8 yeni film vizyonda

Bu hafta 3'ü yerli 8 film vizyona giriyor.


Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 8 film vizyona girecek.

'Umut Bahçesi'

Niki Caro'nun yönettiği ve Jessica Chastain , Daniel Brühl , Johan Heldenbergh ve Shira Haas 'ın oynadığı 'Umut Bahçesi' izleyici ile buluşacak.

Angela Workman 'ın senaryosunu kaleme aldığı film, 1939 yılında Nazi istilası sırasında Varşova Hayvanat Bahçesi'nden yüzlerce insan ve hayvanın kurtarılmasını sağlayan Polonyalı Antonina ve Jan Zabinski çiftinin hikayesini ele alıyor.

'Kabuktaki Hayalet'

Rupert Sanders 'in yönettiği 'Kabuktaki Hayalet'in başrollerinde Scarlett Johansson , Michael Pitt , Michael Wincott , Takeshi Kitano ve Juliette Binoche oynuyor.

'Kodansha Comics Manga' dizisinden esinlenilen bilim kurgu filmi, '9. Birlik Özel Görev Gücü'nün başında yer alan, özel operasyonlardan sorumlu insan cyborg hibritin hikayesini ele alıyor.

Aksiyon, dram ve gerilim ağırlıklı filmde, özel tasarım insan-cyborg hibritin sıradaki görevi, Hanka Robotik şirketinin yapay zekaya dair önemli bilgilerinin çalınmasına engel olmaktır.

'Nocturama: Paris Yanıyor'

Finnegan Oldfield , Vincent Rottiers , Hamza Meziani ile Manal Issa 'nın başrollerinde oynadığı 'Nocturama: Paris Yanıyor' adlı filmin yönetmen koltuğunda Bertrand Bonello oturuyor.

Sıradan bir Paris sabahında, şehrin dört bir yanına bombalar döşeyen on gencin hikayesini odağına alan yapımda, yönetmen Bonello, günümüz dünyasının gergin ortamı ve yeni gerçeklerini ele aldığı filmiyle, yaşanan olaylar karşısında 'Nasıl? ' sorusundan
çok 'Neden? ' sorusuna cevap aramayı amaçlıyor.

'Hizmetçi'

Ha Jung-woo, Kim Min-hee, Kim Hae-sook, Cho Jin-woong ve Kim Tae-ri gibi isimlerin başrolünde oynadığı 'Hizmetçi' adlı filmin yönetmenliğini Park Chan-wook üslendi.

Güney Koreli yönetmenin, Sarah Waters 'ın 'The Fingersmith' romanından sinemaya uyarladığı film, Japon hegemonyasındaki Güney Kore'de tasarlanan tehlikeli bir planın gölgesindeki bir aşk hikayesini konu ediniyor.

'Sarıkamış Çocukları'

Can Ulkay ve Mutlu Karadoğan 'ın yönettiği filmde Burç Kümbetlioğlu , Sılay Ünal , Cengiz Hayta , Yusuf Ata Yılmaz , Kayhan Yıldızoğlu , Sema Çeyrekbaşı , Ozan Ağaç ve Altan Erkekli rol aldı.

Ozan Ağaç ve Baykut Badem 'in senaryosunu birlikte kaleme aldığı film, Sarıkamış'ta cepheye doğru bir yolculuğa çıkan Mehmet ve Yusuf adındaki iki gencin hikayesini ele alıyor.

'Aşk Uykusu'

Gökçe Bahadır , Alican Yücesoy , Hande Subaşı ile Hasan Küçükçetin 'in oynadığı 'Aşk Uykusu' filminin yönetmenliğini Nisan Akman yaptı.

Aldatılan bir kadının mücadelesini odağına alan film, tutkulu bir aşk hikayesini ve aşk için nelerin göze alınabileceğini gerçek bir hikaye üzerinden anlatıyor.

'Biz Size Döneriz'

Doğa Can Anafarta 'nın senaryosunu yazıp yönettiği 'Biz Size Döneriz' adlı filmin başrollerinde Hande Soral , Çağlar Ertuğrul , Fırat Albayram ile Bestemsu Özdemir oynadı.

Komedi türündeki film, üniversiteden yeni mezun olmuş altı yakın arkadaşın iş bulma ve hayatlarındaki ilk adımlarını atma hikayesini anlatıyor. Her gencin iş görüşmelerinde yaşadıklarını anlatan film, bu dönemde yaşanan aşkları, gençlik heyecanlarını ve ihanetleri de işin içine katarak sinemaseverlerin beğenisine sunuyor.

'Patron Bebek'

Tom McGrath 'ın yönettiği animasyon film 'Patron Bebek'in orijinal seslendirmelerini Alec Baldwin , Steve Buscemi , Lisa Kudrow ile Jimmy Kimmel yaptı.

'Madagascar' serisine ve sevilen animasyon 'Megamind'a imza atan yönetmenin yeni filmi, takım elbise giyip elindeki evrak çantasıyla dolaşan bir bebeğin yürüttüğü gizli görevi anlatıyor.