Samsun Sinemaları

CINEJOY LOVELET

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Aykut Enişte 13:40 - 18:20 - 21:15
Hedefim Sensin 11:30 - 16:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 13:50 - 16:00 - 18:10 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:45
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:45 - 14:30 - 17:20 - 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:45 - 15:30 - 18:10 - 21:00

CINEMAXIMUM (PİAZZA SAMSUN)

Alita: Savaş Meleği 21:50
Alita: Savaş Meleği Dub 16:45
Annabelle 3 Dub 11:30 - 16:30 - 21:30
Annabelle 3 14:00 - 19:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45
Aykut Enişte 10:20 - 12:50 - 15:20
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:50 - 19:50 - 21:50
El Royale'de Zor Zamanlar 11:15
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:00 - 13:10
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 22:00
Kaçış Planı 3 Dub 15:20 - 19:40
Kaçış Planı 3 17:30 - 21:50
Karanlık Zihinler Dub 19:30
Karanlık Zihinler 14:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 15:15 - 18:00 - 21:00
Yol Arkadaşım 2 10:20 - 12:40 - 15:05
Yuvaya Dönüş 17:30 - 19:45 - 22:00

CINEMAXIMUM (YEŞİLYURT)

Amerikan Soygunu 11:00 - 15:20 - 19:45
Annabelle 3 Dub 19:15
Annabelle 3 21:30
Arkadaşımın Aşkı 13:30 - 17:50 - 22:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 15:15 - 17:15
Aykut Enişte 10:30 - 12:50
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 13:15
Kaçış Planı 3 15:10 - 19:45
Kaçış Planı 3 Dub 17:30 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15- C&C.tesi 23:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

PREMIER (BAFRA)

Annabelle 3 Dub 15:45 - 17:45 - 20:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:15 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:00 - 16:00
Ölümcül Sular 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:30 - 19:15 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Yol Arkadaşım 2 11:00 - 13:00 - 15:00
Yuvaya Dönüş 17:00 - 19:00 - 21:00

PREMIER (ÇARŞAMBA)

Aykut Enişte 19:00 - 21:00
Bebeğin Laneti 17:00 - 19:00 - 21:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:00
İntikam 11:00 - 13:00 - 15:00
Sevimli Dostlar Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Yol Arkadaşım 2 17:00 - 19:00 - 21:00
Yuvaya Dönüş 11:00 - 13:00 - 15:00