Muhtemel Aşk

Christian, bir süpermarkette çalışan genç bir adamdır. Karanlık geçmişini ardından bırakmaya çalışan Christian, yeni ortamına ayak uydurmaya çalışır. Uzun koridorlar, telaşlı kasa kuyrukları ve yük kaldırma araçlarından oluşan bambaşka bir hayata adım atan genç adamın en büyük destekçisi Bruno olur. Christian, kendisine çocuğuymuş gibi davranan Bruno sayesinde işi kolayca öğrenir. Genç adam raf istifleyicisi olarak çalıştığı marketin şeker reyonunda çalışan Marion’u görür görmez aşık olur. Ancak kendi küçük dünyasında bu aşkı yaşatmak Christian için hiç de kolay olmaz. Thomas Stuber’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Franz Rogowski, Sandra Hüller ve Peter Kurth yer alıyor.

Muhtemel Aşk Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Thomas Stuber
Senaryo : Thomas Stuber Clemens Meyer
Oyuncular : Sandra Hüller Franz Rogowski Peter Kurth Henning Peker Ramona Kunze-Libnow Gerdy Zint Matthias Brenner Clemens Meyer Steffen Scheumann Andreas Leupold Michael Specht Sascha Nathan Matthias Börner Robert Carlo Ceder
Türü : Drama
Orijinal Adı : In den Gängen
Yapımcı Firma : Sommerhaus Filmproduktionen
Yapım Yılı : 2018
Yapım Ülkesi : Almanya
Vizyon Tarihi : 23.11.2018
Dağıtıcı Firma : Filmartı Film
Yorumlar (1 yorum)
7 Oktav Koçyiğit22.09.2019 11:07
Anlatımı çok zor bir konu.Ne var ki Stuber senaryonun kendisine ait olmanın avantajını kullanarak filmi kotarmayı başarmış.Gene de daha iyisini yapabilirdi sanıyorum.Sanki filme biraz uzaktan dokunmuş gibi. (Meydanı boş bulunca eleştirmenliğe soyunmak kolay oluyormuş.)