Pirana 3D

Her yıl Bahar Tatili’nde Victoria Gölü kasabası güneşlenmek, eğlenmek ve bol bol içki içmek isteyen insanların akınına uğrar. Ama bu yıl, bu küçük kasabada, sarhoşlarla ilgili şikâyetlerin yanına bir yenisi daha eklenecek. Gölde insan yiyen balıkların ortaya çıkmasından sonra bir grup yabancı, balık yemi olmamak için bir araya gelecek ve dehşet saçan canavarlara karşı işbirliği yapacaklar.

Pirana 3D Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Alexandre Aja
Senaryo : Josh Stolberg Pete Goldfinger
Oyuncular : Ving Rhames Dina Meyer Elisabeth Shue Jerry O'Connell Adam Scott Richard Dreyfuss Paul Scheer Eli Roth Brooklynn Proulx Christopher Lloyd Steven R. McQueen Jessica Szohr Kelly Brook Riley Steele Ricardo Chavira Sage Ryan Cody Longo Brian Kubach
Türü : Aksiyon, Korku, Gerilim, , ,
Orijinal Adı : Piranha 3D
Yapımcı Firma : Atmosphere Entertainment MM LLC
Yapım Yılı : 2010
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 27.08.2010
Dağıtıcı Firma : Cine Film
Yorumlar (2 yorum)
7 Findikzade29.08.2010 08:22
Öncelikle filmdeki 3D gerçekten çok güzel. İnsanı filmle bir bütün haline getiriyor. Kült bir film olan piranha'nın bu yeni halinde çok fazla kan, et parçası ve erotizm bulacaksınız. Lakin ben +18 yazdığı halde bu kadar açık sahne ve kan beklemiyordum. Bana göre piranaların görüntüsü dışında herşey çok gerçekçi olmuş. Ama mide rahatsızlığı olanlar kesinlikle izlemesin :)
5 Batu DURMAZ29.08.2010 12:24
gerilmek isteyenler için birerbir. ama içerdiği fazla erotizimden ve ord utandırdıgından dolayı sadece 5.