Acı ve Zafer'den yeni fragman!

İspanya'nın Oscar adayı yapımı Acı ve Zafer'den yeni fragman paylaşıldı.


Ünlü yönetmen Pedro Almodóvar ’ın 11 Ekim’de vizyona girecek yeni filmi Acı ve Zafer’den yepyeni bir fragman yayınlandı.

İspanya’nın bu yılki Oscar adayı olan, başrol oyuncusu Antonio Banderas ’ın unutulmayacak performansıyla Cannes Film Festivali’nden En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Müzik ödülleriyle dönen film, eleştirmen ve seyircilerden tam not almaya devam ediyor. Filmde Antonio Banderas’a, Herkes Biliyor ve Pablo Escobar 'ı Sevmek filmlerinde harika bir performans ortaya koyan Penelope Cruz, Asier Etxeandia ve Leonardo Sbaraglia gibi ünlü isimler eşlik ederken, müzikleri de her zamanki gibi Alberto Iglesias imzası taşıyor.

Acı ve Zafer, yönetmen Salvador Mallo’nın geçmişten bugüne yaptığı seçimleri ve yaşamında iz bırakan olayları konu ediyor. Filmde, Mallo’nun çocukluğunu yaşadığı 60’lı yıllara, doğup çocukluğunu geçirdiği yerden ayrılıp ailesi ile birlikte Valencia’da bir köye göç etmesine, refah arayışına, 80’lerin Madrid’inde kalbinin hızla çarpmasına neden olan ilk aşkına, terapi aracı olan yazı ve sinema ile tanışmasına, kendisini tanımasına yol açan olaylara değiniliyor.

Acı ve Zafer 11 Ekim'de sinemalarda...