7. Koğuştaki Mucize filminden çarpıcı poster!

Dram filmi 7. Koğuştaki Mucize filminden dikkat çekici poster paylaşıldı.


Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin 'in oturduğu, başrolde ise genç kuşağın en yetenekli oyuncularından Aras Bulut İynemli ve küçük yıldız Nisa Sofiya Aksongur 'un yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize'den yeni poster geldi.

Gerek konusu ve gerekse başarılı oyunculardan oluşan kalabalık oyuncu kadrosuyla şimdiden merak konusu olan filmin dikkat çeken afişi 'Senin baban kimselere benzemez...' mottosuyla paylaşıldı.

Lanistar Media ve Motion Content Group'un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda hem televizyon hem de beyaz perdede birçok başarılı projeye imza atan Mehmet Ada Öztekin'in oturduğu, genç neslin başarılı oyuncusu Aras Bulut İynemli ve küçük yıldız Nisa Sofiya Aksongur'un başrolde yer aldığı filmin diğer rollerinde ise İlker Aksum , Mesut Akusta , Yıldıray Şahinler , Yurdaer Okur , Sarp Akkaya , Deniz Baysal , Deniz Celiloğlu ve Celile Toyon gibi önemli isimler yer alıyor.

Başta ülkesinde olmak üzere dünyanın dört bir yanında ciddi bir gişe başarısı yakalayan Güney Kore yapımı 'Miracle in Cell No. 7'dan Türkiye'ye uyarlanan, senaryo süpervizörlüğünü Özge Efendioğlu 'nun yaptığı, senaryosunu ise Kubilay Tat 'ın yazdığı film, aralarında çok özel ve güçlü bir bağ olan baba ile kızının masumiyet uğruna verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

7. Koğuştaki Mucize 11 Ekim'de sinemalarda!