9 Kere Leyla'dan ilk video!

Ezel Akay'ın son filmi 9 Kere Leyla'dan ilk görüntüler görücüye çıktı.


Haluk Bilginer ve Demet Akbağ 'ı yıllar sonra buluşturan komedi filmi 9 Kere Leyla'dan ilk teaser fragman paylaşıldı.

Yönetmen Ezel Akay ’ın uzun bir aradan sonra kamera arkasına geçtiği son filmi 9 Kere Leyla’nın ilk tanıtım videosunda Haluk Bilginer oyunculuğu kadar sesinin de harika olduğunu ispat ediyor. Görünen o ki Bilginer'in seslendirdiği ve bestesi Ender Akay ’a, sözleri ise Ezel Akay ile Uğur Saatçi’ye ait olan eğlenceli teaser şarkısı önümüzdeki günlerde dillere pelesenk olacak.

9 Kere Leyla, zengin iş adamı Adem’in genç sevgilisi Nergis uğruna evliliğini bitirmeye çalışmasının eğlenceli hikâyesini anlatıyor. Adem boşanmayı reddeden aşırı domestik karısı Leyla’yı dokuz kere öldürmeyi deniyor ama beceremiyor! Beklenmedik komik sürprizlerle dolu bu yolculukta Adem, istemeden de olsa sadece iyi bir şeye sebep oluyor: Kadınların yeni bir dünya kurmasına...

Başrolleri Şahsiyet dizisindeki Agah Beyoğlu karakteriyle Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanan Haluk Bilginer ve son olarak Nuri Bilge Ceylan 'ın ödüllü filmi Kış Uykusu'nda birlikte rol aldığı Demet Akbağ'ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda ise Elçin Sangu , Fırat Tanış ve Alican Yücesoy gibi isimler de yer alıyor.

9 Kere Leyla'nın, mart ayında izleyiciyle buluşması bekleniyor.