O Bölüm 2 Filmi Seansları

METROPOL ADANA (ADANA)

O Bölüm 2 Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

CINENS (ADANA) (ADANA)

O Bölüm 2 Dub 10:55 - 14:10 - 17:25 - 20:40

CINEMOVIE (AFYON)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:10 - 17:20 - 20:30

HASPARK (AĞRI)

O Bölüm 2 Dub 10:00 - 13:10

KLAS (AKSARAY) (AKSARAY)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

SİTE (AMASYA) (AMASYA)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:30 - 14:45 - 21:00

ARCADIUM (ANKARA)

O Bölüm 2 11:45 - 15:05 - 18:25 - 21:45- C&C.tesi 23:45

BÜYÜLÜ FENER (KIZILAY) (ANKARA)

O Bölüm 2 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

CINEMAXIMUM (ARMADA) (ANKARA)

O Bölüm 2 12:00 - 15:20 - 18:40 - 22:00

CINEMAXIMUM (CEPA) (ANKARA)

O Bölüm 2 12:00 - 15:20 - 18:40 - 22:00

CINEMAXIMUM (GORDION) (ANKARA)

O Bölüm 2 11:30 - 14:50 - 18:10 - 21:30

CINEMAXIMUM (NEXT) (ANKARA)

O Bölüm 2 11:10 - 14:30 - 17:50 - 21:10

CINEMAXIMUM (PANORA) (ANKARA)

O Bölüm 2 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

PRESTIGE (KENTPARK) (ANKARA)

O Bölüm 2 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

AVŞAR OPTİMUM ANKARA (ANKARA)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

CINEFORA (ANKARA) (ANKARA)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:00 - 17:15 - 20:30

PRESTIGE (NATAVEGA) (ANKARA)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINEMAXIMUM POLATLI (ANKARA)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 18:15 - 21:45

CINEMAXIMUM (ANTARES) (ANKARA)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:20 - 17:40 - 21:00

CINEVİZYON (ACITY) (ANKARA)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30

ÖRNEK DAMLATAŞ (ANTALYA)

O Bölüm 2 Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

AGORA ANTALYA (ANTALYA)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:30 - 18:00 - 21:30

AKSİN ERASTA (ANTALYA)

O Bölüm 2 Dub 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30

CINEMASAL (ANTALYA)

O Bölüm 2 Dub 15:00 - 18:15 - 21:30

CINETIME (ANTALYA) (ANTALYA)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 18:00 - 21:15

AKSİN (MEGAPOL) (ANTALYA)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15

CINEMA PINK (TERRACITY) (ANTALYA)

O Bölüm 2 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30

CINEMAXIMUM (MARK) (ANTALYA)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:35 - 17:55 - 21:15

CINEMAGIC KUŞADASI (AYDIN)

O Bölüm 2 Dub 12:15 - 15:15 - 18:15

BELEDİYE (NAZİLLİ) (AYDIN)

O Bölüm 2 Dub 12:45 - 16:00 - 19:15 - 22:30

CINEFORA BANDIRMA (BALIKESİR)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:00 - 17:15 - 20:30

MELEK EDREMİT (BALIKESİR)

O Bölüm 2 Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

DERVİŞOĞLU (BARTIN)

O Bölüm 2 Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

SİTE (BATMAN) (BATMAN)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:00 - 17:15 - 20:30

ELİT (BİNGÖL)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:00 - 17:15 - 20:30

CINEMA PINK (İNEGÖL) (BURSA)

O Bölüm 2 Dub 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30

CINEKARACA (BURSA)

O Bölüm 2 Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

PRESTIGE NİLÜFER (BURSA)

O Bölüm 2 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

AVŞAR (KENTMEYDAN) (BURSA)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

CINETECH (KORUPARK) (BURSA)

O Bölüm 2 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30

AVŞAR DENİZLİ (DENİZLİ)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

CINEMAXIMUM (DENİZLİ SANAT) (DENİZLİ)

O Bölüm 2 Dub 12:10 - 15:25 - 18:40 - 22:00

BEYAZ SAHNE (DENİZLİ)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15

CINEMOVIE (DİYARBAKIR) (DİYARBAKIR)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

NCITY (DİYARBAKIR) (DİYARBAKIR)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15

PRESTIGE (DİYARBAKIR) (DİYARBAKIR)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINEWORLD (ELAZIĞ) (ELAZIĞ)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:15 - 17:15 - 20:15

CINETEKNO (ERZURUM)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:15 - 20:30

CINEMAXIMUM (ERZURUM) (ERZURUM)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:50 - 18:20 - 21:30

AVŞAR GAZİANTEP (GAZİANTEP)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

G-CITY (GİRESUN) (GİRESUN)

O Bölüm 2 Dub 13:30 - 16:45 - 20:00

PREMIER (GİRESUN) (GİRESUN)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30

CINENS (HATAY) (HATAY)

O Bölüm 2 Dub 10:50 - 14:05 - 17:20 - 20:35

PRESTIGE HATAY (HATAY)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

PRESTIGE (İSKENDERUN) (HATAY)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

AVŞAR SİNEMETRİK SARAÇ (ISPARTA)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) (İSTANBUL ANADOLU)

O Bölüm 2 10:30 - 13:45 - 17:00 - 20:15- C&C.tesi 23:30

CINEMO BULVAR (İSTANBUL ANADOLU)

O Bölüm 2 11:00 - 14:15 - 17:30 - 21:00

CINECENTER (İSTANBUL ANADOLU)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

REXX (İSTANBUL ANADOLU)

O Bölüm 2 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15

CINEMA NEOMARIN (İSTANBUL ANADOLU)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:45 - 17:00 - 18:00 - 20:15 - 21:15

OSCAR (PENDİK) (İSTANBUL ANADOLU)

O Bölüm 2 Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

SANCAKPARK (İSTANBUL ANADOLU)

O Bölüm 2 Dub 15:00 - 18:00 - 21:00

PRESTIGE SULTANBEYLİ (İSTANBUL ANADOLU)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CANPARK (İSTANBUL ANADOLU)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINEMARINE 212 HALKALI (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

SİTE (BAĞCILAR) (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINEVIP (METROPORT) (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 Dub 12:00 - 15:15 - 18:30 - 21:30

SİTE (STARCITY) (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINEMO GRANDPERA (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 12:00 - 15:15 - 18:45 - 22:00

CINEMO GRANDPERA (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 10:45 - 14:00 - 17:15 - 20:30

FİTAŞ (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINENS (ESENYURT) (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 Dub 10:55 - 14:10 - 17:25 - 20:40

CINETECH (TORIUM) (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 Dub 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30

CINETECH (TORIUM) (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

CINEMAXIMUM (VIALAND) (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:50 - 18:20 - 21:45

SİTE HALİÇ (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINEMAXIMUM (KALE) (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 Dub 11:10 - 14:25 - 17:45 - 21:15

SİTE (ARMONİPARK) (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15

CINETIME (LEVENT) (İSTANBUL AVRUPA)

O Bölüm 2 11:30 - 14:45 - 17:30 - 21:15

CINENS (EGE PARK) (İZMİR)

O Bölüm 2 Dub 10:55 - 14:10 - 17:25 - 20:40

CINEMA PINK (FOLKART) (İZMİR)

O Bölüm 2 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30

SİNE GAMA (İZMİR)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15

CINEMAXIMUM (POINT) (İZMİR)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:40 - 18:00 - 21:20

SİNEMA (ÇEŞME) (İZMİR)

O Bölüm 2 12:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00

HOLLYWOOD GAZİEMİR (İZMİR)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:15 - 17:15 - 20:15

CINEMAXIMUM (MAVİBAHÇE) (İZMİR)

O Bölüm 2 11:30 - 14:55 - 18:20 - 21:40

CINEMAXIMUM (PARK İZMİR) (İZMİR)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:40 - 18:05 - 21:30

CINEMAXIMUM (PIER) (İZMİR)

O Bölüm 2 11:05 - 14:25 - 17:45 - 21:05

SEHA GİDEL (İZMİR)

O Bölüm 2 Dub 10:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30

CITYPLEX KARABÜK (KARABÜK)

O Bölüm 2 Dub 13:30 - 16:45 - 20:00

CINEMARINE KAYSERİ (KAYSERİ)

O Bölüm 2 Dub 14:15 - 17:30 - 20:45

KASSERIA (KAYSERİ)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:00 - 17:15 - 20:30

ONAY CINELUX (KAYSERİ)

O Bölüm 2 Dub 13:00 - 16:30 - 20:15

GALLERIA CINEMA CLUB (GAZİMAĞUSA) (KIBRIS)

O Bölüm 2 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30- C&C.tesi 23:30

LEMAR CINEPLEX (GÜZELYURT) (KIBRIS)

O Bölüm 2 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:30

CINEMAX AVENUE (KIBRIS)

O Bölüm 2 11:00 - 14:20 - 17:40 - 21:00

CINEMAXIMUM (KIRIKKALE) (KIRIKKALE)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:20 - 17:40 - 21:10

CINEİSTANBUL (LÜLEBURGAZ) (KIRKLARELİ)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15

CINEMA PINK LÜLEBURGAZ (KIRKLARELİ)

O Bölüm 2 Dub 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30

BY PRESTIGE (KIRKLARELİ)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00

KLAS (KIRŞEHİR) (KIRŞEHİR)

O Bölüm 2 Dub 14:00 - 17:15 - 20:30

CINEMARINE KOCAELİ (KOCAELİ)

O Bölüm 2 Dub 13:00 - 16:15 - 19:30

CINEMARINE KOCAELİ (KOCAELİ)

O Bölüm 2 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINEFACE (KOCAELİ)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINENS (KOCAELİ) (KOCAELİ)

O Bölüm 2 Dub 10:55 - 14:10 - 17:25 - 20:40

NCITY EURIMAGES (KOCAELİ)

O Bölüm 2 Dub 13:45 - 17:00 - 20:10

NCITY EURIMAGES (KOCAELİ)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:35 - 17:45 - 20:50

AVŞAR (KULESİTE) (KONYA)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

YEŞİL (MALATYA)

O Bölüm 2 Dub 13:00 - 16:30 - 20:00

AVŞAR (MALATYA) (MALATYA)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

CINENS (AKHİSAR) (MANİSA)

O Bölüm 2 Dub 10:55 - 14:10 - 17:25 - 20:40

CINEMAGIC ALAŞEHİR (MANİSA)

O Bölüm 2 Dub 13:30 - 16:45 - 20:30

HOLLYWOOD (ÇARŞI) (MANİSA)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:15 - 17:15 - 20:15

CINENS (MANİSA) (MANİSA)

O Bölüm 2 Dub 10:55 - 14:10 - 17:25 - 20:40

SİNEROL 45 PARK (MANİSA)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30

CINEMAXIMUM MOVAPARK MARDİN (MARDİN)

O Bölüm 2 Dub 10:45 - 14:10 - 17:30 - 21:00

CINEMAXIMUM TARSUS (MERSİN)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:35 - 17:55 - 21:15

CINEMARINE (MERSİN) (MERSİN)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30 - 17:45

CINENS (MERSİN) (MERSİN)

O Bölüm 2 Dub 10:55 - 14:10 - 17:25 - 20:40

CINEMARINE BODRUM (MUĞLA)

O Bölüm 2 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINEMAXIMUM BODRUM (MUĞLA)

O Bölüm 2 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15

AKSİN (FETHİYE) (MUĞLA)

O Bölüm 2 Dub 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30

CINEPOINT (MUĞLA)

O Bölüm 2 13:30 - 17:15 - 21:00

PRESTIGE (MUĞLA) (MUĞLA)

O Bölüm 2 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINEFORA NEVŞEHİR (NEVŞEHİR)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:00 - 17:15 - 20:30

YENİ SİNEMA (NİĞDE)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30

TME CINEMAS ÜNYE (ORDU)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:15

CINEMAXIMUM OSMANİYE (OSMANİYE)

O Bölüm 2 Dub 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30

PEMBE KÖŞK (RİZE)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30

SİNEVİZYON (RİZE) (RİZE)

O Bölüm 2 Dub 13:00 - 16:15 - 19:30

SAKARYA KÜLTÜR MERKEZİ (SAKARYA)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINEMAXIMUM (ADA) (SAKARYA)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:50 - 18:20 - 21:40

PREMIER (BAFRA) (SAMSUN)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:45 - 17:45 - 20:45

CINEJOY LOVELET (SAMSUN)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:00 - 17:15 - 20:15

CINEANDERA (SİİRT)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:00

KLAS 1 SİVAS (SİVAS)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:30 - 17:45 - 21:00

CINEMAXIMUM NOVADA ŞANLIURFA (ŞANLIURFA)

O Bölüm 2 Dub 10:45 - 14:15 - 17:45 - 21:15

EMEK (URFACITY) (ŞANLIURFA)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

LEMAR (ÇERKEZKÖY) (TEKİRDAĞ)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45

CINEMARINE ORION (TEKİRDAĞ)

O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15

KÜLTÜR MERKEZİ ERBAA (TOKAT)

O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:30

ASBERK (TOKAT)

O Bölüm 2 Dub 17:00 - 20:15

KARİZMA (TOKAT)

O Bölüm 2 Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

LARA TRABZON (TRABZON)

O Bölüm 2 Dub 13:15 - 16:30 - 19:45

LARA TRABZON (TRABZON)

O Bölüm 2 Dub 12:00 - 15:15 - 18:30

CINENS (KARUN) (UŞAK)

O Bölüm 2 Dub 10:55 - 14:10 - 17:25 - 20:40

CINEVAN TURKUAZ (VAN)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00

CINEMAXIMUM (YOZGAT) (YOZGAT)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:30 - 18:00 - 21:30

YİMPAŞ (YOZGAT)

O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00