Sevgi Fırtınası

Adrienne, küçük bir kasaba olan Rodanthe’de sükûnet bulmaya gelir. Genç kadının sıkıntılarının kaynağı eve dönmesi için direten kocası ve verdiği her karardan nefret eden kızıdır. Adrienne’in Rodanthe’ye varışından çok kısa bir süre sonra, büyük bir fırtınanın yaklaşmakta olduğu bildirilir. O sırada Dr. Paul Flanner de kasabaya gelir. O’nun amacı ise kendi vicdan hesaplaşmasını yapmaktır. Şimdi fırtına da yaklaşırken, bu ikili huzuru birbirlerinde ararlar.

Sevgi Fırtınası Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : George C. Wolfe
Senaryo : Ann PeacockJohn Romano
Oyuncular : Diane Lane
Richard Gere
Scott Glenn
James Franco
Viola Davis
Austin James...
Türü : Drama, Romantik, , , ,
Orijinal Adı : Nights in Rodanthe
Yapımcı Firma : DiNovi Pictures
Yapım Yılı : 2008
Yapım Ülkesi : ABD, Avustralya
Vizyon Tarihi : 17.10.2008
Dağıtıcı Firma : Warner Bros
Yorumlar (3 yorum)
8 ayşegül erel26.10.2008 09:38
son günlerde izlediğim en romantik ve duygusal filmlerden biri.Filmdeki doğa güzeliği ve ortam beni etkiledi.
10 mery7526.10.2008 02:59
Mutlaka izlenmeli. Ben çok etkilendim. Kendinize dönüp bir bakın. kaç kişi gerçekten yaşamak istediği hayatı yaşıyor. Sevdiklerimizi üzmemek için kendi hayatımızı feda ediyoruz. Gerçekten kendiniz için yaşamaya karar verdiğinizde çok geç olabilir. Mutlu olmak için önce kendimiz mutlu olmalıyız. Verilen mesaj bu.. ama malesef geç alınmış bir karar.. siz geç kalmayın, dönüp hayatınıza bir bakın..
10 nihal coşardemir19.10.2008 12:50
Richard Gere olurda film güzel olmaz mı:) süper bir filmdi... herkese tavsiye ederim.. ve yanınıza mendil almayı unutmayın... sevgilinizle gidebileceğiniz romantik bir film...