23-25 Ağustos gişe raporu açıklandı!

Tarantino imzalı Bir Zamanlar... Hollywood'da filmi gişenin yeni lideri oldu.


23-25 Ağustos hafta sonu gişe rakamları belli oldu.

Buna göre usta yönetmen Quentin Tarantino'nun yönettiği ve başrollerde Leonardo DiCaprio , Brad Pitt , Margot Robbie ve Al Pacino gibi yıldızların yer aldığı komedi filmi Once Upon a Time In Hollywood / Bir Zamanlar... Hollywood'da gişenin zirvesinde yer aldı.

Daha vizyona girmeden ses getiren Bir Zamanlar... Hollywood'da filmi, vizyondaki ilk üç gününde 98.416 seyirci tarafından izlendi ve bu performansla Tarantino'nun şu ana kadarki yapımları arasında Türkiye'de en iyi açılışa imza atan film oldu.

Vizyondaki dördüncü hafta sonunu geride bırakan ve bir önceki hafta sonunun gişe lideri olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw / Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw, 64.812 seyirciyle haftayı ikinci sırada kapatırken toplamda 1.141.054 seyirciye ulaştı.

Haftanın yeni filmlerinden Sar Başa, 61.849 seyirciyle listeye üçüncü basamaktan giriş yaparken Angry Birds Filmi 2 vizyondaki ikinci hafta sonunda 35.036 seyirciyle dördüncü sırada yer aldı. Siccin 6 ise 32.492 seyirciyle beşinci sırada yer alan yapım oldu. (Kaynak: boxofficeturkiye.com)