Addams Ailesi'nden yeni görseller!

Komedi animasyon filmi Addams Ailesi'nden karakter posterleri geldi.


Önümüzdeki hafta sonu vizyona girecek olan komedi animasyon filmi Addams Ailesi'nden karakter posterleri paylaşıldı. Sözkonusu posterlerde Addams Ailesi'nin korkutucu ve bir o kadar da komik üyeleri Gomez, eşi Morticia, küçük yaramaz Pugsley ve ablası Wednesday'le tanışıyoruz.

İlk kez 1964 yılında bir TV dizisiyle ve gerçek oyuncularla arzıendam eden aile, daha sonra 1991 ve 1993 yıllarında sinema filmi olarak sevenlerinin karşısına çıktı. Sevimli aile son olarak animasyon yapım olarak tekrar çekildi ve önümüzdeki hafta da vizyona girmeye hazır.

Addams Ailesi'nin yönetmenliğini Greg Tiernan ve Conrad Vernon birlikte üstlenirken, senaryoyu hikayenin isim babası Charles Addams 'ın orijinal romanından Conrad Vernon, Matt Lieberman n ve Erica Rivinoja uyarlıyorlar. Orijinal seslendirmelerde ise her biri diğerinden değerli oyuncu kadrosu görev alıyorlar. Oscar Isaac baba Gomez'e, Charlize Theron anne Morticia'ya, Chloë Grace Moretz abla Wednesday'a, Finn Wolfhard küçük kardeş Pugsley'a ve Nick Kroll da Fester Amca'ya seslerini veriyorlar.

Filmin konusuna gelince;

Kocasına ve çocuklarına kendini adamış bir kadın olan Morticia, ailesini bir arada tutan soluk tutkaldır. Güler yüzlü, kötücül ve tutkulu bir şekilde karısına aşık olan aile babası Gomez, her zaman girişimci ruhunu korumaktadır. Ailenin çocukları da oldukça şahsına münhasır bireylerdir. Uzun örgüleri ve iğneleyici mizahı ile zeki genç kız Wednesday ve bulabileceği en büyük tehdit ve tehlikelerin peşinden koşan 10 yaşındaki Pugsley. Ancak evin bireyleri bunlarla sınırlı değildir. Ailenin çılgını Fester iyi huylu, neşeli ve her şekilde kargaşaya yol açabilirken, Büyükanne ise yarasalar ve kafatasları gibi şekiller vererek pişirdiği şekerli kurabiyeleri seven torunlarına tapar. Aile yaklaşan kutlamaları için hazırlıkların ortasındayken, Margaux Needler ortaya çıkar. Margaux Needler sevilen bir reality-show programının kraliçesidir ve banliyö tipi pastel mükemmelliğe kendini adamıştır. Bu iki farklı cephenin karşılaşması nasıl sonuçlanacaktır?