Sensiz Olmaz

Nick Hornby'in aynı adlı kült romanından uyarlanan 'High Fidelity'i İngiliz sinemasının en zeki yönetmenlerinden Stephen Frears yönetiyor. Orta-yaş krizine yakalanan Rob (John Cusack) otuzlu yaşlarında bir müzik dükkanı sahibi. Artık yaşlandığının ayrımına varan Rob, zeki ve güzel sevgilisi Laura (Iben Hjejle) tarafından yıllardır hiç değişmediği bahanesiyle terkediliyor. Böylece Rob en kötü beş terkedilişinin listesini yapıyor ve her ilişkisinin sonunu hatırlayıp bağlantılar kuruyor…

Sensiz Olmaz Fragmanı

Sensiz Olmaz Bilgiler

Yönetmen : Stephen Frears
Senaryo : Nick HornbyD.V. DeVincentisSteve Pink
Oyuncular : Joan Cusack
John Cusack
Iben Hjejle
Todd Louiso
Jack Black
Lisa Bonet...
Türü : Komedi
Orijinal Adı : High Fidelity
Yapımcı Firma : Dogstar Films
Yapım Yılı : 2000
Yapım Ülkesi : ABD, İngiltere
Vizyon Tarihi : 01.01.0001
Dağıtıcı Firma :

Sensiz Olmaz Filminin Oyuncuları

Sensiz Olmaz Filmi Yorumları
0 MERWE YAĞLI09.08.2006 07:11
BU ABLAM BANA HİÇ GÜZEL FİLM SEYRETTİREMEYECEKMİ?NESİNİ SEWER BU FİLMLERİN ANLAMAAM BEN YİNE GEORGE CLOONEY DE ISRARLIYIM (ABLA SENİ DEŞİFRE ETTİM OHH BEE)
0 çiğdem yağlı10.06.2006 11:13
bu film benim komedi kült filmim.. kaç defa seyrettim hatıramıyorum..ama filmi her seyrettiğimde adamlar sanki beniml konuşuyormuş gibi geliyor..onların fetiş halleri,müzik manyaklıklarında,fanatikliklerinde kendimi görüyorum..bide otobüste bı filmin kitabını okuyan bir çocuk vardı..high fidelity..ingilizcesi yani:) hey,guy.give me a call:)
10 mehtapcusack06.02.2006 09:09
john cusack in izlemediğim filmi kalmamıstır sanırım,oyuncu olarak cok basarılı ve bu film onun zirveye cıktıgı roldür.tek kelimeyle mükemmel bir film,müzikler cok keyifli.izlemeyenler mutlaka izlesin,hayran kalıcaklardır.
8 burcu yalçın19.09.2000 08:47
bence gayet hoş bir filmdi. Kahramanımızınm üzik dükkanını çok sevdim.Karakterler son derece iyi çizilmişti.Gidin, görün derim...