'A Wrinkle In Time'dan ilk görseller yayınlandı

Film dünyaca ünlü fantastik çocuk kitabından uyarlandı.


Madeleine L'Engle'nin klasikleşmiş çocuk kitabı 'A Wrinkle in Time' aynı isimle sinemaya uyarlandı. Fantastik macera filminden ilk kareler paylaşıldı.  Karlar Ülkesi filminin yönetmenlerinden Jennifer Lee 'nin senaryosunu üstlendiği projede yönetmen koltuğuna ise Ava DuVernay oturuyor. 

Başrollerinde ABD televizyon tarihinin en çok izlenen talk show program sunucularından Oprah Winfrey , sevilen oyuncu Reese Witherspoon , komedinin yeni yüzü Mindy Kaling , Kaptan Kirk olarak tanınan Chris Pine ve Hollywood'un yükselen yıldızlarından Gugu Mbatha-Raw gibi başarılı isimleri bulunduran uyarlamanın kadrosunda Zach Galifianakis , André Holland , Levi Miller ve Deric McCabe de bulunuyor. Kitabın baş kahramanı Küçük Meg Murry'yi ise filmde Hollywood'un son keşfi Storm Reid canlandırıyor.

Film bilim adamı olan babalarının kaybolmasının ardından onu bulmak için yolculuğa çıkan Meg Murray, dahi kardeşi Charles ve arkadaşları Calvin'in maceralarını işleyecek. Bu macerada küçük çocuklar uzaydan paralel evrenlere kadar pek çok yeri ziyaret edecek.

'A Wrinkle in Time' 9 Mart 2018'de vizyona girecek.