Salgın

Şehir sularına karışan zehirli bir madde, kasaba sakinlerini psikopat katillere dönüştürdüğünden, yetkililer kasabayı karantinaya almaya karar verirler. Kasaba sakinlerinin kontrollerini kaybederek birer caniye dönüşmeleriyle Amerikan rüyası sona erer. Salgını önlemeye çalışan askeriye, kasabaya girişi ve çıkışı engelleyince, sağlıklı kalanlarla gözü dönmüş katiller arasında bir kaos başlar.

Salgın Fragmanı

Salgın Bilgiler

Yönetmen : Breck Eisner
Senaryo : George A. RomeroScott KosarRay Wright
Oyuncular : Radha Mitchell
Larry Cedar
John Aylward
Gregory Sporleder
Joe Anderson
Timothy Olyphant...
Türü : Gizem, Bilim Kurgu
Orijinal Adı : The Crazies
Yapımcı Firma : Overture Films
Yapım Yılı : 2010
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 16.04.2010
Dağıtıcı Firma : Pinema Film

Salgın Filminin Oyuncuları

Salgın Filmi Yorumları
7 emre05.05.2013 04:51
harika film herkese öneririm
6 deniz10.05.2010 10:56
kurgu konu aynı fazla birşey beklemeyin zombi tarzı, garip insanların biribirini yoketme arzusu...
10 Fairman01.05.2010 12:35
film fargmankardaki görüntülerden cok daha zengin.tempo cok yüksek.oyuncular iyi.insan hakkaten cogu sahnede tırsıyor.mutlaka izleyin.
8 levent kalay26.04.2010 03:50
film hakkında gitmeden önce hiç bir fikrim veya bir şey duymuşluğum yoktu önceden korku ve gerilim filmi adı altında gittiğim filmlerden bir çoğunun çok kez reklam yapılmasına rağmen hayal kırıklığına uğramıştım ama bu filmde gerçekten özenle hazırlanmış ve seyirciyi aptal yerine koymayarak bir film yapılmış gereksiz tempo kullanmaya çalışmamışlar başarılı bir film ortaya çıkmış sinemada 8 kişi vardı b u filmi izlemeye giden buda reklamı yapılmağından kesinlikle şu dönemde bana sorarsınız gidilecek en iyi film diebiliriz