Aaron Eckharti “Sully”nin kadrosuna katıldı

Clint Eastwood’un son projesinde Tom Hanks de yer alıyor.Aaron Eckhart , Tom Hanks 'in de yer alacağı Clint Eastwood 'un son projesi 'Sully'nin oyuncu kadrosuna katıldı. Clint Eastwood geçen yıl Keskin Nişancı fişmiyle Oscar almıştı. Fazla ara vermeden yine iddialı bir film için hazırlıklara başladı. Yeni projesi 'Sully' için Tom Hanks' i tercih eden Warner Bros. ve Clint Eastwood, şimdi de Aaron Eckhart'ı filmin kadrosuna dahil ettiler.

Tom Hanks'i başrolde Chesley 'Sully' Sullenberger karakteriyle izleyeceğimiz filmde Aaron Eckhart ise onun yardımcısı Jeff Skiles karakteri ile karşımıza çıkacak.

Bu film de yine bir Clint Eastwood klasiği olarak gerçek bir hayattan uyarlama olacak. 2009 yılında yaşanan olayda  Chesley 'Sully' Sullenberger adındaki bir pilot, bir kaz sürüsünün uçağın iki büyük motorunu kitlemesi sonucunda oluşan krizi çok iyi yönetmiş ve uçağı Hudson Körfezi'ne sorunsuz bir şekilde indirerek 155 yolcunun hayatını kurtarmıştı. Bu olaydan sonra ülke çapındaki gazetelerin başlıklarında Hudson Mucizesi olarak geçen olay, Amerika tarihinin de mucize olayları arasında kabul ediliyor.

Filmin ne zaman çekileceği ve vizyon tarihi henüz belli değil.