Şahane Bekar

Jimmie Shannon(Chris O'Donnell) arkadaşı Marco(Artie Lange) nin düğününde artık evlenmesi gerektiğine karar verir. Üç yıllık ilişkisi bulunan Anne'ye (Renee Zellweger) evlenme teklif etmeye karar verir. Ancak tam edecekken cesareti kırılır ve evlenme teklifi ertelenir. Ertesi gün sevgilisi iş için şehir dışına çıkar. Bu sırada bir süre önce ölen büyükbabasının vasiyeti açıklanır. Multitrilyonluk servetten pay alabilmesi için otuzuncu yaş gününe girmeden evlenmesi gerekmektedir ve 24 saatten az bir süresi kalmıştır. Avukatına bir rahip bulup düğün için hazır beklemeleri talimatını verir. Anne'yle ve eski arkadaşlarından bazılarıyla irtibata geçer. Artık aşkın gerçek manasını keşfetmekten başka yapacağı bir şey yoktur..

Şahane Bekar Fragmanı

Şahane Bekar Bilgiler

Yönetmen : Gary Sinyor
Senaryo : Roi Cooper MegrueJean C. HavezClyde BruckmanJoseph A. MitchellSteve Cohen
Oyuncular : James Cromwell
Chris O'Donnell
Renée Zellweger
Artie Lange
Edward Asner
Hal Holbrook...
Türü : Romantik, Komedi
Orijinal Adı : The Bachelor
Yapımcı Firma : George Street Pictures
Yapım Yılı : 1999
Yapım Ülkesi : USA
Vizyon Tarihi : 07.07.2000
Dağıtıcı Firma :

Şahane Bekar Filminin Oyuncuları

Şahane Bekar Filmi Yorumları
8 sea29.09.2006 07:49
kurgusu ve konusu itibariyle tam biz ev sineması özelliği taşıyor.oldukça sıcak bir mizah anlayışı ve insanı sıkmayan diyaloglar içeren filmi klişe konusuna rağmen salondaki koltuğunuza kurulup izlerken dinlenebilirsiniz!!
6 Mutlu14.08.2000 08:57
batman&robin filminden tanığımız chrıs o%%1%donnel basrolde olduğu film hoş bir romantik bir film olmasına ragmen biraz abartılı olmus izlemek isteyenler için hos vakıt gecirebileceklerini soyleyebılrım.