Acı Kiraz'dan yeni detaylar!

Bu hafta sonu vizyona girecek olan Acı Kiraz'dan yeni görseller paylaşıldı.


Vizyon için tüm hazırlıklarını tamamlayan dram filmi Acı Kiraz'dan yeni görseller ve teaser fragman paylaşıldı. Paylaşılan yeni görsellerde filmde yer alan oyuncuların bulunduğu karakter posterleri yer alıyor.

İsmini Behzat Ç., 46 Yok Olan, Elveda Rumeli, Kurtlar Vadisi, Çiçero, Barda ve Gemide yapımlarıyla duyuran Serdar Akar 'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu ise Makedonyalı Oliver Romevski'nin kaleme aldığı Acı Kiraz'ın yapımcılığını ise Adanalı, Zehra, Can Kırıkları, Mutlu Ol Yeter ve Kardeş Payı gibi önemli yapımlardan tanıdığımız Mehmet Yiğit Alp ve Makedonyalı Vladimir Anastasov ve Angela Nestorovska yapıyor.

Çekimleri Makedonya'da tamamlanan filmin oyuncu kadrosunda ise Erdal Beşikçioğlu , Belçim Bilgin , Ertan Saban , Bülent Şakrak , Luran Ahmeti ve Halil Ergün gibi başarılı isimler yer alıyor.

Acı Kiraz'ın konusuna kısaca değinecek olursak; Acı Kiraz, bir kiraz ağacının gölgesinde hayata tutunmaya çalışan insanların hikayesini konu ediniyor. Filmde hayallerini gerçekleştirmek için çıktıkları yolda ihanete uğrayan göçmenleri, lösemi hastası olan evladını kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır olan bir babayı, borç içinde yüzen sahtekar bir nakliyeciyi, kiraz yetiştiricisi olan bir çiftçiyi, çok kültürlü, çok kimlikli Makedonya’yı ulus olarak etrafında toplayan kirazın hikayesi anlatılıyor.

Acı Kiraz, 28 Şubat'ta vizyonda olacak.