatel06.05.2013 12:12
Ferhan Şensoy kalitesinden oldukça uzak bir film, filmde politika olarak güncel iğneleyici tarzı yok . Filmin konusu bile şaibeli , politik bir film mi ? yoksa komedi filmi bilemiyorum ama filmin yarısında salonun boşaldığını net olarak gördüm. Kaldı ki dediğim gibi filmde Ferhan usta gibi bir tiyatrocu varken . film bu kadar donuk, güncel politikadan bu kadar uzak , Özetle ne tiyatyro tadında ne de sinema filmi tadında oldukça oldu bttiye gelmiş bir eser , Yinede izleyin tabii