4. Star Trek start aldı

Kadroya Chris Hemsworth'ta katıldı.


Paramount Pictures , Skydance ve Bad Robot, Atılgan gemisi mürettebatının başka bir yolculuk için beyaz perdeye döneceğini duyurdu. Efsanevi uzay macerasının yeni bölümünde Chris Pine ’ın oynadığı Kaptan Kirk karakterinin yolu, mirası doğduğu günden beri peşinde olan ama daha önce karşılaşma fırsatı bulamadığı bir adamla kesişecek: babasıyla.

2009’un Star Trek filminde rol alan Chris Hemsworth , uzay destanına Pine ile birlikte rol almak üzere George Kirk rolüyle dönüyor.Geri kalan oyuncu kadrosunun da yeni filmde tekrar rol alması bekleniyor.

SenaryosunuJ.D. Payne ve Patrick McKay ’inyazacağı filmin yapımını Bad Robot Productions üzerinden J.J. Abrams ve Lindsey Weber gerçekleştirecek. Sorumlu yapımcılar Skydance’den David Ellison ve Dana Goldberg olacak.

Gene Roddenberry ’nin “Star Trek”ine dayanarak yeniden uyarlanan serinin ilk filmi “Star Trek” 2009 yılında tüm dünyada 380 milyon dolar hasılat yapmıştı. Serinin ikinci filmi “Star Trek Bilinmeze Doğru” ise Mayıs 2013’te vizyona girmişti ve tüm dünyada 460 milyon dolar hasılat yapmıştı.

Justin Lin (Hızlı ve Öfkeli serisi) yönetmenliğinde çekilen serinin üçüncü filmi “Star Trek Sonsuzluk” ise Türkiye’de 26 Ağustos’ta vizyona girecek.