13. Cadde' sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor

Film bir çok uluslararası festivale katılacak.Dört kafadarın aksiyon ve dram dolu hikayesini anlatan, uluslararası festivallere katılacak olan '13. Cadde' filmi sinemaseverle buluşmaya hazırlanıyor.

Ulusal ve uluslararası festivallere gidecek olan '13. Cadde' filmi ekranların sevilen yüzlerini bir filmde buluşturdu. Dizi ve sinema filmlerinde oynayarak başarı merdivenlerini hızla tırmanan İzmirli genç oyuncu Çağrı Öztürk 'ün de yer aldığı festival filminde, umut vaat eden oyunculardan Fulya Gizem Arslan, Ufuk Özkaya , Savaş Özkul da yer aldı.

Dört kafadarın aksiyon dolu anları

Başrollerini dört kafadarın paylaştığı film, beklenmedik olaylarla gençlerin hayatlarını değiştiriyor. Bir çete liderine karışmalarıyla aksiyonun başladığı filmde, dram dolu anlarla da izleyiciler duygusal anlar yaşayacak. Yönetmenliğini Mehmet Kütük 'ün, senaristliğini ise Vural Tumbar'ın yaptığı '13. Cadde' filmi,yurt içi ve yurt dışındaki festivallerde yayınlanacak.

'Başrol heyecanını yaşıyorum'

Uzun bir süreçten sonra başrol oynamanın heyecanını yaşadığını dile getiren Çağrı Öztürk, 'Çok mutluyum. Aslında bir taraftan yıllardır çalıştığımı bir karakteri canlandıracağım. Yoksul bir ailede büyüyen ve bir çeteye karışan, aksiyon ve dramın hiç tükenmediği film olacak. Beyazperdedeki ilk önemli rolüm ve kendimi daha iyi gösterme fırsatını da yakalayacağım' dedi.