Salako Romano

Corky Romano, iyi niyetli bir veterinerdir. Bu nedenle mafya olan ailesiyle uyuşamadığı için aileden dışlanmıştır ve kendi halinde yaşamaya başlamıştır.Uzun zamandır izini kaybettiği babasından gelen sürpriz telefonla hayatı değişir! Yeraltı dünyasının önemli patronlarından olan babası, büyük jüri tarafından yargılanmaktadır ve sonu hapis olarak görülmektedir. Baba Romano'nun elindeki kozları sonuna kadar kullanmak istemektedir ve gidişata dur diyebilecek tek kişi oğlu Corky'dir. Ailenin gizli servis tarafından tanınmayan tek kişisi olan Corky'den istedikleri, gizli servis elemanı olarak bu kuruluşa sızmak ve babası aleyhindeki kanıtları yok etmektir, böylelikle babası kurtulmuş olacaktır. Corky, yıllar sonra buluştuğu ailesine yardımcı olacağı için çok mutludur, onu bir süper gizli ajan! olarak tanıttıran diğer kardeşler, Corky'nin gizli servise girmesini sağlarlar.

Salako Romano Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Rob Pritts
Senaryo : Rob Pritts Jason Ward
Oyuncular : Richard Roundtree Dave Sheridan Fred Ward Chris Kattan Vinessa Shaw Peter Falk Peter Berg Chris Penn Matthew Glave Roger Fan Michael Massee Vincent Pastore Fiona Hale
Türü : Komedi, , , , ,
Orijinal Adı : Corky Romano
Yapımcı Firma : Corky Productions Inc. [us]
Yapım Yılı : 2001
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 18.01.2002
Dağıtıcı Firma :
Yorumlar (3 yorum)
10 ali desidero08.06.2016 09:44
on numara bi film ama bulamıyorum
1 Ozgur Demir05.02.2002 10:48
Sinema sanatına katkısı olmayan düzeysiz seviyesiz ve izlendikden 1 aysonra hatırlanmıyacak filimler serisine yeni bir ekleme daha!! Kesinlikle gitmeyin.
8 özgür kılıç22.01.2002 03:03
eglenceli ve ailenizin tüm fertleriyle izleyeceginiz bir flim.şiddet yok, çocuklarınızın izlemesini düşünmediğiniz sahneler yok.iyi bir flim.