Netflix Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

  Börü
  Yönetmen : Cem Özüduru, Can Emre,
  Senaryo : Alper Çağlar, Cem Özüduru, Emre Sirel, Can Emre,
  Oyuncular : Ahu Türkpençe
  Mesut Akusta
  Murat Arkın
  Emir Benderlioğlu
  Fırat Doğruloğlu...
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 2018
  Yayın Tarihi : 2019-03-01
  Filmin Konusu : Kumpasların ve düşmanın kim olduğunun belli olmadığı gölge savaşında, Türkiye'nin ateş çemberi ile sarıldığı 2014 baharında başlıyor öykü. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. Polis Özel Harekat'ın en seçkin sıcak savaş timi olan 34 50 telsiz kodlu Börü, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor ve gerçek olaylara dayanıyor.
  Aşıksın
  Yönetmen : İbrahim Tatlıses,
  Senaryo : Erdoğan Tünaş,
  Oyuncular : İbrahim Tatlıses
  Hülya Avşar
  Hüseyin Kutman
  Cengiz Sezici
  Osman Cavcı...
  Tür : Drama
  Yapım Yılı : 1988
  Yayın Tarihi : 2021-06-25
  Filmin Konusu : Meşhur bir şarkıcı olan İbrahim, hayranı olan genç kız Deniz'e bir görüşte aşık olur ve derhal evlenme teklif eder. Teklifi ciddiye almayan kız, devamlı yapılan bu teklifler karşısında sinirlenmekte ve evlenmeyi reddetmektedir. Kızın babası Ekrem Bey zengin bir iş adamıdır ve işleri kötüye gitmekte, alacaklıları tarafından tehdit edilmektedir.
  America: The Motion Picture
  Yönetmen : Matt Thompson,
  Senaryo : Dave Callaham,
  Oyuncular :
  Tür : Animasyon
  Yapım Yılı : 2021
  Yayın Tarihi : 2021-06-30
  Filmin Konusu : America: The Motion Picture, Amerikan Devrimi sırasında yaşananları alaycı bir bakışla gözler önüne seriyor. General George Washington, Kıta Ordusu'nun komutasını devraldıktan sonra, Britanyalıları alt etmek için zorlu bir mücadeleye girişir. Motorlu testere sallayan George Washington, bira düşkünü kankası Sam Adams ile el ele verip Britanyaları alt etmeyi başarır. Tarihsel gerçeklikleri mizahi bir üslupla eleştiren America: T...
  Bir Eksik
  Yönetmen : Paul Weitz,
  Senaryo : Dana Stevens, Paul Weitz,
  Oyuncular : Alfre Woodard
  Paul Reiser
  Kevin Hart
  Arthur Holden
  Ellen David...
  Tür : Drama
  Yapım Yılı : 2021
  Yayın Tarihi : 2021-06-18
  Filmin Konusu : Dul kalan çiçeği burnunda bir baba, kızını tek başına büyütmek için bilinmezlik, korku, üzüntü ve bebek bezleriyle dolu bir serüvene atılır. Matt Logelin'in 2011 yılında yayımlanan anı kitabı Two Kisses For Maddy: A Memoir Of Loss and Love'dan uyarlanan Fatherhood, kızlarının doğumundan yalnızca bir gün sonra eşini kaybeden bir babanın, tek ebeveyn olarak kızını büyütmeye çalışmasını konu alıyor.
  Gümüş Patenler
  Yönetmen : Michael Lockshin,
  Senaryo : Roman Kantor,
  Oyuncular : Fedor Fedotov
  Sonya Priss
  Yuriy Borisov
  Kirill Zaytsev
  Aleksey Guskov...
  Tür : Fantastik
  Yapım Yılı : 2021
  Yayın Tarihi : 2021-06-16
  Filmin Konusu : Saint Petersburg’da yaşayan 18 yaşındaki Matvey, bir fırında çalışmaktadır. İşinden haksız yere atılmasının ardından Matvey, Alex adında bir gencin lideri olduğu bir çeteye katılır. Matvey’in hayatı yolunun aristokrat olan babasının muhafazakar fikirlerine karşı bilim okumak isteyen genç bir kız olan Alisa ile kesişmesiyle bambaşka bir hal alır.
  Castlevania
  Yönetmen : Sam Deats,
  Senaryo : Warren Ellis,
  Oyuncular :
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 2017
  Yayın Tarihi : 2017-07-07
  Filmin Konusu : Dünya çapında geniş bir kitleye sahip ünlü video oyunu Castlevania, 2017 yılında Netflix tarafından aynı adla televizyona uyarlandı. 4 sezondur devam eden anime türündeki dizi, vampir avcılarından oluşan Belmont ailesinin son üyesinin Dracula ile olan savaşını konu alıyor. Büyücülük yapmakla suçlandıktan sonra karısı diri diri yakılınca, vampir Kont Drakula tüm Wallachia halkına bunun hayatlarına mal olacağını söyler. İnsanla...
  Filmin Konusu : Kısa bir süre önce doğum yapmış dört kadını, dört ayrı çalışan anneyi anlatan dizi, bu dört kadının doğum sonrası yıpranmış psikolojilerini, iş uyum süreçlerini, aile-iş-ben dengesini kurma çabalarını, boş vermeye ve kendine vakit ayırmaya olan ihtiyaçlarını eğlenceli bir üslupla izleyiciye sunuyor. Dizi, evle iş arasında kadınların yaşadığı fiziksel ve zihinsel yorgunluklar, çocuklu kadınların nasıl ikilemler arasında bırakı...
  Umuda Koşan Kızlar
  Yönetmen : Tone Grøttjord-Glenne, Corinne van der Borch,
  Senaryo :
  Oyuncular :
  Tür : 0
  Yapım Yılı : 2021
  Yayın Tarihi : 2021-06-24
  Filmin Konusu : New York'ta yaşayan üç kız kardeş Tai, Rainn ve Brooke Sheppard atletizmle uğraşmaktadır. En büyük hayalleri olan Gençlik Olimpiyatları'nı kazanmak için zorlu bir mücadeleye girişen kardeşler, bu sırada karşılaştıkları sorunların üstesinden gelmeye çalışır.
  Trajik Orman
  Yönetmen : Yulene Olaizola,
  Senaryo : Yulene Olaizola, Rubén Imaz Castro,
  Oyuncular : Gildon Roland
  Gilberto Barraza
  Indira Rubie Andrewin
  Mariano Tun Xool
  Eligio Melendez...
  Tür : Drama
  Yapım Yılı : 2021
  Yayın Tarihi : 2021-06-09
  Filmin Konusu : Filmde, görücü usulü bir evlilikten kaçan Agnes isimli bir kadının hikayesi ele alınmaktadır. Agnes'in yolunun mucizeler ve efsanelerin oldukça fazla olduğu kanun dışı bir bölge olan Maya ormanın iç kısımlarında birtakım Meksikalı işçiler ile kesişmesi sonucunda erkekler arasında gerginlikler başlamıştır. Ancak bu erkekler ormanın en derinlerinde gizlenmekte olan efsanevi varlığı yani Xtabay’ı uyandırdıklarından habersizlerdi...
  This Is Pop
  Yönetmen :
  Senaryo :
  Oyuncular : Benny Andersson
  Trevor Blumas
  Chuck D.
  Billy Bragg
  Kenneth 'Babyface' Edmonds...
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 2021
  Yayın Tarihi : 2021-06-22
  Filmin Konusu : Festivallerin, Auto-Tune'un, erkek müzik gruplarının etkisi gibi birçok konuyu ele alan bu belgesel dizisiyle gözde pop şarkılarınızın ardındaki gerçek öyküleri anlatılıyor.