Napoli'nin Sırrı

Napoli'nin Sırrı, beklenmedik bir andan hayatına giren bir aşk ile işlenen bir suç arasında sıkışan Adriana adındaki bir kadının hikayesini anlatıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Karşı Pencere, Şahane Misafir, İstanbul Kırmızısı gibi filmleri yöneten Ferzan Özpetek oturuyor. Başrolünü Özpetek’in Karşı Pencere filminde de rol alan Giovanna Mezzogiorno‘nun üstlendiği filmin kadrosunda Alessandro Borghi, Maria Pia Calzone, Luisa Ranieri ve Isabella Ferrari gibi isimler yer alıyor. Gerilim türündeki filmin senaryosunu Ferzan Özpetek, Gianni Romoli ve Valia Santella birlikte kaleme alıyor.

Napoli'nin Sırrı Fragmanı

Napoli'nin Sırrı Bilgiler

Yönetmen : Ferzan Özpetek
Senaryo : Gianni RomoliFerzan ÖzpetekValia Santella
Oyuncular : Giovanna Mezzogiorno
Alessandro Borghi
Luisa Ranieri
Maria Pia Calzone
Anna Bonaiuto
Carmine Recano...
Türü : Gerilim
Orijinal Adı : Napoli Velata
Yapımcı Firma : R&C Produzioni
Yapım Yılı : 2017
Yapım Ülkesi : İtalya
Vizyon Tarihi : 26.10.2018
Dağıtıcı Firma : CJ Entertainment Turkey

Napoli'nin Sırrı Filminin Oyuncuları

Napoli'nin Sırrı Filmi Yorumları
7 Michael MYERS 31.10.2018 02:02
Konusu güzeldi, yönetmen desem zaten iyi filmlere imza atan biri. Böyle olunca bu yönetmenin yaptığı bütün işlere gözü kapalı gidiyorum. Mutlaka izlemelisiniz.
7 Korku.com31.10.2018 02:00
Biraz ağır film ama başroldeki kadının ateşli ve iyi oyunculuğu muhteşemdi. Sadece cinsellik üzerine bir film değildi ama beğendim diyebilirim.
6 Fblive31.10.2018 01:59
Ferzan ÖZPETEK yine yapmış yapacağını, güzel bir iş çıkarmış. Tek eksik filme biraz daha hareket katabilirdi, onun dışında hikayesini seyirciye gayet iyi aktarabilmiş.
7 Erdem 31.10.2018 01:57
Kesinlikle çok iyi bir filmdi, biraz açık sahneleri var gidecek olanlar buna dikkat etmeli. Onun dışında film enteresan şekilde ağır olmasına rağmen hiç sıkılmadan izledim.
6 Yusuf31.10.2018 01:55
Filmi güzeldi biraz durağan gitse de kendine çekmeyi başaran senaryosuyla izlettiriyor. Ferzan ÖZPETEK yine başarılı bir işe imza atmış.