Sakarya Sinemaları

AGORA (SAKARYA)

Annabelle 3 Dub 14:30 - 16:45
Annabelle 3 19:00 - 21:15
Aykut Enişte 17:00 - 19:30 - 22:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:00 - 13:00 - 15:00
Kaçış Planı 3 Dub 12:15 - 14:30 - 16:45
Kaçış Planı 3 19:00 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:45 - 15:30 - 18:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:45 - 16:30
Tolkien 19:15 - 21:30
Tolkien 12:15

CINEMAXIMUM (ADA)

Annabelle 3 Dub 11:15 - 13:40 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:05 - 13:05 - 15:15 - 17:20
Aykut Enişte 10:40 - 12:55 - 15:10
Cin Deresi 'Müsfer' C&C.tesi 23:45
Cin Deresi 'Müsfer' 13:30 - 17:30 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:05 - 20:05 - 22:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:45 - 12:45
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 19:20 - 21:55
Kaçış Planı 3 Dub 14:45 - 17:00 - 19:25 - 21:40
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:30 - 15:30 - 19:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Ölümcül Sular 11:45 - 13:50 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta D- C&C.tesi 23:25
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 18:10 - 21:05
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 15:00
Yol Arkadaşım 2 10:50 - 13:15 - 15:40
Yuvaya Dönüş 17:25 - 19:40 - 21:55

CINEMAXIMUM (SERDİVAN)

Alita: Savaş Meleği Dub 16:10
Alita: Savaş Meleği 21:10
Annabelle 3 11:00 - 16:30 - 22:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Aykut Enişte 11:20 - 13:50 - 16:20
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:30 - 21:30
El Royale'de Zor Zamanlar 11:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:40 - 12:45
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 13:30 - 19:00
Kaçış Planı 3 Dub 14:45 - 19:30
Kaçış Planı 3 17:10 - 21:50
Karanlık Zihinler 13:50
Karanlık Zihinler Dub 18:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:20 - 12:30 - 14:50 - 17:10 - 19:30 - 21:50
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15- C&C.tesi 23:20
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 16:25 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:40 - 19:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 15:00 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Tolkien 18:50 - 21:20

GKM KARASU

Kaçış Planı 3 12:00 - 22:00
Kaçış Planı 3 Dub 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:15 - 15:30
Ölümcül Sular 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:15 - 14:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 16:45 - 19:30 - 22:15
Yuvaya Dönüş 17:30 - 19:45 - 22:00

SAKARYA KÜLTÜR MERKEZİ

Annabelle 3 Dub 16:00 - 18:15 - 20:45
Aykut Enişte 19:00 - 21:15
Aykut Enişte 11:30 - 13:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:15 - 13:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Ölümcül Sular 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Yuvaya Dönüş 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15