Sevimli Hayvanlar

İnsanların doğal ortamları yok etmeye devam etmesiyle, Kuzey Kutbu’ndaki buzullar hızla erir, büyük yangınlar Orta Avustralya’yı kasıp kavurur. Doğal yaşam alanlarını terk etmek zorunda kalan, bir grup hayvan, paslı bir banyo küvetinin içinde okyanusu geçer. Rotaları dünyanın el değmemiş son köşelerinden biri olan Afrika’daki Okavango Deltası’dır.

Sevimli Hayvanlar Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Holger Tappe
Senaryo : Reinhard KloossOliver Huzly
Seslendirme : Mehmet Ali Erbil Jim Broadbent Erkan Taşdöğen Oya Küçümen James Corden Omid Djalili Dawn French Parla Şenol Billy Beach Nicola Devico Mamone Marc Diraison Jason Donovan Thomas Fritsch Dilek Gürel Selçuk Kıpçak Özden Ayyıldız
Türü : Animasyon, Aile, , ,
Orijinal Adı : Konferenz der Tiere
Yapımcı Firma : Constantin Film Produktion
Yapım Yılı : 2010
Yapım Ülkesi : Almanya
Vizyon Tarihi : 11.03.2011
Dağıtıcı Firma : Medyavizyon
Yorumlar (1 yorum)
10 emir köroğlu28.04.2011 08:05
Hımm.Çok güzel ve eğlencelli bir şey olmuş.çook beğendim.izlemeyenler boşvakitlerinde gidip izlesin. ( ben 3d ) izledim. 3d harika oluyor.inanın uzun süredir film izlemiyordum.bu film bu olayı bile unutturdu. sanki hep film izliyormuşum gibi oluyor. hatta bunların bilgisayar oyunları da çıkıyor. bu 1000 kat daha eğlenceli oluyor.SEVİMLİ HAYVANLAR çook güzel bir film. Holger Tappe ve oyuncular iyi bir iş çıkarmış.ben de gittiğimde koskocaman bir insanlar vardı zaten. umarım onlar da beğenmiiştir.devamı çıkabilir.