Ölümcül Tuzak

Film, muharebe sırasında bombaları etkisiz hale getirmekle görevli askerlerin yaşamından bir kesit sunuyor. Çavuş James yeni atandığı görevinde, yüksek eğitim almış bir grup askeri şiddet dolu bir çatışmaya gönderir. James adeta ölüme meydan okurca kaygısız davranmaktadır. Askerler yeni ve vahşete eğilimli önderlerini zaptetmeye çalışırken, şehirde kaos başlar.

Ölümcül Tuzak Fragmanı

Ölümcül Tuzak Bilgiler

Yönetmen : Kathryn Bigelow
Senaryo : Mark Boal
Oyuncular : Ralph Fiennes
Guy Pearce
David Morse
Anthony Mackie
Christian Camargo
Jeremy Renner...
Türü : Aksiyon, Drama
Orijinal Adı : The Hurt Locker
Yapımcı Firma : First Light Production
Yapım Yılı : 2008
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 02.10.2010
Dağıtıcı Firma : Tiglon Film

Ölümcül Tuzak Filminin Oyuncuları

Ölümcül Tuzak Filmi Yorumları
2 Behçet Şahin18.04.2010 06:28
Tek kelime ile zaman kaybı olabilcek bir film niteliğinde.Zaten bu film eski bir yapıttır.Can sıkıntısını gidermek için belki gidilir ama mutlaka gidilcek bir film değildir.Bence daha yaratıcı olunabilinirdi.
3 ahe09.04.2010 03:47
klasik amerika dünyayı kurtarıyor filmi. Böyle bir senaryo yok. Amerikalıların ıraklıları kurtardığını ve ıraklıların terörist olduğunu vurgulayan bir film. Biraz görsellikle süslenmiş berbat bir film. Ayrıca bu film şimdi vizyona girmedi ki.. oskar aldı diye bayat filmi 2. kez ısıtıp önümüze koydular. fat_erdo biraz kendini geli$tirmeni öneririm...
1 Mehmet Aydın27.03.2010 08:31
Eğer Oskar almış olmayı bir referans kabul ediyorsanız siz de bizim gibi aldanıp bu filme gidersiniz..Paranıza yazıktır.Ne senaryo,ne başarılı bir oyunculuk,ne ilginç bir konu ,hiçbir şey yok.
9 fat_erdo18.03.2010 01:20
Oskar almasına şaşırmammalı. Filimdeki sahneler ve orada yaşananlar konusunda olayları beyaz perdeye çok iyi yansıtmışlar. Seiri mütiş keyifli. SAVAŞ filmi sevenler kaçırmasın.