3 Kişilik Dev Kadro!

Mahalle filminin yıldızları sadece oyunculuk yapmayacaklar!Buğra Gülsoy , Serhat Teoman ve Emre Erkan “Mahalle” filmi için 4 görevi birden üstlendi.

Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman imzalı Mahalle vizyon için geri sayımda! 'Herkes günahını gölgesinde taşır' mesajıyla yola çıkan film, yakın arkadaş olan başarılı oyuncular Buğra Gülsoy, Serhat Teoman ve Emre Erkan'a bir hayli görev yüklüyor.

Filmin senaryosunu Emre Erkan, Serhat Teoman ve Buğra Gülsoy yazarken, bu üçlü aynı zamanda yönetmenliği de üstlendiler. Yetmedi Buğra Gülsoy, Serhat Teoman, Emre Erkan ve Mert Öner ’in kurdukları Get Yapım, bu filmde Med Yapım ile ortak yapımcılık da yapıyor.

Selahattin Töz , Emre Erkan, Hazar Ergüçlü , Selen Öztürk , Gökşen Ateş ve Gökhan Soylu 'nun da kadrosunda yer aldığı 'Mahalle'nin müziklerini ise deneyimli besteci Toygar Işıklı yapıyor.

Filmin konusu

'Mahalle', kendi kurallarını kendi koyan, kendi düzenine göre yaşayan bir mahallenin 3 sakinini temel alıyor. 3 arkadaş sıradan hayatlarına devam ederken bir değişiklik oluyor. Mahalleye yeni taşınan gizemli bir yabancının ortaya çıkışı üçünün hayatını da kökünden değiştiriyor.

Merakla beklenen 'Mahalle' filmi 9 Mart’ta vizyona girecek.