Münafık

1984 yılında, Sovyetler Birliği'nde bulunan ve Parapsikolojik olaylar üzerine incelemeler yapan ESP (Extra Sensory Perception; Duyu Dışı İdrak) Laboratuvarlarından birinde çalışmakta olan Valeria, eski sevgilisi Nazım'ın daveti üzerine, 'Cinli Nazife' olarak anılan Nazife Hanım ile ilgili araştırma yapmak için Türkiye'ye gelir. Azdavay'daki Nalbant Köyü'nde araştırmalarını sürdüren Valeria, birden hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Köylü, Nazife Hanım'ı felç geçirmiş, Nazım'ı ise delirmiş bir halde bulur.

Münafık Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Özkan Aksular
Senaryo : Özkan Aksular
Oyuncular : Levent Sülün Hakan Salınmış Erdoğan Sıcak Şebnem Bozoklu Özer Arslan Ahmet Fuat Onan Güliz Şirinyan Zeynep Okan Karina Malsagova Nalan Olcayalp Balım Gaye Bayrak
Türü : Gerilim, Drama, Korku
Orijinal Adı : Münafık
Yapımcı Firma : Mantis Film
Yapım Yılı : 2015
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 03.04.2015
Dağıtıcı Firma : M3 Film
Yorumlar (5 yorum)
8 Sahra 23.02.2019 01:29
Merak uyandırıyor son izlediğim korku filmlerinden daha iyi
4 Yusuf22.04.2015 05:57
Maalesef film ile ilgili çok uzun uzun yorum yapmamı gerektircek birşey olmadığını düşünüyorum, son derece kötü bir film. Ama tabi bakış açısı ve zevk farklı olabiliyor insanlarda, o beklediğiniz cin filmleri gibi başlasa da konusu sizi çok farklı ve sıkıcı yerlere götürüyor. Şahsım adına söylemek gerekirse çok iyi korku ve gerilim filmi takipçisi olarak kesinlikle önermediğim ve silik bir film olmuş.
7 murat dalmaz06.04.2015 04:29
filmi bugun seyrettim gerçekten gerilim korku gizem türlemesinde türkiyede tek diyebilirim filmin sonunda doğru insanların o bilidğimiz 3 harflilerden de daha tehlikeli olduğunu güzel işlemiş senarist ve yönetmem diğer bilidiğiniz 3 harflilerle ilgili filimlerden değildir bencede dahada iyi olmuş evet yukarıdaki egemen k arkadaşıma katılıyorum filimi dağıtım firması vede bütçe ile ilgili sanırım eğerki bu filme gerekli bütçe ve reklam yapılsa idi bu filim gişede daha farklı yerlere gelir izleyin görüm derim kendimce ben beğendim açıkçası...
7 EgemenK05.04.2015 01:18
Filmin fragmanını izleyenler tipik bir korku filmi, herşey neden hep aynı diyebilirler. Ancak filmi izlediken sonra hiçte öyle olmadığını göreceksiniz. Herşey aşırıya kaçmadan ayarında ve dozunda olmuş. Bu nedenle izleyiciyi pek sıkmıyor. Korku - Gerilim - Dram unsurlarının güzel bir hikaye ile birleştiği nadir örneklerden biri. Bence bu zamana kadar Türk sinemasında bunun gibi bir örnek yok. Nazım ve Valeria'nın performanslarını gerçektende beğenerek izledim. Bana kalırsa tek sorun dağıtım kısmında. Bu film dağıtımından dolayı hakettiği değeri görmez ise bence yazık olur.!!! EgemenK?
0 azad berat29.03.2015 06:03
konu diger korku filmlerine gore biraz farklı gibi ama izlemeden kesın bişey solemek dogru olmaz