45 kilo verdi, manken gibi sevgili yaptı!

Ümit Erdim 'Hadi Be'ye konuştu.Emre Saygı'nın Younow'dan canlı yayınlanan Türkiye'nin ilk interaktif Talk Show programı 'Hadi Be'nin konuğu, ünlü oyuncu Ümit Erdim oldu.

Ümit Erdim canlı yayında Emre Saygı'nın ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

142 Kilo'dan 97 Kiloya İndim

Oyunculuğa başladığı yıllara göre çok fazla kilo verdiğini, fakat istediği kiloya daha ulaşamadığını belirten Ümite Erdim 'Şu anda maalesef 97 kiloyum. Bir ara 92.5'u görmüştüm. Hedefim 85 kilolar. Bir de organik, ameliyat falan yok, emek var. Sabah 7'de cross fit yapıyorum. Kiloluyken daha sevimli olduğumu söylüyorlar ama tabi ki yaşam standartı olarak kilolu bir insanın yaşam kalitesi çok fazla kaliteli olmuyor. 2010 senesinde 142 kiloydum. İki kat basamak çıkıyorsun, hayat çekilmez oluyor' dedi.

Çayla Çorbayla Zayıflanıyor Diyenlere Kanmayın

Doğal yöntemler ve spor yaparak zayıfladığını belirten Ümite Erdim 'Maalesef internet ortamında bazı bilgi kirliliği durumlarının önüne geçemiyorsun. Bu ara bana mesaj yağıyor. İnternetten bilmem ne çayı var onunla zayıflamışsın, bu çayı içmişsin doğru mu? diye. Kesinlikle böyle şeylere inanmayın. Ben herhangi bir çayla yada başka bir şey kullanarak zayıflamadım. Sporla zayıfladım. Çayla çorbayla, akşam televizyon karşısında çayı içelim, sabah zayıflamış kalkalım böyle bir şey yok. Spora gidin, sahile çıkın, koşun. Vaktiniz yoksa da 1 saat az uyuyun, spor yapın.' diyerek uyarıda bulundu.

Ünlü oyuncu Ümit Erdim, sevgilisi Seda Çınar ile birlikte fotoğraflarını kendi sosyal medya hesabından paylaşıyor.